Residence Castle View

Residence Castle View
Adresa Na Hřebenech I, Podolí, Praha 4
Počet jednotek 48
K nastěhování od listopad 2017
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 53 - 283 m2
ED Group a.s. +420-775-692-919

O projektu:

Na velmi lukrativním místě v Praze 4 na Kavčích horách - Podolí vzniká nový developerský projekt Rezidence castle view. Novostavby vznikají v ulici Na Hřebenech I.. Tvoří je celkem pět nových domů s obdélníkovými nebo čtvercovými půdorysy. Dva z domů mají pět pater, tři domy budou šestipatrové. Celkem se zde vybuduje 48 bytů. K zahájení výstavbu došlo v únoru 2016, dokončení se plánuje na listopad roku 2017. Jedinečná poloha situuje novostavby na samou hranu kopce a tím pádem nabízí i neotřelý výhled do okolí. Příjemné proto je, že z nových bytů budou mít jejich majitelé výhled na oba historické hrady v Praze, a sice jak Pražský hrad, tak i Vyšehrad. Rovněž budou moci z oken pozorovat velkou část údolí řeky Vltavy nebo protilehlý Barrandov.

Přízemní byty budou mít k dispozici vlastní zahradu, k ostatním bytům ve vyšších podlažích náleží terasy. Návrh pěti domů o menším počtu pater zohledňuje okolní vilovou zástavbu. Snahou architektů totiž bylo vytvořit bytový komplex, který dobře zapadne do okolí a nebude ho nijak narušovat. Optickému snížení celého rezidenčního areálu také velmi pomůže využití kontrastních materiálů na fasádách jednotlivých domů. Okolí oživí velké množství zeleně mezi jednotlivými domy. Developerem a prodejcem tohoto rezidenčního areálu je ED Group a.s. se sídlem v Jeremenkově ulici v Praze 4-Podolí. Na domech se podílelo z hlediska návrhů studio ma3 architekti, za stavbou stojí firmy STEP spol. s r.o.

Byty:

Byty developerského projektu Rezidence castle view mají plošné dispozice od 2+kk do 5+kk. Podlahová plochy činí 53 m2 až 283 m2. Ceny bytů se pohybují od 5,6 milionu Kč včetně DPH do 13,4 milionu Kč včetně DPH. Každý z nových bytů má rovněž nárok na minimálně jedno parkovací stání a také sklepní kóji. Základem všech pěti nových domů se stanou železobetonové konstrukce, které dokonale odlehčují velké prosklené plochy. Právě maximum prosklení dokáže v bytech zajistit co největší množství denního světla. Díky tomu dojde k velkému prosvětlení interiérů. Na fasádách se střídá hladký pohledový beton a velmi výrazně strukturovaná omítka provedená v tmavé barvě. Pro podlahy v obytných místnostech se bude používat BOEN typ BERGEN 3parketa, což je dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha ukončená lištou. Na výběr je pro tento typ podlahy přírodní dub, bělený dub, šedý dub Arizona nebo hnědý dub California.

Stínění oken v bytech zajistí venkovní hliníkové žaluzie vybavené elektrickým pohonem. Parapety oken uvnitř bytů se budou skládat z bílých laminátových desek. Povrchy stěn a stropů bytů vytvoří sádrové omítky a také otěruvzdorná bílá malba. Pokud jde o osvětlení zapojené uvnitř bytů, pak svítidla v jednotlivých místnostech nejsou součástí bytového standardu, dodává si je každý majitel sám. Ovšem do koupelny a na WC se dodávají bodová svítidla.

V každém domě je umístěna kotelna se dvěma kotli, které ohřívají topnou vodu. Její regulaci zajišťují stanice Meibes, jež jsou umístěny v každé bytové jednotce. Topná tělesa ve všech bytech budou zajištěna deskovými tělesy ISAN a podlahovými konvektory. Regulaci topení přitom vytvoří termostatické hlavice na jednotlivých topných tělesech. K dispozici je rovněž dálkový programovatelný termostat určený pro celkové tlumení teploty v bytě.

Elektrické zásuvky a ovládání osvětlení v bytě mají na starosti koncové prvky LEGRAND living light-bílá. Co se týče slaboproudých rozvodů v bytech, potom v obytných místnostech je možnost napojit se na pozemní vysílání, satelitní vysílání a telefonní linku O2. Jednotlivé místnosti jsou propojeny pomocí datových kabelů. U oken a dveří, které jsou dosažitelné z okolního terénu, se provádí bezpečnostní zasklení. Okna jsou velkoformátová hliníková v provedení s trojsklem, jde vždy o kombinaci posuvných a otevíracích křídel.

