Rezidence Green House

Rezidence Green House
Adresa Drahobejlova, Balabenka, Praha 9
K nastěhování od květen 2012 (vyprodáno)
Počet jednotek 42
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 31 - 73 m2
GESIM GROUP s.r.o.

O projektu:

Novostavba "Rezidence Green House" (celkem 42 nových bytů), realizovaný firmou GESIM GROUP, sestává ze tří budov, a to z budovy hlavní o 7 NP přímo v ulici Drahobejlova a ze dvou budov v dvorním traktu, situovaných ve 2. a 3. NP, kde se nacházejí mezonetové byty. V 1. NP jsou dále 2 nebytové prostory, garáže a sklepy, další garáže a sklepy jsou pak k dispozici i v 1. PP. V projektu je vybudováno 42 moderních a příjemně řešených bytů, které zaručují veškerý komfort a potřebné pohodlí domova. Jedná se o prosvětlené byty s balkóny a širokými terasami, s výhledem na dvě světové strany, a to do ulice Drahobejlova a do vnitrobloku plného zeleně, ve kterém se nachází několik bytů s vlastní předzahrádkou. Aby byly uspokojeny požadavky opravdu každého, jsou v nabídce byty typu 1 + KK až 3 + 1, navržené v různých dispozičních řešeních o výměře od 32 do 73 m2 plus balkóny, terasy a předzahrádky. "Rezidence Green House" navíc využívá nejmodernější poznatky z oblasti alternativní energie a energetických úspor: systém solárních fotovoltaických panelů ve společném vlastnictví zaručí výrobu ekologické elektrické energie zdarma všem vlastníkům jednotek v domě, což povede ke snížení nákladů na provoz společných částí budovy.

Lokalita:

"Rezidence Green House" se nachází v lokalitě Praha 9 - Libeň, která prošla v posledních letech rychlým vývojem a život v ní se kvalitativně v mnohém zlepšil. Do centra města se lze dostat autem za 10 minut, dále lze využít metro B (stanice Českomoravská vzdálena cca 300 m) a řadu tramvajových spojení (v dochůzkové vzdálenosti cca 3 minut tram č. 8, 16, 25, 52, 54 a 55). K dalšímu zhodnocení "Rezidence Green House" přispívá i blízkost Přírodního parku Podviní a cyklostezka, která vede podél říčky Rokytky, obojí v dosahu pěší chůze pár minut. V bezprostředním okolí rezidence je rozvinutá infrastruktura se snadnou dostupností veřejných služeb (nemocnice s poliklinikou, mateřská i základní škola, pošta, železniční stanice Vysočany a Libeň, atd.). Najdete zde také supermarket a řadu obchodů. Mladé rodiny a milovníci nakupování ocení blízkost nákupního centra Galerie Harfa s rozlehlou zelenou terasou, ledovým kluzištěm, dětským hřištěm a zábavním parkem Dinopark. Lokalita, ve které se "Rezidence Green House" nachází, kromě jiného nabízí širokou škálu zábavy. Pro podnikavé se zde najde řada možností využití volného času, a to včetně kulturního a sportovního vyžití, od O2 Areny přes sportovní centra, cyklostezku, posilovny, bobovou dráhu a lanové centrum u parku Podviní, bary, restaurace, hudební nekuřácký bar až po divadlo Gong a řadu dalších. Příležitosti k setkávání a možnosti využití volného času jsou téměř nekonečné.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

310x
Novostavba Rezidence Na Obrátce 4 prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Rezidence Na Obrátce 4

Na Obrátce, Hloubětín, Praha 9

04/2019

O projektu: Projekt zahrnuje rekonstrukci bytového domu v Houbětíně. Původní dům Na Obrátce pochází z 2. poloviny 20. století a má valbovou střechu s pálenými taškami. Měl jedno podzemní a tři obytná podlaží a půdu, později v roce 2003 došlo k přebudování půdy na 2 nové byty a proběhlo několik rekonstrukcí domu zahrnujících například výměnu...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array