Panna a Baba

Panna a Baba
Adresa Žernovská, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 09/2020
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
AYOR - development, a.s. +420-737-200-011

O projektu:

Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde zajištěno maximální soukromí. Byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk, rozkládají se na ploše od 69,1 m2 do 138,2 m2. Jde o nízkoenergetický rezidenční projekt disponující ve standardu podlahovým topením, rekuperací vzduchu, klimatizací, předokenními roletami a smart systémem „flowbox“ pro ovládání bytových jednotek i domu. Součástí domů je výtah, k dispozici jsou velké sklepní kóje. Ke každé bytové jednotce je v ceně parkovací místo v podzemním parkingu a nechybí odpočinkové zóny v zeleni. Kolaudace projektu je plánována na třetí čtvrtletí roku 2020.

Lokalita:

Největší devizou developerského projektu Panna a Baba, který vzniká v Praze 10-Strašnicích, je především skutečnost, že je situován do velmi klidné vilové zástavby, k níž přiléhá park. Proto jde o mimořádně příjemné místo k životu, ve kterém získáváte městský komfort, pokud jde o dostupnost služeb, ale zároveň klid téměř jako na venkově. Domy se totiž nachází v části Strašnic, pro kterou je typická výstava složená převážně z prvorepublikových vil.

Sport, Relax, příroda: Zimní stadion zimních sportů Škoda Icerink se nachází 986 m od rezidence. Na venkovní posilovnu Křenická narazíte 1,1 km od obytného komplexu. Kdo má rád plavání, určitě ho potěší, že blízko, jenom 2,3 km může zavítat na plavecký stadion Slavie či přírodní koupaliště u vodní nádrže Hostivař, ležící 4,9 km od bytového souboru. Rozsáhlé sportovní možnosti pak nabízí Sportovně relaxační areál Gutovka, kde se nachází lanové centrum, skate park, bruslení, dětské hřiště. Na delší výlety je ideální destinací 4,1 km vzdálený lesopark Hostivař. Milovníci odpalování do jamek mohou využít green Golf Clubu Hostivař, nalézajícího se 4,9 km od obytného komplexu.

Nákupy a služby: K nejbližšímu supermarketu Albert je to jenom 1,2 km cesty, Tesco Skalka má otevřeno 1,3 km od rezidenčního komplexu. 2,2 km vás dělí od obchodního centra VIVO Hostivař.

Vzdělávání: Na MŠ Rembrandtova narazíte po cestě dlouhé 1,1 km. Ve stejné vzdálenosti vaše ratolesti přivítá MŠ a ZŠ Olešská.

Kultura: Celkem 1,8 km je dlouhá cesta do pobočky Městské knihovny na Rubensově ulici. Dále můžete za zajímavými představeními vyrazit do 2,4 km vzdáleného Strašnického divadla nebo 2,3 km vás dělí od multikina Premiere Cinemas.

Zdravotnictví: V těsné blízkosti jenom 822 m se nachází Poliklinika Skalka.

Doprava: Pouhých 219 m od domu se nalézá zastávka tramvaje Dubečská. Automobilisté zde mají velmi snadný výjezd na Průběžnou ulici, vzdálený jenom 115 m, odtud mohou zamířit jak směrem do centra Prahy, tak ven z města. Velmi blízko, jenom 559 m, se nalézá stanice metra Skalka.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2015x
Novostavba Rezidence Přípotoční prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence Přípotoční

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

12/2019

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk...

10430x
Novostavba Vivus Uhříněves prodej bytů Praha 10 - Uhříněves

Vivus Uhříněves

Fr. Diviše / Ke kříži, Uhříněves, Praha 10

2020

Vivus Uhříněves - III. etapa: Blízko Nového náměstí v centru katastrálního území Uhříněves, roste moderní bytový komplex Vivus Uhříněves, jehož III. etapu tvoří objekty D, E, F a G. Prodej bytových jednotek byl zahájen 11. 9. 2017. Dokončení výstavby je plánováno na 30. 6. 2020. Přízemí objektu E nabízí obchodní...

4655x
Novostavba LV Residence prodej bytů Praha 10 - Záběhlice

LV Residence

Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10

2020

O projektu: V Záběhlicích se na zelené louce buduje nový developerský projekt LV Residence. Acredit CZ zde v jednom domě s pěti nadzemními podlažími nabízí zájemcům celkem 32 bytů a jeden ateliér. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk a rozlohu od 47 m2 do 113 m2. Ke každému z bytů náleží sklepní kóje a většinou také buď...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array