Park Hloubětín

Park Hloubětín
Adresa Slévačská, Lehovec, Praha 9
Počet jednotek 125
K nastěhování od 2016 (vyprodáno)
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 45 - 131 m2
JRD, s.r.o.

O projektu:

V rozmezí let 2014 - 2016 bude v Praze 9 v Hloubětíně dokončena realizace developerského projektu Park Hloubětín, který vzniká pod záštitou developerské společnosti JRD. Novostavby se nachází na pozemku vymezeném ulicemi Poděbradská, Slévačská a Krylovecká. Energeticky pasivní projekt zahrnuje 3 čtyřpodlažní bytové komplexy, ve kterých bude k dispozici 115 nových bytů velikostních kategorií 2+kk až 4+kk. Každé novostavba má jedno až dvě ustupující podlaží, které nabízí komfortní jižní byty s terasami. V přízemí objektů se bude nacházet několik komerčních jednotek určených převážně pro služby rezidentům, jako např. potraviny, zdravotnické zařízení apod. V rámci developerského projektu Park Hloubětín bude realizován park o rozloze cca 3.000 m², procházející celým areálem. Park nabídne dostatečný prostor pro relaxaci, ale také dětská hřiště a sportovní plochy pro děti. Novostavby bytového komplexu vycházejí vstříc poptávce po nízkoenergetickém bydlení. Cílem je uspokojit požadavky pohodlného a komfortního bydlení a zároveň myslet na budoucnost a životní prostředí.

Byty:

Projekt Park Hloubětín nabízí 115 nových bytů, jejichž prodej byl již zahájen. Vybrat si můžete z velikostních kategorií 2+kk až 4+kk. Byty 2+kk mají rozměry 48-59 m², byty 3+kk 65-93m² a byty 4+kk 98-119m². Samozřejmou součástí každého nového bytu je balkon, terasa nebo předzahrádka. Dále bude mít každý byt k dispozici sklep a garážové stání. Každý z bytů se může pochlubit vyššími standardy vybavení i možností nadále bytovou jednotku upravovat dle přání a požadavků rezidenta. Novostavby se řadí mezi energeticky pasivní domy, které vám ušetří až 50% nákladů ve srovnání s provozem klasických bytů, a to díky konstrukci a řízenému větrání s rekuperací tepla.

Lokalita:

Hloubětín (Praha 9) splňuje požadavky občanské vybavenosti, přírody a sportovního vyžití. V lokalitě se nachází jak mateřské, základní i střední školy a gymnázium, poliklinika, pošty, banky a bankomaty. Pro větší nákupy a zábavu jsou k dispozici pět minut vzdálené Centrum Černý a nově otevřená, sedm minut vzdálená Galerie Harfa. Sportovci zaručeně ocení blízkost Plaveckého bazénu Hloubětín (3 min), HOLMES fitness PLACE ENERGY CČM (5 min) nebo golfového areálu Golf Černý Most (5 min). Navíc lokalita přímo sousedí s lesoparkem Aloisov, kde se nachází také Kyjský rybník. V blízkosti projektu je vybudována nová cyklostezka, která spojuje východní okraj města s centrem Prahy. Za zábavou můžete vyrazit do moderního multikina (5 min) nebo na místní motokáry (5 min). Přímo u komplexu se nachází tramvajová zastávka „Sídliště Hloubětín“ (tramvaje 3, 5 a 19), metro B Hloubětín je vzdáleno pouze 5min. chůze (nebo 1 zastávku tramvají).

22.12.2014 - Bytový projekt Park Hloubětín - 40 nových bytů již prodáno

Pasivní bytový projekt Park Hloubětín oznámil, že 40 nových luxusních bytů bylo vyprodáno a to ještě před plánovanou kolaudací, která je stanovena na únor 2015. Developerská společnost JRD tak přistoupila k prodejům bytu, z druhé a třetí etapy roku 2015, přičemž z etapy druhé již prodala 40% a z etapy třetí 30% nabízených pasivních bytů, ještě před zahájením jejich výstavby. Jedním z hlavních důvodů velkého zájmu, je úspora energií a to nejen na na vytápění, kterou tyto byty mají až o 85% větší, oproti běžným novostavbám.