V bytovém areálu se používá systém jeden klíč, což znamená, že klíčem od bytu je zároveň možné odemknout také společné prostory. U bytových jednotek s označením A51, B41, B42, C51, D41, D42 a E51 je instalována klimatizace. Součástí bytového standardu je také příprava pro kuchyňský kout. Jde o připojení kuchyňské linky, napojení odvětrávání digestoře, a také přípojky elektro, voda, odpad. Vstupní dveře bytu jsou zakázkové plné, hladké a lakované. Jde o dveře bezpečnostní třídy 3 s protipožární odolností, ocelovou zárubní a bezpečnostním kováním. Vnitřní dveře v jednotlivých bytech jsou vyrobené zakázkově, bezfalcové s obložkovou zárubní, výška činí 220 mm. Mají skryté panty, nerezové kování a barva je vždy podle výběru klienta. Obklady a dlažby do koupelny dodává IMOLA Koshi, jedná se o různé barevné varianty. Nad umyvadlem, případně nad vanou se instaluje zapuštěné zrcadlo. Koupelnové osvětlení tvoří bodová světla, nad zrcadlem se umisťuje osvětlovací LED pásek. Umyvadla a umývátka do koupelen, závěsné WC a sedátko na WC a skříňku pod umyvadlo dodává Villeroy & Boch Verity Design. Baterie se zde montuje Hansa Twist. Vana je smaltovaná Concept 100 Duo. Sprchový kout se instaluje Concept 300, topný žebřík Isan Quadrat bílý.

Na terasách a balkonech se instaluje podlaha z exotické dřeviny Massaranduba. Součástí standardního provedení je osvětlení balkonů a teras. Na předokenním a balkonovém zábradlí se instaluje čiré bezpečnostní sklo kotvené do rámu okna u předokenní varianty. V případě balkonového zábradlí je bez viditelného kotvícího systému.

Lokalita:

Bytový komplex Rezidence castle view se staví na Praze 4 v ulici ulici Na Hřebenech I.. Jde o velmi kvalitní lokalitu v oblasti Kavčích hor-Podolí, v níž se vybuduje pět novostaveb s širokým výhledem do kraje.

Pokud jde o kulturní památky a dominanty okolí, patří k nim bezesporu Podolská vodárna nacházející se v Podolské ulici. Nachází se zde i Muzeum vodárenství. Můžete si sem udělat výlet pěšky a dojdete k ní za 15 minut. Pokud spěcháte, použijte vůz a potrvá vám to 7 minut, autobusové spojení pomocí linky 121 sem trvá celkem 14 minut. Jinak bezesporu dominantu Kavčích hor tvoří areál České televize. Dojdete k ní pěšky za 4 minuty, autem sem sjedete za 2 minuty.

Zábavu v širokém okolí zahrnuje například Dům dětí a mládeže Praha 4-Hobby centrum v Bartákově ulici. Pěší chůzí a autobusem 121 se tam dopravíte za 13 minut, autem to stihnete za 5 minut a chcete-li se pochodit pěšky, počítejte s 18 minutovou procházkou. Také nesmíme zapomenout na Kongresové centrum Praha u stanice metra linky C Vyšehrad na ulici 5. Května. Autem sem dojedete za 4 minuty. Městskou dopravou to v kombinaci autobusu číslo 121 a metra linky C zvládnete za 15 minut. Konají se zde různé koncerty, divadelní představení, muzikály. Poměrně blízko je odsud také do divadla, a sice do nuselského divadla na Fidlovačce. Autem k němu dojedete za 8 minut, městskou dopravou kombinací autobusu číslo 121 a tramvaje číslo 18 za 21 minut. Kromě toho, když zkombinujete autobus číslo 121 a metro linky C a vystoupíte na Muzeu, jste tam za 18 minut. Na Václavském náměstí pak máte obrovské možnosti, kam za kulturou vyrazit.

Senioři, ale i maminky s dětmi, ti všichni budou nadšení z parku Kavčí hory, který je jako stvořený pro odpočinek. Po svých k němu dojdete za 6 minut, autem za pouhé 2 minuty. Dále stojí za procházku i Centrální park Pankrác. Autem vám cesta k němu potrvá 3 minuty, autobusem číslo 121 celkem 7 minut a konečně pěšky 11 minut. Sportovní zázemí v okolí zajišťuje například Plavecký stadion Podolí v Podolské ulici. Docházková vzdálenost činí 16 minut pěšky nebo 9 minut autem. Dalším zajímavým objektem k návštěvě jsou nedaleké Žluté lázně na Podolském nábřeží, které uspokojí především, ty kteří s i chtějí v létě dobře zaplavat. Nabízejí široké zázemí. Cesta autem k nim trvá 8 minut, pěšky 24 minut, tramvají 3,17 či 21 potom 21 minut. Sportovní vyžití nabízí také areál Děkanka atletika v ulici Na hřebenech II., což je pěší chůzí dostupné do 7 minut, autem do 2 minut. Ovšem zkrátka nepřijdou ani cyklisté, kteří mohou svá kola protáhnout po Modřanské cyklostezce, která vede podél řeky Vltavy.

