Rezidence Fialka

Rezidence Fialka
Adresa Na Fialce I, Rěpy, Praha 6
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 10
Velikost jednotek 2+1 - 3+kk
Akro Real, a.s. +420-606-723-723

O projektu:

Developerský projekt Rezidence Fialka najdete v Praze 6-Řepích. Rezidenční areál, který dokonale zapadne do současné řady rodinných domů, zahrnuje 10 nových bytů. Jedná se o dva byty o plošných dispozicích 2+1, dále osm nových bytů 3+kk, celková plocha bytů se přitom pohybuje od 43,4 m2 do 79,6 m2. Budova má předsazené balkony a zčásti je zapuštěna do terénu. Celkem se objekt skládá ze tří částí, oddělených použitými materiály, tedy omítkami různých barev i barevnosti, a má celkem tři nadzemní podlaží a podzemní podlaží. Z terénu na jižní straně domu je přístup právě do podzemního podlaží, kde se nacházejí společné domovní prostory, dále sklepy pro všechny byty a garáže pro automobily všech deset rezidentů. Dále je na pozemku náležejícími k domu také jedno venkovní stání. Zároveň je součástí budovy zelená střecha, jejím úkolem zadržovat dešťovou vodu. Stínící panely umístěné na balkonech bytů dokážou zregulovat množství přicházejícího slunečního svitu. Konstrukce těchto prvků je inspirována dělícími prvky zástavby domků a jejich dřevěných horizontálních profilů. Dokončení je naplánováno na prosinec 2020, k nastěhování 02/2021. Vzniká pod taktovkou developerské společnosti Akro Real.

Lokalita:

Obytný komplex Rezidence Fialka se nalézá v ulici Na Fialce I., v Praze 6-Řepích. Umístění developerského projektu využívá lokality, ve které se v blízkosti mateřské i základní školy, několik supermarketů, ale třeba i fitness centrum. Dvacetiminutová jízda autem vás dělí od nákupního centra Metropole Zličín a Tesco. Z toho vyplývá, že infrastruktura je zde na vysoké úrovni. V těsné blízkosti se nalézá rovněž motolská zeleň a aktivní lesopark Řepy a Park Fialka.

Sport, relax, příroda: Jenom 476 m od bytového souboru najdete areál BMX Řepy, kde můžete provětrat svoje BMX kolo. Chcete-li si dopřát procházku spojenou s klidnou relaxací formou pikniku, potom navštivte Piknikové místo Aktivní lesopark Řepy, nachází se tu i rozhledna spojená s tobogánem, dětské hřiště včetně dřevěného hradu se skluzavkou. Skatepark Engelmüllerova se rozkládá 1,8 km daleko od domu.

Nákupy a služby: Na rozsáhlý nákupní komplex OC Řepy narazíte ve vzdálenosti 1,2 km. Pouhý 1 km se vyskytuje supermarket Billa.

Vzdělávání: Pouhých 308 m je vzdálená MŠ Fialka, v dosahu 1,4 km se nalézá ZŠ generálporučíka Františka Peřiny.

Kultura: Ve vzdálenosti 1,5 km stojí Kulturní centrum Průhon, které nabízí různé programy, tedy divadelní představení a koncerty a zájmové kurzy. Do kina Cinema City Zličín se dostanete 4,3 km.

Zdravotnictví: Lékárna a Poliklinika Řepy nabízející péči praktických lékařů leží 865 m cesty od obytného areálu.

Doprava: Na nejbližší zastávku autobusů Šedivého narazíte po 278 m. Výjezd na Slánskou ulici je ve vzdálenosti 751 m.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
2436x
Novostavba Maison Ořechovka prodej bytů Praha 6 - Střešovice

Maison Ořechovka

Cukrovarnická/Na dračkách, Střešovice, Praha 6

1Q/2021

O projektu: Na developerském projektu Maison Ořechovka, jenž se rodí na Praze 6 ve čtvrti Ořechovka, se podílí společně developerské skupiny bpd development a Penta Real Estate. Vznikne zde celkem osm viladomů. Za projektem stojí tým známého pražského ateliéru QARTA architektura, který vede Jiří Řezák a David Wittasska. V...

5478x
Novostavba Kratochvíle Stochovská prodej bytů Praha 6 - Ruzyně

Kratochvíle Stochovská

Stochovská, Ruzyně, Praha 6

05/2021

O projektu: Chráněná vesnická rezervace s možností uniknout do přírody kdykoli máte chuť – to není sen, ale realita v podobě nového developerského projektu Kratochvíle Stochovská, který se staví v Praze 6-Ruzyně nedaleko obory Hvězda v ulici Stochovská. Jde o projekt rodinného bydlení, jehož developerem je společnost

7826x
Novostavba Šárecký dvůr prodej bytů Praha 6 - Vokovice

Šárecký dvůr

Ke Dvoru, Vokovice, Praha 6

léto 2018

O projektu: Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka, má mimořádně atraktivní polohu i okolí. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší luxusní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist