Prosek Park X

Prosek Park X
Adresa Lovosická, Střížkov, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 177
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 29 - 119 m2
FINEP

O projektu:

V katastru městského obvodu Praha 9 se nalézá čtvrť Prosek, ve které se bude stavět nový developerský projekt Prosek Park X. V Makedonské ulici zde vznikají dva nové domy s označením A1 a A2. Celkově v nich bude vybudováno 177 nových bytů, které nabízejí velice variabilní řešení prostoru. Přízemí domů zkrášlují předzahrádky, v okolí je velké množství zeleně. Koncepce domů je postavena na moderní architektuře využívající přírodní barvy, které splynou s okolím. Jednotlivé bytové jednotky disponují lodžiemi a balkony. Termín dokončení a předání bytů ještě bude upřesněn. Rezidenční areál a byty v něm obsažené se pyšní energetickým štítkem třídy B, tedy úspornou variantou bydlení. Pokud jde o developera a prodejce obou objektů stavěných v rámci této etapy projektu Prosek Park, je jím společnost Finep, kterou najdete v Lannově paláci na adrese Havlíčkova ulice, Praha 1.

Byty:

Laufen PRO A, JIKA Cubito nebo JIKA Lyra Plus. WC se vybavuje závěsné, disponuje sedátkem Laufen PRO, JIKA Pure nebo JIKA Lyra Plus. Využíván je závěsný systém s dvojčinným tlačítkem. Baterie se instalují pákové, vanové a nástěnné umyvadlové GROHE Eurosmart, HANSA Vantis nebo HANSGROHE Logis. Vana se do koupelny instaluje podezděná ocelová smaltovaná o rozměrech 1700x700 mm Kaldewei Eurowa nebo JIKA Riga. K některým bytům náleží rohový sprchový kout nebo posuvné sprchové dveře do niky se sprchovou vaničkou, to vše podle katalogového listu a dispozice bytu.

Součástí vybavení bytů je samozřejmě také elektroinstalace. Pro silnoproud se montují zásuvky a vypínače ABB Tango bílá. Pro slaboproud jde o rozvody datové služby a kabelovou televizi, tedy STA a telefonní zásuvky ve všech obytných místnostech.

Mezi standard bytů patří i příprava pro kuchyňskou linku, ovšem její výběr a zapojení je už na každém majiteli bytu. Linku si vybírá každý sám podle svého vkusu. Pokud jde o způsob vytápění, v obou domech je ústřední topení, které je pro celý dům společné. Je vybaveno otopnými deskovými tělesy s termostatickou hlavicí. Do koupelny se umisťuje otopný žebřík.

Lokalita:

Samozřejmě na Proseku nezapomínáme ani na zdravotní péči. Tu zde zajišťuje nedaleká Poliklinika Prosek se sídlem v Lovosické ulici. Budete-li se chtít jít projít pěšky, zvládnete to za 4 minuty, autem k ní pojedete minutu. Velice blízko Makedonské rovněž narazíte také na lékárnu. Jde o lékárnu Dr. Max ve Střelničné ulici. Dojezdová vzdálenost autem k ní činí 3 minuty, autobusy 136, 177 a 183 sem pojedou 10 minut a pěšky se projdete 14 minut.

Velice dobrá situace je zde i v dostupnosti škol. Na nejbližší mateřskou školu natrefíte ve Šluknovské ulici, což je skvělé 3 minuty autem, případně také 4 minuty pěšky. Ovšem nejde o jedinou mateřinku v blízkosti, další sídlí v Litvínovské ulici 4 minuty autem, nebo chcete-li 8 minut autobusem číslo 151 nebo 13 minut pěšky. V mateřských školách máte opravdu na výběr, protože jednu naleznete i ve Veltruské ulici, což je 16 minut pěšky, eventuálně 15 minut autobusem 151 nebo 295 či 7 minut autem. A naposledy ještě další velmi dobře umístěná MŠ v Novoborské ulici, k níž se dostanete za 8 minut autobusem číslo 151, či za 10 minut pěšky nebo za 3 minuty autem.

Je pravděpodobné, že pro vás bude velice užitečná i informace, jaká základní škola je nejblíže. Nejkratší cestu budete mít do Novoborské, kam dojedete autem za 2 minuty, pěšky dojdete za 8 minut nebo se také dostanete autobusem číslo 151 za 5 minut. Podobně příznivou polohu nabízí i Základní škola Spektrum v Kytlické ulici. Bilance vzdáleností je více než dobrá: 3 minuty autem, 11 minut autobusem, nebo také 15 minut pěšky. Nesmíme opomenout, že ve velmi dobře dostupné vzdálenosti se nachází rovněž základní škola v Litvínovské ulici. Dojedete k ní za 6 minut autem, 15 minut metrem nebo 16 minut některým z autobusů 136, 177 nebo 183 či za 20 minut pěšky.

