Rezidence Čámovka

Rezidence Čámovka
Adresa Vánková, Čimice, Praha 8
K nastěhování od 04/2022
Počet jednotek 145 - 148 - 400
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Horizon Holding +420-774-875-874

O projektu:

Developerská skupina Horizon Holding v červenci 2019 zahájila prodej 2. etapy Rezidence Čámovka v Praze 8 – Čimicích. Na stavbě se začalo pracovat již na jaře 2019, kolaudace je plánována na 11/2021 a předávání bytů na 04/2022.

Druhá etapa navazuje na úspěch etapy první, která byla zkolaudována už v roce 2013. V rámci první etapy bylo vybudováno 145 bytů v 5 budovách, součástí projektu je už nyní dětské hřiště, školka a v místě se nachází také oční lékař.

Druhá etapa vychází z designu té první a plynule na ní navazují. Také při návrhu vnitřního uspořádání domů se nechal developer ovlivnit spokojeností a zpětnou vazbou od klientů z 1. etapy. V Rezidenci Čámovka tak přibyde dalších 148 komfortních bytů, jejichž dispozice jsou od 1+kk do 5+kk. Ke každé bytové jednotce patří sklep, balkon či terasa, anebo dokonce vlastní předzahrádka. Z bytů ve vyšších patrech bude hezký výhled do Čimického údolí, anebo do Bohnického parku. V podzemních garážích vznikne dostatek parkovacích míst pro všechny rezidenty, dokonce i pro jejich návštěvy.

Lokalita:

Rezidence Čámovka vzniká na severu Prahy, v neprůjezdné zóně a uprostřed přírody. Lokalita patří do katastrálního území Čimice (ul. Vánková) a do obvodu městské části Praha 8. Nové byty jsou situovány uprostřed vilové čtvrti a na okraji chráněného území Čimické údolí, které vybízí k procházkám a užívání krás přírody nebo rybníka. Celá oblast překvapí až neskutečným tichem a vzbudí pocit pohody a životní energie, například po těžkém pracovním dnu. A přitom je odtud výborná dopravní dostupnost po celé Praze.

Autobusová zastávka Libeňská (i s noční linkou 905) se nachází 2 dvě minuty chůze od domů. Autobus vás zaveze za sedm minut na metro, trasa C – Kobylisy. A cesta autem? Tím jste za pár minut na magistrále. Ke kvalitnímu bydlení patří také obchody, vzdělávací zařízení, služby a další vybavenost. V Rezidenci Čámovka je už v provozu soukromá mateřská škola, oční optika a dětské hřiště.

K dispozici je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, lékárna, obchodní středisko, pošta. Maminky s malými dětmi ocení dětské hřiště, aktivní sportovci cyklostezky, nebo sportovní areály jako například squash. K výletům doslova vybízí nedaleká ZOO Praha nebo Botanická zahrada. Pro milovníky kultury Divadlo za Plotem, pro milovníky historie Bohnický zámek.

Historie:

Obvod Praha 8 je plochou i charakterem různorodý. Charakter je výjimečný tím, že tato část vznikala postupně. Nejstarší součástí je Libeň. Čimice jsou součástí obvodu od roku 1960, prvé písemné zmínění bylo již v roce 1334. Za zmínění stojí kulturní památka kaplička sv. Jana Nepomuckého z 2.poloviny 18.století. Dnes po nové přestavbě je dochována jen vrchní část, zvonička. Oblast je charakteristická svým klidem a zelení, nejstarší zástavba se nachází v centrální části, sahá do meziválečného období, ale některé domy do 50. et. První výstavba panelových domů začala v roce 1972. Oblast je jako stvořená pro rodiny s dětmi, ale i pro lidi, kteří hledají klid, přírodu a pohodu.

III. etapa:

Více jak dalších 400 nových bytů plánuje developer nabídnout v rámci třetí etapy.

Podobné nabídky

8411x
Novostavba Rezidence Čertův vršek prodej bytů Praha 8 - Libeň

Rezidence Čertův vršek

Čertův vršek, Libeň, Praha 8

2022

O projektu: Na jednom z libeňských kopců vyrůstá pod taktovkou společnosti Skanska coby developera celkem 39 nových byt s plošnými dispozicemi 1+kk až 5+kk a plochou od 45,6 m2 do 177,3 m2. Obytný komplex má šest architektonických sekcí, každá z nich má tři až čtyři nadzemní patra, dohromady, novostavba tvoří dvě rovnoběžné linie,....

7560x
Novostavba Rezidenční projekt Bullovka prodej bytů Praha 8 - Libeň

Rezidenční projekt Bullovka

Bulovka, Libeň, Praha 8

12/2018

O projektu: Rezidenční projekt Bullovka vzniká v atraktivním prostředí městské části a obvodu Praha 8 - Libeň. Jedná se o bytový dům, v němž bude k dispozici hned 24 bytů o výměře 1+kk až 3+kk. Některé z bytových jednotek disponují vlastní terasou, jejíž rozloha v některých případech přesahuje 70 m2. Majitelé bytů se mohou těšit na...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array