Blízkou lékárnu naleznete v Hvězdově ulici, což je 9 minut autobusem číslo 121, nebo 10-11 minut pěšky či 3 minuty autem. Na stejné adrese narazíte rovněž na nejbližšího lékaře. Jedná se o Polikliniku Medicina Plus se stejnou dojezdovou a docházkovou vzdáleností. V ulici Na Strží 4 minuty autem od bydliště nebo 14 minut autobusem číslo 121 či 17 minut pěšky má své sídlo ordinace praktických lékařů Moje ambulance.

Nejbližší mateřskou školu najdete ve Voráčově ulici, což je pouhých 8 minut pěšky nebo 2 minuty autem. Základní škola má své sídlo na Nedvědově náměstí. Dorazíte tam po 7 minutové jízdě autem, 13 minutové jízdě autobusem číslo 121 nebo 16 minutové pěší chůzi. Pobočku České pošty najdete v Podolské ulici, což je 17 minut pěšky, 12 minut autobusem číslo 121 nebo 6 minut autem. Nejbližší bankomat je v ulici Na Hřebenech II., což je 4 minuty pěšky či 2 minuty autem. Náleží České spořitelně a nachází se v areálu České televize. Bankomat se nalézá také ve velmi krátké vzdálenosti, a sice na Nedvědově náměstí. Dojezdová vzdálenost autem činí 6 minut, autobusem číslo 121 celkem 13 minut a konečně chcete-li, můžete se projít i pěšky, což zvládnete za 16 minut. Jedná se o bankomat České spořitelny. Pokud si budete chtít zajít na něco dobrého k jídlu, potom nejblíže je restaurace V rohlíku v ulici Na hřebenech II. Pěšky se sem projdete za pouhé tři minuty.

Nedaleko stojí také velice oblíbené nákupní centrum Arkády Pankrác u stanice metra Pankrác na lince C. Toto centrum nabízí nejenom potraviny v hypermarketu, ale také řadu dalších obchodů počínaje módou přes spotřební elektroniku a další oblasti. Autobusem číslo 121 jste u něj za 10 minut, případně můžete jet metrem ze stanice Pražského povstání, což vám i s docházkou k metru potrvá 13 minut. Zvolíte-li pěší procházku, dostanete se k Arkádám za 16 minut. U stanice metra linky C Pražského povstání je supermarket Tesco. Pěší procházkou se k němu dostanete za 13 minut, autem za 3 minuty, případně autobusem číslo 121 za 8 minut.

Pokud jde o dopravní dostupnost lokality, hned v těsném sousedství rezidenčního rezortu se nachází stanice metra C Pražského povstání. Dále nedaleko staví autobusová linka 121, která jezdí z Nádraží Braník přes Novodvorskou a Polikliniku Budějovická až k Podolské vodárně. Pěšky se k autobusové stanici Na Hřebech dostanete po tříminutové pěší procházce. Kromě toho je u Centrálního parku Pankrác, což je šest minut od domu pěšky stanice autobusu číslo 188, který zde má konečnou. Jezdí od metra linky A stanice Želivského až na Kavčí hory. Skvělá je i automobilová doprava, protože od domu jste za 5 minut na ulici 5. května, tedy magistrále.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

393x
Novostavba Rezidence U Jezerky II prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence U Jezerky II

Horní, Nusle, Praha 4

bude stanoveno

O projektu: Bydlení v klidné části města a přitom na dosah centra poskytuje developerský projekt Rezidence U Jezerky II, která se nalézá na Praze 4 v Nuslích v ulici Horní 8. Jako řada obdobných staveb v centrálních čtvrtích, i zde nejde o novostavbu, nebuduje se tu nový dům, ale rekonstruuje stávající budova. Výhodou je, že se zachovává genius...

8757x
Novostavba Bydlení Na Beránku prodej bytů Praha 4 - Modřany

Bydlení Na Beránku

Československého exilu, Modřany, Praha 4

prosinec 2016

O projektu: 18.11.2016 - Prodej 2. etapy zahájen. V klidné části Prahy 4 v Modřanech zahájila 1. června 2015 společnost LEXXUS a.s. prodej 27 nových bytů a to v ulici Hornocholupická a Československého exilu, kde vzniká díky developerskému projektu bytový komplex viladomů, nazvaný Bydlení na Beránku. V nabídce je řešení bytové situace...