Ve Verneřické ulici, což je od domu Makedonské vzdáleno 12 minut pěšky, nebo 10 minut autobusem číslo 151 či 4 minuty autem potom můžete využít služeb pobočky České pošty. Zatoužíte-li vyrazit někam na dobré jídlo, potom vězte, že nejbližší restaurací je Mobydick. Dojedete k ní za 2 minuty autem, případně dojdete za 8 minut. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani služby Hotelu Duo. Pěší chůzí k tomuto ubytovacímu a pohostinskému zařízení dorazíte za 10 minut, pokud se svezete vlastním autem, stihnete to rychleji už za 4 minuty. Nijak časově náročná pro vás naštěstí nebude ani cesta k blízkému bankomatu České spořitelny na Verneřické ulici. Pěší procházkou dosáhnete svého cíle za 12 minut, autobusem 151 či 295 přibližně za 10 minut, autem vám to potrvá 4 minuty.

Nákupní zázemí v okolí Proseku je rovněž příznivé. Nabízí ho OC Letňany, tedy obchodní centrum Letňany. Nedaleko je rovněž supermarket Kaufland, který má otevřeno ve Střelničné ulici. Od domů v Makedonské ulici je vzdálený 3 minuty cesty vozem, případně 10 minut jízdy některým z autobusů 136, 177 nebo 183 či 14 minut pěší procházky, eventuálně autem za 6 minut. Tím ovšem výčet ani zdaleka nekončí. Blízkou nákupní příležitost poskytuje také supermarket Albert v Ládví v ulici K Ládví. Cestujete-li metrem, můžete se sem dostat za 9 minut, pojedete-li ze Střížkova do Ládví. Máme ještě další tip pro nákupy, na základě kterého za 4 minuty autem dojedete k supermarketu Billa na Vysočanské ulici. Můžete to vzít i pěší procházkou, kterou to potrvá 19 minut, autobusem číslo 151 celkem 13 minut, nebo také metrem ze Střížkova na Prosek 7 minut.

Váš zájem jistě vzbudí i dopravní situaci v místě. Spojení s centrem města samozřejmě vůbec není problém, velice dobře ho zajišťuje linka metra C. Nejblíže k novým domům se nyní nachází stanice metra Střížkov. Docházková vzdálenost v tomto případě činí 8 minut. Obdobně příznivě vypadá i docházková vzdálenost k nejbližší stanici autobusů Poliklinika Prosek. Vzdálena je pouhé 4 minuty chůze. Můžete se z ní svézt některým z následujících autobusů: číslem 151 na Českomoravskou, číslem 201 na Nádraží Holešovice a číslem 295 k Domovu seniorů Ďáblice. Další autobusy odjíždějí od metra Střížkov, a sice 136 na Jižní Město, 177 na Chodov a 183 na Háje. Stěžovat si rozhodně nemůžete ani na silniční spojení. Lovosickou a následně Vysočanskou ulicí totiž bez nejmenších problémů vyjedete na pražský Městský okruh.

Prosek Park IV

Na jaře roku 2015 bude v Praze 9 ve Střížkově dokončena realizace developerského projektu Prosek Park IV, který vzniká pod záštitou developerské společnosti FINEP. Projekt moderního družstevního bydlení Prosek Park IV je tvořen jedním rezidenčním domem s podzemními garážemi pro osobní vozy. V novostavbě bude k dispozici 76 nových družstevních bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk. Nové byty byly vyvinuty za účelem uspokojení i nejnáročnějších požadavků k bydlení a individuálních potřeb.

Byty:

Prodej nových bytů byl již zahájen. V nabídce je 76 družstevních bytů, o dispozicích 1+kk, až 4+kk. Rozměry bytů se pohybují mezi 26 m2 až 103 m2 a jejich ceny pak od 2 542 434 Kč do 6 437 291 Kč. Byty jsou vybaveny balkony a k dispozici také budou kryté podzemní parkovací místa. Mezi výhody družstevních bytů patří skutečnost, že o placení oprav a vyřizování reklamací domu se stará družstvo. Další výhodu představuje fakt, že v případě zájmu o koupi družstevního bytu na Proseku nemusíte prokazovat bonitu, zároveň máte možnost odkoupit byt do osobního vlastnictví.

Lokalita:

V místě bytového komplexu Prosek Park (Praha 9 - Střížkov) je veškerá občanská vybavenosti a zajištěná dopravní dostupnost. V blízkosti novostavby Prosek Park IV se nachází 3 základní školy, Mateřská škola Pro Family, Gymnázium Čekoslipská a střední odborná škola. Občanská vybavenost je zastoupena širokým spektrem veřejných služeb – moderní klinika s lékařskou pohotovostí, kavárny i restaurace, pošta i nákupní středisko a veterinární stanice. Na své si přijdou i lidé aktivní nebo rodiny s dětmi, nedaleko projektu se totiž nachází Park přátelství, ve kterém můžete relaxovat a odpočívat po náročném pracovním dni, pro sportovce je zde možnost plavání, fotbalu, squashe, bruslení i jízdy na koni nebo na kole. A milovníky netradičních zážitků nadchne moderní bobová dráha. Do nákupního centra Letňany se dostanete pohodlně automobilem nebo MHD. K autobusové zastávce pěšky dojdete za jednu minutu chůze, na metro stanice C, Střížkov se dostanete za minuty 3.

Podobné nabídky

1202x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1353x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array