Rezidence Lucemburská

Rezidence Lucemburská
Adresa Radhošťská, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od září 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 17
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 36 - 119 m2
SATPO

O projektu:

Developer CC Real - Lucemburská, s.r.o. v současnosti realizuje výstavbu developerského projektu Rezidence Lucemburská. Novostavba se bude nacházet v Praze 3 na pomezí Vinohrad a Žižkova. Bydlení v této lokalitě ocení hlavně milovníci staré Prahy a historického jádra. Developerský projekt je jedinečný skloubením rekonstrukce původních domů a střešních novostaveb. To znamená, že projekt se nachází v původních domech Prahy, které byly zrekonstruovány a poskytují společné prostory, zároveň byla dostavěna nová střešní patra nabízející nové moderní byty. Nové byty jsou situovány v 6. a 7. podlaží. V suterénu domu se nacházejí sklepy, jejichž užívání je zahrnuto v ceně bytu. Projekt nezahrnuje vybudování podzemních garáží, přesto je parkování zajištěno, a to v podobě pronájmu parkovacích míst v podzemních garážích Lucemburská 28 nebo v Paláci Flóra. Nové bydlení "Rezidence Lucemburská" by měl být dokončen v září roku 2014.

Byty:

V rámci obytného komplexu Rezidence Lucemburská je k dispozici 17 nových bytů, které jsou situovány v 6. a 7. podlaží. Francouzská a ateliérová okna vám poskytnou nádherný výhled na okouzlující historické jádro Prahy. Dispozice nových bytů jsou 1+kk až 4+kk. Výměry obytných ploch se pohybují od 36 m2 do 119 m2. Součástí některých bytů jsou terasy o výměře cca 10 m2. Nové byty vám nabídnou moderní, designové bydlení, které splňuje požadavky životního stylu dnešní doby. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 5 450 000 Kč do 9 175 000 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Lokalita Praha 3 - Žizkov je atraktivní díky občanské vybavenosti, přírodě a dopravní dostupnosti. Václavské náměstí je od Rezidence Lucemburská vzdálené čtyři stanice cestou tramvají, a to po Vinohradské ulici. Dopravní křižovatka Flora vzdálená 5 minut chůze poskytuje skvělé spojení s celým městem, najdete zde zastávky metra, autobusů i tramvají. Občanskou vybavenost okolí představuje nákupní centrum Flora, místní hospůdky, mateřská i základní škola a obchody. Zasportovat si můžete v parku Parukářka, plaveckém bazénu v centru Olšanka nebo Fitness centru na Floře. Za kulturou můžete vyrazit do Vinohradského divadla či paláce Akropolis.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

3097x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

4469x
Novostavba Řehořova 37 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Řehořova 37

Řehořova, Žižkov, Praha 3

srpen 2017

O projektu: Nový projekt Řehořova 37 v katastrálním území Žižkov v Praze 3, zahrnuje nejen původní byty, umístěné na pěti podlažích historického domu, který pochází z počátku 20. století, ale také nové rezidenční byty tzv. shell&core v podkroví, tedy jen v základní úpravě, aby si mohl nový majitel či nájemce svůj nový byt upravit podle...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array