Ondříčkova 5

Ondříčkova 5
Adresa Ondříčkova, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od podzim 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 28
Velikost jednotek 1+kk - 2+kk
Plocha (od - do) 22 - 78 m2
ACORD INVEST S.R.O.

O projektu:

Genius loci respektují nové byty vznikající v rámci developerského projektu Ondříčkova 5 ve velmi oblíbené lokalitě rozhraní Vinohrad a Žižkova v Ondříčkově ulici na Praze 3. Jde o luxusní, i když nikoli nový dům, ale úspěšně rekonstruovaný objekt vybudovaný na přelomu secesního stylu a individualistické moderny. Ačkoli nejde o novostavbu, ale budovu pocházející z počátku 20. století, její úprava je provedena velmi citlivě s ohledem na zachování historického rázu činžovního domu. Obytný soubor se nalézá velmi blízko Náměstí Jiřího z Poděbrad. Nabízí se celkem 28 nových bytů, z tohoto počtu jsou v šestém nadzemním podlaží tři byty mezonetové, dále je zde navíc v prvním nadzemní podlaží ještě jeden ateliér. Termín dokončení rekonstrukce bude upřesněn. Developerem a prodejcem je společnost Acord Invest.

Byty:

Obytný komplex Ondříčkova 5 je bytelnou cihlovou stavbou plně odpovídající kritériím nového domu. Obsahuje nové byty s plošnými dispozicemi 1+kk a 2+kk. Ceny bytů získáte na vyžádání u prodejce. Plocha bytů se pohybuje od 22,1 m2 do 78,4 m2. Některé byty mají balkony, mezonetové byty jsou vybaveny terasami. Parkování je zajištěno ve vnitrobloku domu nebo venku na ulici na modrých zónách. Standardy bytů vyhovují luxusní novostavbě, i když jde o rekonstrukci stávajícího činžovního domu. Bližší informace o standardech získáte kontaktováním prodejce.

Lokalita:

Developerský projekt Ondříčkova 5 najdete doslova v Ondříčkově ulici číslo 5 na Praze3-Žižkově, respektive na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Z pohledu dopravy má lokalita velmi dobré umístění. Nalézá se v docházkové vzdálenosti 3 minut od stanice metra Jiřího z Poděbrad na lince A. Ve stejné vzdálenosti je i zastávka tramvajových linek číslo 11 a 13. Náměstí Jiřího z Poděbrad je zdejším kulturním centrem, probíhají zde pravidelné farmářské trhy a také se konají různé venkovní kulturní akce (vinobraní apod.). Autem se za 3 minuty dostanete na Vinohradskou ulici, z níž můžete sjet přímo na magistrálu, dostanete se tam do 5 minut. Kulturní dění vám zpříjemní Divadlo na Vinohradech v dojezdové vzdálenosti 6 minut metrem, či Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila v Mánesově ulici, které hraje dětem a je dosažitelné po 9 minutové jízdě tramvají číslo 11 nebo 13. Stojí za to vyrazit i na procházku do 4 minuty vzdálených Mahlerových sadů, kde stojí Žižkovská televizní věž, výhled z ní na celou Prahu je skutečně zážitkem. Nesmíme zapomenout ani na dominantu Náměstí Jiřího z Poděbrad, kterou je kostel Nejsvětějšího srdce Páně, autorské dílo architekta Josipa Plečnika. Kolem něj se rozkládá park určený k odpočinku. Další park pro odpočinek jsou 7 minut vzdálené Bezručovy sady u Vinohradské vodárny. Rozhraní Vinohrad a Žižkova je čtvrtí plnou parků, Riegrovy sady se nacházejí ve vzdálenosti jenom 5 minut. Sportovci také nepřijdou zkrátka, ve vinohradském Sokole v Riegrových sadech v docházkové vzdálenosti 7 minut mohou využít zdejší hřiště, tělocvičny i plavecký bazén. 8 minut chůze nebo 5 minut jízdy tramvají a jste ve Vinohradském pavilonu, kde můžete nakoupit v supermarketu Albert. Větší nákupy můžete provést v Atriu Flora, kde je kromě supermarketu Albert i řada dalších obchodů s oděvy, obuví i elektronikou a restaurace. Atrium Flora je 4 minuty metrem nebo 13 minut pěšky. Základní škola sídlí 2 minuty pěšky na Náměstí Jiřího z Poděbrad, 7 minut pěší cesty přímo od domu přijímá děti mateřská škola v Šumavské ulici. Na nejbližší polikliniku dorazíte po10 minutách jízdy tramvají číslo 11 nebo 13. Jedná se o zdravotnické středisko AGEL v Italské ulici, disponující jak ordinacemi praktických, tak i odborných lékařů.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

607x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

2259x
Novostavba Rezidence Soběslavská prodej bytů Praha 3 - Vinohrady

Rezidence Soběslavská

Soběslavská, Vinohrady, Praha 3

09/2019

O projektu: Na Královských Vinohradech, v prestižní rezidenční čtvrti, se připravuje nové bydlení v rekonstruovaném bytovém domě Rezidence Soběslavská 21. Kde je dům situován, je patrné z názvu tohoto projektu. Jedná se o zajímavě členěnou šestipodlažní budovu (tedy šest NP) s terasami a balkony. Dům má i jedno podzemní podlaží – suterén, v...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array