Rezidence Drahobejlova

Rezidence Drahobejlova
Adresa Drahobejlova, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 86
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 39 - 140 m2
Palmer Capital

O projektu:

Rezidence Drahobejlova dnes patří mezi nejpůsobivější novostavby v Praze. Lze ji nalézt v oblíbené rezidenční části pražských Vysočan na Praze 9, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost do centra. Developerský projekt bude obsahovat nové byty 1+kk až 4+kk o výměře od 26 do 146 metrů čtverečních. Výstavba započala v listopadu 2012 a měla by být dokončena v létě 2014.

Byty:

Novostavba Praha Rezidence Drahobejlova nabízí architektonicky velmi zajímavý dům s 86 byty od garsonek po mezonetové byty, parkováním a obchodními prostory. Byty jsou rozděleny do dvou standardů: Classic a Classic Plus. Ceny bytů 2+kk a 3+kk ve výměře od 30 do 50 metrů čtverečních se pohybují od 2 do 3 milionů korun. Byty 3+kk ve výměře od 50 do 80 metrů čtverečních lze zakoupit za 3 až 5 milionů korun a byty 3+kk a 4+kk ve výměře od 80 do 146 metrů čtverečních můžete zakoupit za cenu od 5 do 8 milionů korun.

Lokalita:

bytový komplex Rezidence Drahobejlova je moderní městské bydlení v Praze 9 Vysočanech. Nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně obchodního centra Harfa, polikliniky, bank, lékáren, škol, školek, pošty, úřadů, městského úřadu Praha 9, hospůdek, restaurací a dalších obchodů a služeb. Pro sportovce je k dispozici nedaleký park Podviní. Několik minut pěšky od budovy je tramvajová i autobusová zastávka i stanice metra B Českomoravská. Milovníci vlaku jistě ocení také nedaleké nádraží Praha - Libeň. Projekt Drahobejlova je zajímavý především svým designovým provedením a moderní městskou architekturou. Patrné jsou zejména vystupující arkýře, obchodní parter a římsa ustupující podlažím. Dvůr budovy obsahuje řadu mezonetových bytů a zelení zastřešené parkování. Další parkování je pak k dispozici v suterénu budovy. Budova bude obsahovat také obchodní plochy s výlohami do ulice a zásobovacími vstupy do dvora.

Podobné nabídky

1202x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1353x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array