Rezidence Čámovka

Rezidence Čámovka
Adresa Vánková, Čimice, Praha 8
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 145 - 148 - 400
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Horizon Holding +420-774-875-874

O projektu:

Developerská skupina Horizon Holding v červenci 2019 zahájila prodej 2. etapy Rezidence Čámovka v Praze 8 – Čimicích. Na stavbě se začalo pracovat již na jaře 2019 a kolaudace je plánována na podzim 2021. Druhá etapa navazuje na úspěch etapy první, která byla zkolaudována už v roce 2013. V rámci první etapy bylo vybudováno 145 bytů v 5 budovách, součástí projektu je už nyní dětské hřiště, školka a v místě se nachází také oční lékař.

Druhá etapa vychází z designu té první a plynule na ní navazují. Také při návrhu vnitřního uspořádání domů se nechal developer ovlivnit spokojeností a zpětnou vazbou od klientů z 1. etapy. V Rezidenci Čámovka tak přibyde dalších 148 komfortních bytů, jejichž dispozice jsou od 1+kk do 5+kk. Ke každé bytové jednotce patří sklep, balkon či terasa, anebo dokonce vlastní předzahrádka. Z bytů ve vyšších patrech bude hezký výhled do Čimického údolí, anebo do Bohnického parku. V podzemních garážích vznikne dostatek parkovacích míst pro všechny rezidenty, dokonce i pro jejich návštěvy.

Lokalita:

Rezidence Čámovka vzniká na severu Prahy, v neprůjezdné zóně a uprostřed přírody. Lokalita patří do katastrálního území Čimice (ul. Vánková) a do obvodu městské části Praha 8. Nové byty jsou situovány uprostřed vilové čtvrti a na okraji chráněného území Čimické údolí, které vybízí k procházkám a užívání krás přírody nebo rybníka. Celá oblast překvapí až neskutečným tichem a vzbudí pocit pohody a životní energie, například po těžkém pracovním dnu. A přitom je odtud výborná dopravní dostupnost po celé Praze.

Autobusová zastávka Libeňská (i s noční linkou 905) se nachází 2 dvě minuty chůze od domů. Autobus vás zaveze za sedm minut na metro, trasa C – Kobylisy. A cesta autem? Tím jste za pár minut na magistrále. Ke kvalitnímu bydlení patří také obchody, vzdělávací zařízení, služby a další vybavenost. V Rezidenci Čámovka je už v provozu soukromá mateřská škola, oční optika a dětské hřiště.

K dispozici je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, lékárna, obchodní středisko, pošta. Maminky s malými dětmi ocení dětské hřiště, aktivní sportovci cyklostezky, nebo sportovní areály jako například squash. K výletům doslova vybízí nedaleká ZOO Praha nebo Botanická zahrada. Pro milovníky kultury Divadlo za Plotem, pro milovníky historie Bohnický zámek.

Historie:

Obvod Praha 8 je plochou i charakterem různorodý. Charakter je výjimečný tím, že tato část vznikala postupně. Nejstarší součástí je Libeň. Čimice jsou součástí obvodu od roku 1960, prvé písemné zmínění bylo již v roce 1334. Za zmínění stojí kulturní památka kaplička sv. Jana Nepomuckého z 2.poloviny 18.století. Dnes po nové přestavbě je dochována jen vrchní část, zvonička. Oblast je charakteristická svým klidem a zelení, nejstarší zástavba se nachází v centrální části, sahá do meziválečného období, ale některé domy do 50. et. První výstavba panelových domů začala v roce 1972. Oblast je jako stvořená pro rodiny s dětmi, ale i pro lidi, kteří hledají klid, přírodu a pohodu.

III. etapa:

Více jak dalších 400 nových bytů plánuje developer nabídnout v rámci třetí etapy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2074x
Novostavba Rezidence Prvního Pluku prodej bytů Praha 8 - Karlín

Rezidence Prvního Pluku

Prvního Pluku, Karlín, Praha 8

12/2019

O projektu: Za developerským projektem Prvního Pluku 18, který se staví v Karlíně, stojí známý a ceněný architekt Petr Slavíček. V kompletně rekonstruovaném sedmipatrovém rohovém domě usazeném do původní městské zástavby vznikne celkem 7 mezonetových bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk a ploše od 72,8 m2 do 141,8 m2. Nechybí zde půdní...

16085x
Novostavba Port Karolína prodej bytů Praha 8 - Karlín

Port Karolína

Rohanské nábřeží, Karlín, Praha 8

2019 - 2021

O projektu: Oblast za Negrelliho viaduktem v Karlíně na Praze 8 byla kdysi považována za periferii, ovšem v současnosti už patří k širšímu centru města a v současnosti se zde rodí novostavby v podobě developerského projektu Port Karolína umístěného na Rohanském nábřeží. V jeho rámci vyroste 580 nových bytů ve čtyřech nových domech, které se...

4978x
Novostavba Green Backyard prodej bytů Praha 8 - Libeň

Green Backyard

V Holešovičkách, Libeň, Praha 8

1Q/2020

O projektu: V ulici V Holešovičkách na Praze 8-Libni se staví nový developerský projekt Green Backyard, který představuje současný trend moderního a zdravého bydlení. Prodejcem projektu je realitní kancelář RSQ. Dům má čtyři nadzemní podlaží, byty se nacházejí ve druhém, třetím a čtvrtém patře. Celkem 15 nových bytů má...

3412x
Novostavba Rezidence Měděnecká prodej bytů Praha 8 - Dolní Chabry

Rezidence Měděnecká

Měděnecká, Dolní Chabry, Praha 8

O projektu: Kdo hledá propojení moderního bydlení 21. století, které bude mít výbornou dostupnost do centra Prahy a přitom bude v okolí zároveň dostatek zeleně k relaxaci, rozhodně nepochybí, když si zvolí nový developerský projekt Rezidence Měděnecká, který se staví na Praze 8 v Dolních Chabrech v ulici Měděnecká....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array