Hřebenky

Hřebenky
Adresa Na Hřebenkách, Hřebenky, Praha 5
K nastěhování od prosinec 2017
Počet jednotek 19
Velikost jednotek 3+kk - 9+kk
Plocha (od - do) 83 - 430 m2
Lexxus Norton +420-720-250-820

O projektu:

Developerský projekt Hřebenky se nachází v ulici Na Hřebenkách v městské části Praha 5 - Smíchov. Za konceptem rezidenčního domu stojí italský architekt Porcellini. Dům ve tvaru obdélníku je situovaný v mírném svahu, díky čemuž je z vyšších pater zajištěn panoramatický výhled na hlavní město. Bytový dům Hřebenky, jehož součástí bude i recepce se zázemím, odpovídá energetické náročnosti třídy B. Dokončení projektu se předpokládá na konci roku 2017. Prodejcem je Lexxus Norton, člen skupiny LEXXUS Group.

Byty:

V rámci rezidenčního projektu Hřebenky vznikne celkem 19 bytových jednotek ve velikosti od 3+kk do 9+kk. Zatímco nejmenší byty jsou o výměře 85 m2 , nejvyšší patro je vyhrazeno luxusnímu penthousu o rozloze 542 m2 včetně terasy. Dispozice bytů je řešena tak, aby byla zachována funkčnost jednotlivých místností, prostorný obývací pokoj, praktické umístění kuchyně i dostatek úložných prostorů. Standardním vybavením bytů je i klimatizace. Součástí každého nového bytu je terasa nebo balkon. Přízemní byty mají rovněž vlastní zahradu.

Lokalita:

Rezidenční dům Hřebenky se nachází v ulici Na Hřebenkách, v krásném prostředí městské části Praha 5 - Smíchov, která představuje širší centrum hlavního města. V blízkosti projektu je k dispozici hned několik jedinečných míst pro procházky, sport i volnočasové aktivity. Nedaleko domu se nachází například Ladronka, Petřínské sady, zahrada Klamovka či Velký strahovský stadion. V dosahu je i Pohořelec nebo areál Pražského hradu. Velkou výhodou této lokality je velké množství základních a středních škol či mateřských školek. V sousedící městské části Praha 6 se navíc nachází řada mezinárodních škol. Z veřejné dopravy je v pěší dostupnosti autobusová zastávka Hřebenka nebo Stadion Strahov. Co se týče jízdy autem, z této lokality je snadný výjezd směrem na Plzeň, Karlovy Vary či letiště Václava Havla.

Podobné nabídky

2548x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

6053x
Novostavba NEUGRAF prodej bytů Praha 5 - Smíchov

NEUGRAF

Grafická, Smíchov, Praha 5

na vyžádání

O projektu: Moderní bydlení na Andělu pouhých 10 minut do nejužšího centra Prahy. To je projekt Neugraf, který se buduje v ulici Grafická na Praze 5-Smíchově. Chcete útulný nový byt, loft, nebo penthouse s velkorysou terasou? To vše budete mít. Desetipatrová budova nabízí celkem 177 nových bytů. Jde o byty o plošných dispozicích od...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array