Panorama Kyje V

Panorama Kyje V
Adresa Sicherova, Kyje, Praha 9
K nastěhování od jaro 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 105
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 29 - 108 m2

O projektu:

Pátá etapa developerského projektu je součástí velice úspěšných novostaveb, které byly v Praze 9 v Kyjích doposud realizovány. Nové byty postupně vyrůstají na území mezi ulicemi Budovatelská a Jamská. Novostavby vystavěné v rámci projektu navazují na okolní vilovou a bytovou zástavbu Kyje. Developerem projektu je úspěšná společnost EKOSPOL, a.s. Předpokládané datum dokončení výstavby páté etapy bytového komplexu >Panorama Kyje V je určeno na jaro roku 2015. Developerská společnost EKOSPOL plánuje v rámci páté etapy projektu vystavět tři moderní čtyřpodlažní viladomy, které budou zájemcům nabízet celkem 105 nových bytů. Novostavby s atraktivní a funkční architekturou vyrostou na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Oblast Kyje na Praze 9 bude majitelům bytů díky těsnému kontaktu s přírodou poskytovat pocit venkova a klidu a zároveň kontakt s velkoměstem. Centrum je od místa realizace projektu vzdálené 10 – 15 minut cesty autem. Auta je možné parkovat na venkovních parkovacích místech nebo v podzemních garážích. Cena garážového stání není zahrnuta v základní ceně bytu.

Byty:

Novostavby třech vilových domů Panorama Kyje V nabízí zájemcům celkem 105 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 5+kk o rozměrech 29 - 108 m2. Samozřejmostí každého bytu je buď prostorná terasa, balkon nebo předzahrádka. Střešní terasy jsou součástí bytů v posledních podlažích, jejich existence je umožněna ustupujícími horními patry. Předzahrádky patří k bytům v přízemí. Byty poskytují vysoký standard bydlení a až 20 % úsporu nákladů na vytápění, a to díky kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn.

Lokalita:

V blízkosti rezidenčních novostaveb najdete několik mateřských, základních a středních škol, ordinace lékařů a veterinární ambulance. V Hloubětíne, který je vzdálený jednu stanici metrem, se nachází plavecký areál, nákupní centra, další školy a mateřské školky. Jednu stanici metrem je také vzdálené nákupní centrum v Černém Mostě, kde můžete zajít do multikina či fitness centra a nakupovat v Makru, Hornbachu či IKEI. Bytový areál je od centra vzdálený 10 – 15 minut autem. Ke stanici metra „Rajská zahrada“ se dostanete za 5 minut autobusem ze zastávky „Lipská“ nebo za 10 minut pěší chůze. Stanice metra Černý Most, která se od areálu nachází ve vzdálenosti 2 minut jízdy, obsahuje rozsáhlý autobusový terminál pražské příměstské dopravy umožňující rychlé spojení s širším okolím Prahy.

Podobné nabídky

Doporučujeme
1427x
Novostavba Rezidence Harfistka prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Rezidence Harfistka

Čerpadlová, Vysočany, Praha 9

06/2022

O projektu: Novým developerským projektem je Rezidence Harfistka, který se staví v Praze 9-Vysočanech. Rezidence o jedenácti nadzemních podlažích bude obsahovat celkem 135 nových bytů, ateliérů a studií s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Celkem jde o 82 bytů 2+kk až 4+kk s rozměry a 68 ateliérů a ubytovacích jednotek 1+kk a 2+kk....

8280x
Novostavba Harfa Design Residence prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Design Residence

Českomoravská, Libeň, Praha 9

11/2020

O projektu: Na pražské Harfě vyrůstá nový designový bytový dům Harfa Design Residence. Stavitelem je Central Group, který zpracoval developerský projekt s celkem 249 byty (či ateliéry), o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Central Group výstavbu cihlového bytového domu na Českomoravské ulici, v Praze 9 – Libni, pojal...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array