Rezidence Čámovka

Rezidence Čámovka
Adresa Vánková, Čimice, Praha 8
K nastěhování od 2012 - X
Počet jednotek 145 - 148 - 400
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Horizon Holding

III. etapa:

14 novostaveb a více jak 400 nových bytů nabídne III. etapa (v přípravě).

II. etapa:

Developerská a investiční společnost Horizon Holding připravila druhou etapu developerského projektu Rezidence Čámovka v Praze 8 - Čimicích. První etapa projektu byla kolaudována v roce 2013 a ukázala, že o moderní novostavby je neustálý zájem. Všechny byty I. etapy se prodaly a noví majitelé projevili spokojenost nejen s bydlením v nových bytových domech, ale i s novou mateřskou školou Sunny Centrum, dětským hřištěm a s okolním prostředím plným zeleně. Takže při zpracování projektu pro II. etapu investor vycházel i ze zkušeností a přání současných obyvatel Čámovky.

Výstavbou druhé etapy tohoto developerského projektu se celý areál rezidenčního bydlení postupně promění v ucelenou soběstačnou čtvrť, obklopenou zelení a vsazenou do těsné blízkosti chráněné přírodní památky Čimické údolí. Ve druhé etapě projektu Rezidence Čámovka bude vystavěno dalších 148 komfortních bytů, jejichž dispozice jsou od 1+kk do 5+kk. Ke každé bytové jednotce bude patřit sklep, balkon či terasa, anebo dokonce vlastní předzahrádka. U domu bude dostatek parkovacích míst a v domě podzemní garáže. Z bytů ve vyšších patrech bude hezký výhled do Čimického údolí, anebo do Bohnického parku. Prodejcem bytů je společnost EXPO-HIGHTS s.r.o., člen skupiny Horizon Holding.

Lokalita:

Rezidence Čámovka vzniká na severu Prahy, v neprůjezdné zóně a uprostřed přírody. Lokalita patří do katastrálního území Čimice (ul. Vánková) a do obvodu městské části Praha 8. Zde vyrostou nové bytové domy - uprostřed vilové čtvrti a na okraji Čimického údolí s Čimickým a Kostoprtským rybníkem. Nadhodnotou této oblasti je klidné prostředí a propojení moderního městského bydlení s přírodou. A přitom je odtud výborná dopravní dostupnost po celé Praze. Autobusová zastávka Libeňská (i s noční linkou 905) se nachází v blízkosti domů, 1 - 2 dvě minuty chůze. Autobus vás zaveze za sedm minut na metro, trasa C – Kobylisy. A cesta autem? Tím jste za pár minut na magistrále. Ke kvalitnímu bydlení patří také obchody, vzdělávací zařízení, služby a další vybavenost. V Rezidenci Čámovka je už v provozu soukromá mateřská škola, oční optika, pizzerie, dětské hřiště. Časem přibudou jistě i další služby. A vše ostatní najdete v blízkém okolí.

Poliklinika a zdravotní středisko Preventa je vzdálena přibližně deset minut pěšky, anebo jednu stanici autobusem – z Libeňské na zastávku Čimice, což trvá jednu minutu. Zastávka MHD je přímo u polikliniky. Poliklinika Mazurská už je trošku dál, autobusem jste tam za 15 minut, ale autem za pouhých pět minut. Potraviny, pošta, lékárna, squash sport – to všechno najdete na jednom místě, zhruba 6 až 8 minut chůze od bydliště. Nákupní centrum Odra je vzdáleno 3minuty autem, 10 minut MHD, v NC Krakov jste autem za 5 minut, MHD za 12 minut a do supermarketu Albert dojedete za 5 minut autem a za 10 minut autobusem.

Mateřských škol státních i soukromých je ve vašem okolí více, a kromě několika základních škol (například ZŠ Glowackého – 7 minut autobusem) je v blízkosti i Gymnázium a SOŠ sociální (MHD 17 min, kolo 6 min). Kromě přírodní lokality Čimické údolí zde budete mít k dispozici i krásný rozlehlý lesopark Čimický háj, který vám poskytne buď klidnou procházku, anebo odpočinek v zeleni na lavičkách, ale především vás přivítá několika dětskými hřišti, naučnou stezkou, bikeparkem (naproti přes ulici je dopravní hřiště a pétanque) a dalšími sportovišti. Hned vedle parku se nalézají tenisové kurty TJ Slovan Bohnice. Do Čimického háje se dostanete za 22 minut „po svých“, za 3 minuty tam dojedete autem, MHD to bude trvat 14 minut a na kole, což je asi ideální doprava, je to jen pět minut z Čámovky.

Z Rezidence Čámovka můžete podnikat i výlety v krátkém časovém dosahu, a to do ZOO (autem 10 minut, MHD 22 minut), Botanické zahrady (autem 8min, MHD 19min), na Bohnický zámek (autem 5 minut, MHD 19 minut), anebo do Divadla za Plotem (6 minut autem, 26 minut autobusem). Sami vidíte, že tu na vás čekají nejen komfortní byty, ale také komfortní prostředí, služby a veškerá občanská vybavenost. Věříme, že i vám se v novém bydlišti v přírodě - a přitom v Praze, bude líbit.