1771x
Novostavba Rezidence Rostislavova prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence Rostislavova

Rostislavova, Nusle, Praha 4

březen 2018

O projektu: Příjemné prostředí Nuslí, městské čtvrti nacházející se v katastru Prahy 4, nabízí bydlení v novém developerském projektu Rezidence Rostislavova 3. Rodí se zde zcela nový dům vybudovaný podle současných architektonických trendů, od stávající zástavby se liší proskleným interiérem kombinovaným s omítkou, skleněným zábradlím a...

2235x
Novostavba Rezidence Kateřinky prodej bytů Praha 4 - Újezd u Průhonic

Rezidence Kateřinky

Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

únor 2018

O projektu: Praha 4, hranice mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině (Ujezd u Průhonic), je místem, kde se v současnosti staví developerský projekt Rezidence Kateřinky. Nový dům nabídne celkem 19 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Jedná se o velmi moderní a účelné minimalistické bydlení, fasáda je maximálně jednoduchá, místy porostlá...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

O projektu: Jedním z nekrásnějších developerských projektů v celé Praze je novostavba rezidenčního komplexu Modřanský háj, který nabízí jedinečnou kombinaci moderního velkoměstského života s krásnou a nedotknutou přírodou. Ideálním místem pro rodinné bydlení se lokalita na Praze 4 - Komořany stává díky umístění vedle rozsáhlého lesa Modřanské rokle. Moderní byty s kvalitním technickým zázemím vlastní garáže, terasy, balkóny či zahrady. To je jen několik detailů, které developerský projekt Modřanský háj nabízí.

Byty: Nové bydlení Modřanský háj nabízí byty s dispozicemi od 1 + kk do 4 + kk s obytnou plochou od 39 až do 118 metrů čtverečných. V jednotlivých bytech nalezneme jádrovou štukovou omítku a bílou otěruvzdornou výmalbu. Podlahy jsou v rámci obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, chodby a šatny řešeny pokládkou plovoucí laminátovou podlahou včetně obvodové lišty. Na WC, v koupelně a komorách je položena italská keramická dlažba. Standardně je do koupelny dodávána vana, v případě dispozice 4kk se dvěma koupelnami, je druhá koupelna osazena sprchovým koutem. Centrální vytápění je řešeno samostatnou plynovou kotelnou, regulace teploty v bytech probíhá pomocí termostatických hlavic na každém topném tělese. Každý byt má samostatné měřiče spotřeby tepla, teplé a studené vody. Okna a balkónové dveře jsou dřevěná s izolačními dvojskly. Lodžie, terasy a předzahrádky jsou osvětleny nástěnnými osvětlovacími tělesy. Předzahrádky jsou vybaveny nezamrzajícími vodovodními kohouty.

Lokalita: Modřanský háj se nachází v přírodní lokalitě městské části Praha 12, Komořany, pouhých patnáct minut od centra města. Novostavba je obklopena zelení, je zde dětské hřiště a lokalita nabízí služby polyfunkčního domu se službami a obchody v přízemí objektu. Praha 12 je jednou z nejvyhledávanějších pražských částí. Je to díky skvělé poloze v blízkosti golfového hřiště, tenisového areálu, kolečkové a cyklistické stezky v těsné blízkosti Vltavy. Tato lokalita je také velmi dobře občansky a dopravně vybavena. Do centra Prahy se autem pohodlně přepravíte za necelých 15 minut, v MHD za 30 minut ze zastávky Komořany. Občanská vybavenost je zde zajištěna základními službami, jako jsou školy a mateřské školy, poliklinikou s kompletními lékařskými službami. Je zde také několik velkých supermarketů a další nákupní možnosti, kavárny i restaurace. Dále se zde nacházejí dvě mezinárodní školy a další vybavenost pro rodiny s dětmi.

Historie: Obecní kronikář určil dobu pravěkého osídlení této oblasti kolem roku 400 před naším letopočtem. Nebyl daleko od pravdy, protože archeologové potvrdili období osídlení do první poloviny šestého století před naším letopočtem. Tehdy se na středním toku Vltavy usadily nejprve keltské, pak germánské a nakonec slovanské kmeny. Z čeho vznikl název této městské části, není zcela jasné. Možná je to kvůli modřínovému porostu anebo také souvisí se sochou Morany, která stávala na pohřebištích.