PRAGA Rezidence

PRAGA Rezidence
Adresa Pernerova, Karlín, Praha 8
K nastěhování od prosinec 2019
Počet jednotek 43
Velikost jednotek 1+kk – 5+kk
SVOBODA & WILLIAMS, s.r.o. +420-257-328-281

O projektu:

Praga Rezidence, developerský projekt, který se buduje v Pernerově ulici v Praze 8-Karlíně, si vypůjčil svůj název od automobilů Praga, které kdysi za první republiky symbolizovaly kvalitu, krásu i spolehlivost. Důkazem je i to, že s nimi jezdil i sám prezident T. G. Masaryk. V Karlíně, v místech, kde se kdysi tyto automobily opravovaly, dnes vzniká devítipodlažní Praga rezidence. Využita zůstává historická fasáda někdejší autoopravny, která je vhodně zakomponována do moderní budovy, stává se její součástí.

Obytný soubor tvoří tři budovy, přičemž nejvyšší z nich obsahuje architektonický prvek, jenž vytváří dojem, že tato poslední podlaží poletují vzduchem. Jedná se o svébytné dílo architektonického studia A.D.N.S. Jde o multifunkční budovy, které dokážou novou pěší třídou propojit Pernerovu a Křižíkovu ulici a tím také vzniká úplně nový průchozí prostor pro setkávání. Novostavbu tvoří architektonicky výjimečný objekt, ve kterém vzniká celkem 43 nových bytů, které disponují balkony, lodžiemi nebo terasami. Nachází se zde také 6 velkoryse řešených penthousů a dva třípodlažní byty typu townhouse s předzahrádkami. Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk a 5+kk. Jejich plošná výměra se pohybuje od nejmenšího 16 m2 až po největší 5+kk o 156 m2. Z bytů bude příjemný výhled na nedaleké Karlínské náměstí, nebo i vzdálenější dominanty Prahy, včetně například Pražského hradu. Nechybí také parkování v podzemních garážích, k němu jsou uzpůsobeny hned dva suterény. U domu je soukromá zahrada nabízející prostor k odpočinku nebo třeba i pěstování bylin. Prodejcem projektu je realitní kancelář Svoboda & Williams, developerem skupina M2 REAL ESTATE, která se zaměřuje na architektonicky výjimečné projekty. Kolaudace je plánována na prosinc 2019.

Lokalita:

Příjemné prostředí určené k modernímu bydlení charakterizuje nový developerský projekt Praga Rezidence, který se rodí v Praze 8-Karlíně v Pernerově ulici. Situovaný je přímo na úpatí hory Vítkov, cesta sem trvá pouhou minutu. Karlín je čtvrtí, která se v posledních letech stává velice žádaným místem k bydlení. Nezanedbává se zde totiž žádný aspekt moderního bydlení.

Rezidence má svoji soukromou zahradu, navíc je v okolí celá řada parků, které prošly revitalizací. Největší díl zeleně samozřejmě připadá na sousední vrch Vítkov. Dále 5 minut pěšky je park na Karlínském náměstí, 10 minut potom Kaizlovy sady, park u Karlínské invalidovny. Genius loci zajišťuje unikátní technická památka Negrelliho viadukt, který ve v Praze druhým nejstarším mostem a v době vzniku byl nejdelším kamenným mostem v Evropě. Jde tedy o velice příjemné místo k bydlení, kde to v posledních letech opravdu žije.

Hodně se zde staví, je tu bohatý společenský život i perfektní občanská vybavenost. Supermarket Albert na Křižíkově ulici máte doslova za rohem, jenom 4 minuty chůze. Mateřská a základní škola je vzdálená pouhých 6 minut pěšky. Na poštu vám bude trvat pěší cesta 7 minut, za 10 minut autem dojedete k nejbližšímu zdravotnímu středisku. Za kulturou můžete vyrazit do nedalekého Fora Karlín, které je v docházkové vzdálenosti 2 minuty. Hudební divadlo Karlín je dosažitelné vozem do 2 minut. V okolí najdete také celou řadu možností ke sportování. V dosahu je například Tenisové centrum Olšanka, Sportovní centrum Olšanka, kde najdete zázemí pro různé sporty a také plavecký bazén. Sportcentrum YMCA, kde je rovněž plavecký bazén, je v dojezdové vzdálenosti 7 minut.

Pouhé čtyři minuty chůze od domu máte stanici metra Křižíkova. Šest minut chůze se nalézá stanice městské hromadné dopravy – tramvají. Významný dopravní uzel Náměstí Republiky je autem 6 minut. Do centra města se dostanete velice rychle, autem dorazíte na Václavské náměstí za 13 minut, městskou dopravou, tedy metrem za 15 minut.

Fórum: PRAGA Rezidence dizkuse

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

435x
Novostavba Rezidence Prvního Pluku prodej bytů Praha 8 - Karlín

Rezidence Prvního Pluku

Prvního Pluku, Karlín, Praha 8

12/2019

O projektu: Za developerským projektem Prvního Pluku 18, který se staví v Karlíně, stojí známý a ceněný architekt Petr Slavíček. V kompletně rekonstruovaném sedmipatrovém rohovém domě usazeném do původní městské zástavby vznikne celkem 7 mezonetových bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk a ploše od 72,8 m2 do 141,8 m2. Nechybí zde půdní...

4164x
Novostavba Green Backyard prodej bytů Praha 8 - Libeň

Green Backyard

V Holešovičkách, Libeň, Praha 8

4Q/2019

O projektu: V ulici V Holešovičkách na Praze 8-Libni se staví nový developerský projekt Green Backyard, který představuje současný trend moderního a zdravého bydlení. Prodejcem projektu je realitní kancelář RSQ. Dům má čtyři nadzemní podlaží, byty se nacházejí ve druhém, třetím a čtvrtém patře. Celkem 15 nových bytů má...

2814x
Novostavba Rezidence Měděnecká prodej bytů Praha 8 - Dolní Chabry

Rezidence Měděnecká

Měděnecká, Dolní Chabry, Praha 8

2Q/2019

O projektu: Kdo hledá propojení moderního bydlení 21. století, které bude mít výbornou dostupnost do centra Prahy a přitom bude v okolí zároveň dostatek zeleně k relaxaci, rozhodně nepochybí, když si zvolí nový developerský projekt Rezidence Měděnecká, který se staví na Praze 8 v Dolních Chabrech v ulici Měděnecká....

6129x
Novostavba Rezidenční projekt Bullovka prodej bytů Praha 8 - Libeň

Rezidenční projekt Bullovka

Bulovka, Libeň, Praha 8

12/2018

O projektu: Rezidenční projekt Bullovka vzniká v atraktivním prostředí městské části a obvodu Praha 8 - Libeň. Jedná se o bytový dům, v němž bude k dispozici hned 24 bytů o výměře 1+kk až 3+kk. Některé z bytových jednotek disponují vlastní terasou, jejíž rozloha v některých případech přesahuje 70 m2. Majitelé bytů se mohou těšit na...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array