O projektu I. etapa:

Developerský projekt rezidence Čámovka, jehož developerem je společnost EXPO-HIGHTS s.r.o. se sídlem v Praze 8, nabízí celkem 145 nových bytů. Byty jsou uprostřed krásné přírody v klidném prostředí na severu Prahy. Leží v neprůjezdné zóně, díky které budete mít pocit bezpečí a pohody. Dva jednopodlažní komerční objekty v přízemí ostatních budov jsou připraveny k využití dalších služeb a rozšíří se tak občanská vybavenost. Oceníte neskutečnou zeleň, která je na dosah a můžete vychutnávat čistý vzduch i zurčící jezírka. Na blízku jsou rovněž krásy přírodní památky Čimické údolí, které je jako stvořené na procházky, aktivní běh nebo piknik s rodinou v zelené trávě.

Byty:

Novostavba vyniká už jen skvělým postavením uprostřed vilové čtvrti a krásné přírody. K dispozici jsou byty v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o celkové rozloze 39m2 až 113m2. Každý byt má francouzská okna a vlastní terasu, byty v přízemí jsou výjimečné soukromou předzahrádkou. Podlaha bytů je řešena v kombinací keramické dlažby a dřevěné plovoucí podlahy. Dámy ocení předem určené místo pro pračku s přívodem studené vody a přímým odpadem. Každý byt má videotelefon. Motoristy potěší podzemní parkování.

Lokalita:

Bytový komplex rezidence Čámovka stojí v městské části Praha 8 a patří do katastrálního území Čimice. Nové byty jsou uprostřed vilové čtvrti a na okraji chráněného území Čimické údolí, které vybízí k procházkám a užívání krás přírody nebo rybníka. Celá oblast překvapí až neskutečným tichem a vzbudí pocit pohody a životní energie, například po těžkém pracovním dnu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, lékárna, obchodní středisko, pošta. Maminky s malými dětmi ocení dětské hřiště, aktivní sportovci cyklostezky, nebo sportovní areály jako například squash. K výletům doslova vybízí nedaleká ZOO Praha nebo Botanická zahrada. Pro milovníky kultury Divadlo za Plotem, pro milovníky historie Bohnický zámek. Výborná je i dopravní dostupnost do centra i z centra, zastávka autobusu Libeňská leží v bezprostřední blízkosti. Díky krásné přírodě a pocitu bezpečí, patří rezidence Čámovka mezi výjimečné.

Historie:

Obvod Praha 8 je plochou i charakterem různorodý. Charakter je výjimečný tím, že tato část vznikala postupně. Nejstarší součástí je Libeň. Čimice jsou součástí obvodu od roku 1960, prvé písemné zmínění bylo již v roce 1334. Za zmínění stojí kulturní památka kaplička sv. Jana Nepomuckého z 2.poloviny 18.století. Dnes po nové přestavbě je dochována jen vrchní část, zvonička. Oblast je charakteristická svým klidem a zelení, nejstarší zástavba se nachází v centrální části, sahá do meziválečného období, ale některé domy do 50.let. První výstavba panelových domů začala v roce 1972. Oblast je jako stvořená pro rodiny s dětmi, ale i pro lidi, kteří hledají klid, přírodu a pohodu.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

330x
Novostavba Rezidence Prvního Pluku prodej bytů Praha 8 - Karlín

Rezidence Prvního Pluku

Prvního Pluku, Karlín, Praha 8

12/2019

O projektu: Za developerským projektem Prvního Pluku 18, který se staví v Karlíně, stojí známý a ceněný architekt Petr Slavíček. V kompletně rekonstruovaném sedmipatrovém rohovém domě usazeném do původní městské zástavby vznikne celkem 7 mezonetových bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk a ploše od 72,8 m2 do 141,8 m2. Nechybí zde půdní...

5356x
Novostavba PRAGA Rezidence prodej bytů Praha 8 - Karlín

PRAGA Rezidence

Pernerova, Karlín, Praha 8

prosinec 2019

O projektu: Praga Rezidence, developerský projekt, který se buduje v Pernerově ulici v Praze 8-Karlíně, si vypůjčil svůj název od automobilů Praga, které kdysi za první republiky symbolizovaly kvalitu, krásu i spolehlivost. Důkazem je i to, že s nimi jezdil i sám prezident T. G. Masaryk. V Karlíně, v místech, kde se kdysi tyto automobily...

4117x
Novostavba Green Backyard prodej bytů Praha 8 - Libeň

Green Backyard

V Holešovičkách, Libeň, Praha 8

4Q/2019

O projektu: V ulici V Holešovičkách na Praze 8-Libni se staví nový developerský projekt Green Backyard, který představuje současný trend moderního a zdravého bydlení. Prodejcem projektu je realitní kancelář RSQ. Dům má čtyři nadzemní podlaží, byty se nacházejí ve druhém, třetím a čtvrtém patře. Celkem 15 nových bytů má...

2773x
Novostavba Rezidence Měděnecká prodej bytů Praha 8 - Dolní Chabry

Rezidence Měděnecká

Měděnecká, Dolní Chabry, Praha 8

2Q/2019

O projektu: Kdo hledá propojení moderního bydlení 21. století, které bude mít výbornou dostupnost do centra Prahy a přitom bude v okolí zároveň dostatek zeleně k relaxaci, rozhodně nepochybí, když si zvolí nový developerský projekt Rezidence Měděnecká, který se staví na Praze 8 v Dolních Chabrech v ulici Měděnecká....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array