Rezidence Flora

Rezidence Flora
Adresa Jičínská, Flora, Praha 3
K nastěhování od březen 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 16
Velikost jednotek 3+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 68 - 214 m2
Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o.

O projektu:

Rezidence Flora je developerský projekt spočívající v kombinaci zachovalého funkcionalistického nárožního domu z 30. let 20. století a přísných požadavků, týkajících se moderního bydlení tak, aby zůstala uchována původní atmosféra objektu. Podstatou jsou velkorysé prosvětlené prostory, elegantní vstupní hala s recepcí i kultivované prostředí, garantující reprezentativní a zároveň pohodlné bydlení. To jistě ocení nejen rodiny s dětmi, ale i ti, kteří chtějí být prostě v centru dění.

Byty:

Bytový dům Rezidence Flora nabízí 17 slunných a prostorných bytů disponujících 3 až 4 pokoji a velkou otevřenou kuchyní s jídelnou. Samozřejmostí je i balkon či terasa s výhledem na atraktivní okolí a sklepní kóje náležící ke každému z nich. V přízemí se nacházejí atraktivní a velmi žádané komerční prostory, ideální pro zřízení kanceláří, nebo značkových obchodů. Pro úplné pohodlí vlastníků bytů lze využít dlouhodobé placené podzemní parkování v přilehlém centru Atrium Flora či v ostatních případech je v této oblasti pro rezidenty bezplatné parkování přímo před domem.

Lokalita:

Nové byty Rezidence Flora se nachází na rohu ulice Jičínská a Vinohradská v oblíbené lokalitě Flofa na Praze 3. Jednu z největších výhod bydlení v této lokalitě představuje dopravní vybavenost. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází stanice metra trasy „A“ Flora, které Vás během pár minut dopraví do samotného centra Prahy. Občanská vybavenost rovněž nezůstává pozadu. Ve vzdálenosti několika desítek metrů se nachází obchodní centrum Atrium Flora (bývalý Palác Flora), dále pro milovníky sportu squashové centrum Julie Hilmarové či sportovní centrum Olšanka nabízející možnost zahrát si spinning, tenis, badminton nebo si zaplavat či relaxovat v sauně. Pro chvíle pohody a odpočinku slouží nedaleký park Parukářka, který skýtá nádherný výhled na historické centrum Prahy a zároveň zájemce přiučí novým věcem. Parkem prochází naučná stezka seznamující její návštěvníky s historií, faunou i florou, která se zde vyskytuje. Městská část Vinohrady byla pojmenovaná podle středověkých vinic, které byly na jejich jihozápadních svazích za branami města nad Koňským trhem (dnešním Václavské náměstí). Původním jménem Královské Vinohrady měla být zvěčněna zásluha českého krále Karla IV. O vznik zdejšího vinohradnictví. Od konce 19. století po zahájení bourání pražských hradeb se zde začala rozvíjet bytová výstavba domů pro střední a horní vrstvy obyvatel a prostor pro komerční účely, jako byly divadla, sokolovny a tržnice. Díky zachovalým urbanisticko-architektonickým a kulturně-historickým hodnotám, kterými Vinohrady disponují, jsou zahrnuty do městské památkové zóny, aby byl jejich vzhled a celé historické prostředí co nejdéle zachováno a udržováno v původním stavu.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2792x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

4231x
Novostavba Řehořova 37 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Řehořova 37

Řehořova, Žižkov, Praha 3

srpen 2017

O projektu: Nový projekt Řehořova 37 v katastrálním území Žižkov v Praze 3, zahrnuje nejen původní byty, umístěné na pěti podlažích historického domu, který pochází z počátku 20. století, ale také nové rezidenční byty tzv. shell&core v podkroví, tedy jen v základní úpravě, aby si mohl nový majitel či nájemce svůj nový byt upravit podle...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array