Krásné prostředí a ve zdravém bydlení

Pohled do korun stromů v Parku Hloubětín a příjemné a útulné prostředí jeho novostaveb, to jsou jedny ze zásadních věcí, které klienti u nového bydlení uvítají především. Energeticky pasivní projekt nabídne svým zájemcům 127 nových bytů, ve třech samostatných budovách. Tyto úsporné pasivní byty nabízí zájemcům nejen velmi prosvětlené interiéry a výhled do parku s vzrostlou zelení, kterou společnost JRD pěstuje ve vlastní lesní školce, ale také dostatek úložných prostor a praktické dispozice.

Neváhejte a využijte možnost vyzkoušet vzorový byt

Jedinečnou možností je vyzkoušet si a prohlédnout vzorový byt, který pro zájemce o bydlení v lokalitě Park Hloubětín připravila designérka, ze studia Notakio Pavla Hromková. Provozní náklady vzorového bytu, s rozlohou 77 m2 a dispozicí 3+kk tak ročně činí 2700 Kč za měsíc. Zájemci si tak mohou vyzkoušet příjemné prostory novostaveb a seznámit se tak s prostředím, které jim tato lokalita nabízí. Vzorový byt obsahuje originální designové kousky, ale zároveň přihlíží k cenové dostupnosti vybavení. Vše je navrhováno tak, aby byly splněny jak základní, tak i nejnáročnější požadavky klientu, kteří se rozhodnou pro bydlení v bytovém projektu Park Hloubětín.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
633x
Novostavba Rezidence U Radnice prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Rezidence U Radnice

Sokolovská, Vysočany, Praha 9

prosinec 2019

O projektu: Bydlet jenom pár kroků od metra, to není sen ale realita, kterou vám v Praze splní developerský projekt Rezidence U Radnice, který se staví v Sokolovské ulici Praze 9-Vysočanech. Nový dům se nachází se pouhých 60 metrů od stanice metra Vysočanská a je dílem developera společnosti Central Group a.s. Novostavbu...

1158x
Novostavba Bytové domy Jahodnice prodej bytů Praha 9 - Hostavice

Bytové domy Jahodnice

U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9

2018

O projektu: Chcete-li žít téměř uprostřed přírody, nedaleko údolí romantické říčky, vyberte si bydlení ve východní části Prahy, v městské části Praha 14-Hostavice, kde se v ulici U Hostavického potoka rodí developerský projekt Bytové domy Jahodnice. Developerem a prodejcem je v případě tohoto projektu UNIMEX GROUP,...

1638x
Novostavba Rezidence Bleriot prodej bytů Praha 9 - Letňany

Rezidence Bleriot

Polaneckého, Letňany, Praha 9

2Q 2020

O projektu: V pražských Letňanech se na Praze 9 v ulici Polaneckého staví unikátní developerský projekt Blériot. Jedná se o rezidenční areál zahrnující celkem 151 nových bytů ve 2 bytových domech se čtyřmi nadzemními podlažími (domy B a C) a jednom bytovém domě s pěti nadzemními podlažími (dům A). Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk,...

1685x
Novostavba Zelené Město 3 prodej bytů Praha 9 - Hrdlořezy

Zelené Město 3

Učňovská, Hrdlořezy, Praha 9

2015 - 2020

Zelené Město 3: Do třetí etapy se přehoupla stavba nového developerského projektu Zelené město, který se buduje v pražských Hrdlořezích na Praze 9, respektive na rozhraní Prahy 3 a 9 poblíž křižovatky ulici Spojovací, Koněvova a Českobrodská, přesněji v ulici Učňovská. V první etapě bylo postaveno 432 bytů, ve druhé etapě 344 bytů, nyní ve...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Volné byty → Zobrazit ceník bytů