Rezidence Drahobejlova

Rezidence Drahobejlova
Adresa Drahobejlova, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 86
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 39 - 140 m2
Palmer Capital

O projektu:

Rezidence Drahobejlova dnes patří mezi nejpůsobivější novostavby v Praze. Lze ji nalézt v oblíbené rezidenční části pražských Vysočan na Praze 9, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost do centra. Developerský projekt bude obsahovat nové byty 1+kk až 4+kk o výměře od 26 do 146 metrů čtverečních. Výstavba započala v listopadu 2012 a měla by být dokončena v létě 2014.

Byty:

Novostavba Praha Rezidence Drahobejlova nabízí architektonicky velmi zajímavý dům s 86 byty od garsonek po mezonetové byty, parkováním a obchodními prostory. Byty jsou rozděleny do dvou standardů: Classic a Classic Plus. Ceny bytů 2+kk a 3+kk ve výměře od 30 do 50 metrů čtverečních se pohybují od 2 do 3 milionů korun. Byty 3+kk ve výměře od 50 do 80 metrů čtverečních lze zakoupit za 3 až 5 milionů korun a byty 3+kk a 4+kk ve výměře od 80 do 146 metrů čtverečních můžete zakoupit za cenu od 5 do 8 milionů korun.

Lokalita:

bytový komplex Rezidence Drahobejlova je moderní městské bydlení v Praze 9 Vysočanech. Nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně obchodního centra Harfa, polikliniky, bank, lékáren, škol, školek, pošty, úřadů, městského úřadu Praha 9, hospůdek, restaurací a dalších obchodů a služeb. Pro sportovce je k dispozici nedaleký park Podviní. Několik minut pěšky od budovy je tramvajová i autobusová zastávka i stanice metra B Českomoravská. Milovníci vlaku jistě ocení také nedaleké nádraží Praha - Libeň. Projekt Drahobejlova je zajímavý především svým designovým provedením a moderní městskou architekturou. Patrné jsou zejména vystupující arkýře, obchodní parter a římsa ustupující podlažím. Dvůr budovy obsahuje řadu mezonetových bytů a zelení zastřešené parkování. Další parkování je pak k dispozici v suterénu budovy. Budova bude obsahovat také obchodní plochy s výlohami do ulice a zásobovacími vstupy do dvora.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

5293x
Novostavba Vivus Kolbenova prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Vivus Kolbenova

Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

2022

O projektu: V Praze 9-Vysočanech vznikne na místě bývalých továrních hal ČKD nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání hal někdejšího strojírenského gigantu se bude stavět v prostoru mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Projekt, který bude dílem společnosti Pankrác, a.s., vznikne v příštích letech...

390x
Novostavba Nová Elektra prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Nová Elektra

Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

bude stanoveno

O projektu: Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array