Rezidence Holečkova

Rezidence Holečkova
Adresa Holečkova, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 3. čtvrtletí 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 15
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 40 - 105 m2
CASA Holečkova s.r.o.

O projektu:

V exkluzivní rezidenční čtvrti Hřebenky, na Smíchově-Praha 5 se nachází developerský projekt Rezidence Holečkova. Jedná se o historický činžovní dům po celkové rekonstrukci budovy i bytových jednotek. Poloha městského bytového domu spojuje výhody života ve městě (dopravní dostupnost, občanská vybavenost) a v těsné blízkosti městských klidových zón a parků. Obytný komplex splňuje požadavky klientů na moderní a komfortní bydlení. Spojuje krásu a pohodlí historického domu, moderní technologie a malé náklady na bydlení. Důraz byl kladen na zachování původních prvků a historického ducha stavby. Městský dům přirozeně navazuje na původní zástavbu rezidenční čtvrti Hřebenky. Neoklasicistní pětipodlažní stavba má vysokou užitnou hodnotu spočívající v budoucím navýšení hodnoty oproti kupní ceně. Developerem projektu je developerská společnost Arch Cube Project v čele s architektem Andreou Palazzem.

Byty:

Bytový dům nabízí 15 nových bytů (1 byt s přístavbou) a 1 kancelář. Užitná plocha bytů o dispozicích 2+kk, 3+1 a 4+kk činí 40 m2 až 105 m2. K některým bytům náleží balkon či terasa. Bytové jednotky jsou orientovány převážně na jihovýchod. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 2.657.160 Kč do 5.435.000 Kč.

Lokalita:

Nové bydlení Rezidence Holečkova je situován ve čtvrti Hřebenky na Praze 5–Smíchov. Rezidenční čtvrť Hřebenky kombinuje výhody města, bydlení poblíž přírody a krásu historické čtvrti. Oblast se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Využívat můžete linky autobusu (zastávky vzdálená 100 metrů), tramvaje (zastávka vzdálená 200 metrů) i metra (stanice leží 850 metrů od budovy). Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, například mateřské, základní i střední školy, obchody, restaurace a kavárny, nemocnici/polikliniku a další služby. Za větším nákupem či zábavou se můžete vydat do OC Nový Smíchov, který je vzdálený pouhých 600 metrů. Sto metrů od činžovního domu leží park, kde můžete ve volném čase odpočívat či sportovat.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1784x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3893x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist