Residence Hradešínská

Residence Hradešínská
Adresa Hradešínská, Vinohrady, Praha 10
K nastěhování od 2Q/2019
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 119 - 361 m2
Svoboda & Williams s.r.o. +420-257-328-281

O projektu:

Na Královských Vinohradech vyrůstá novostavba – bytový dům, s architekturou prvorepublikového stylu, nazvaná Hradešínská rezidence. Pětipodlažní budova je citlivě zasazena do kultivovaného prostředí prvorepublikových vil a parků. Tento mimořádný projekt přináší třináct exkluzivních bytů, o dispozicích 2+kk – 5+kk, s velkorysými výměrami od 118 až do 360 m2. Jednotlivé byty svým charakterem i uspořádáním respektují styl, komfort a nejvyšší standardy života v jedné z nejprestižnějších částí Prahy.

V současné fázi výstavby je možné, aby zájemci sami definovali vnitřní dispozice i standardy rezervovaných jednotek. Ke standardnímu vybavení bytů patří velkoformátová dřevěná okna s akusticko –termoizolačními trojskly, která jsou stíněná předokenními elektricky ovládanými roletami, masivní dubové parkety, špičková sanita, obklady i dlažby, příprava na inteligentní vybavení domácnosti, bezpečnostní dveře, řízené větrání s rekuperací – to vše upravované podle přání kupujících. K některým bytům patří zahrady, k jiným balkony; všechny mají sklepy a možnost podzemních garáží i s více parkovacími místy pro jednu bytovou jednotku. Přízemní byty přirozeně prolínají s privátními zahradami, byty ve vyšších patrech umožňují panoramatické výhledy na historické centrum Prahy. Skvostem mezi byty je ten největší, o rozloze 360 m2, který, mimo jiné, překvapí zájemce mimořádnou střešní terasou o výměře 140 m2 a úžasným výhledem na hlavní město.

V budově bude recepce, výtah, kamerový systém a všude bezbariérový přístup. Jak ve vstupních, tak i ve společných prostorách najdete mramor, který vás společně s unikátními sochami tanečnic při vstupu do rezidence přenese do noblesní atmosféry luxusního bydlení. Developerský projekt Hradešínská rezidence v lokalitě Královských Vinohrad v Praze realizuje společnost A. K. F. Projekt, a. s., člen skupiny RP Invest. Dokončení výstavby je naplánováno na II. čtvrtletí 2019.

Lokalita:

Projekt Hradešínská rezidence je situován na pomezí Vinohrad a Vršovic, v Hradešínské ulici, městský obvod Praha 10, katastrální území Vinohrady. Svou jedinečnou atmosférou patří Královské Vinohrady k nejvyhledávanějším a nejprestižnějším částem Prahy.

Lokalita Hradešínské ulice nabízí klidné bydlení uprostřed zeleně (v sousedství Grébovky - 20 minut chůze a Heroldových sadů - 11 minut chůze), s mnoha zajímavými architektonickými objekty a vynikající dopravní, technickou a občanskou infrastrukturou. V pěším dosahu je několik mateřských a základních škol, divadla (divadlo Neklid a Divadelní společnost Josefa Dvořáka – vzdálenost 5 minut pěšky), restaurace, kavárny a bistra, množství malých obchůdků i velké moderní nákupní centrum Atrium Flora nebo farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad, kulturní a sportovní zařízení, poliklinika i další služby. Kromě auta jsou nejvhodnějšími dopravními prostředky metro trasy A, nejbližší stanice Flora, kde se nachází i zastávky tramvají a autobusů (vzdálenost 12 minut chůze od rezidence).

Dokonalá lokalita, nejvyšší úroveň bydlení, atmosféra, komfort, zeleň, soukromí a velkorysý přístup k prostoru - to vše je Hradešínská rezidence.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

685x
Novostavba Sky Rezidence Bohdalec prodej bytů Praha 10 - Michle

Sky Rezidence Bohdalec

Bohdalecká, Michle, Praha 10

07/2021

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3...

2597x
Novostavba Rezidence Přípotoční prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence Přípotoční

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

12/2019

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk...

2937x
Novostavba Panna a Baba prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Panna a Baba

Žernovská, Strašnice, Praha 10

09/2020

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array