Rezidence Modřanka

Rezidence Modřanka
Adresa K Vystrkovu, Modřany, Praha 4
Počet jednotek 292
K nastěhování od 2017
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 30 - 160 m2
Horizon Holding +420-220-105-255

O projektu:

Nový, stavebně několika fázový developerský projekt nazvaný Rezidence Modřanka se nachází v těsném sousedství prvorepublikových vilek, na pravém břehu Vltavy v Modřanech na ulici K Vystrkovu, na obvodě Praha 4. Jedná se o čtyři novostavby (pěti až osmipodlažní), nabízející celkově 292 nových bytů o dispozicích 1+kk – 5+kk. Developerský projekt všechny čtyři novostavby uspořádal do tvaru podkovy, což umožňuje vytvořit jedinečný soukromý prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště. Výstavba nových bytů, respektive první etapy, byla zahájena počátkem září 2015, jejich prodej v březnu 2015. První z nich bude dokončena v létě 2017 a druhá v zimě 2017. Novostavby budou mít energetický štítek B a C a jejich developerem je společnost Horizon Modřany s.r.o.

Byty:

Rezidence Modřanka nabídne byty s dispozicí 1+kk až 5+kk o velikosti 30 m2 – 160 m2. Součástí každého bytu jsou balkony/terasy o výměře 4,3 m2 – 126,6 m2, přízemní budou doplněny o předzahrádky o rozměrech 35,6 m2 – 295,5 m2. V obytném komplexu budou také k dispozici parkovací stání a sklepní kóje, které nejsou zahrnuty v ceně. Novostavby mají plánované standardní vybavení. Na společných chodbách a schodištích bude položena keramická dlažba, venkovní prostory před vstupem do domů bude mít osvětlení s pohybovým čidlem, společné podzemní podlaží rezidentních parkovacích stání se společným vjezdem, bude sledován kamerovým systémem s možností záznamu, garážová vrata se budou otevírat dálkovým ovladačem. V každém bytovém domě je plánován osobní výtah, obsluhující všechna jeho nadzemní a společné podzemní podlaží. Vysoké standardy bytů představují dřevěná okna, profil typu EURO, zasklení izolačním dvojsklem, v přízemí s bezpečnostním sklem, chodby u ložnic, ložnice, obývací pokoje a kuchyňské kouty v bytech bude zdobit laminátová plovoucí podlaha, na balkonech a terasách bude položena mrazuvzdorná dlažba. Teplo domova zajistí teplovodní vytápění z centrální plynové kotelny.

Lokalita:

Modřany byly vždy klidnou oblastí na jižním okraji Prahy 4, kde se na ulici K Vystrkovu nachází Rezidence Modřanka, jen pár kroků od přírody. Lokalita má zázemí vynikající občanské vybavenosti. V dostupné vzdálenosti je k nalezení vše, co je v běžném životě potřeba - školy, obchody, pošta, restaurace, biograf, poliklinika, dokonce i barokní kostel. Nákupy, zábavu a spoustu dalších služeb poskytuje obchodní centrum Novodvorská Plaza, kam cesta autem zabere maximálně 10 minut. Přímo před Rezidencí Modřanka zajišťuje snadné dopravní spojení do centra autobus, 5 minut pěšky je tramvajová zastávka a 10 minut odtud staví dokonce i vlak. Radnice v budoucnu navíc plánuje modernizaci hlavní přístupové komunikace – Komořanské ulice. Jednou z hlavních předností Rezidence Modřanka je bezpochyby její umístění uprostřed přírody. Zelené jsou nejen okolní břehy Vltavy, ale také největší přírodní chlouba Modřan – přírodní park Modřanská rokle, který poskytuje celou řadu příležitostí k příjemnému trávení volného času. Kromě několika cyklostezek tu vede žlutá turistická značka i naučná stezka pro rodiče s dětmi a to i na dětském, fotbalovém či basketbalovém hřišti. Příznivce rozmanitých sportovních aktivit a aktivního odpočinku, jistě nadchne Freestyle park Modřany s půjčovnou in-line bruslí, hřišti na plážový volejbal, pétanque nebo golf. Nedaleký Sportovní areál Hamr-Braník je určený pro fotbal nebo volejbal, které se dají zahrát dokonce i v zimě v multifunkční sportovní hale. Na druhém břehu Vltavy je dostihové závodiště Velká Chuchle, kde se děti můžou každou neděli svézt na ponících. Sportovních možností je spousta, stačí si jen vybrat.

24.2.2015 - Stavební povolení na první dvě etapy Rezidence Modřanka

12.2.2015 - bylo Odborem výstavby ÚMČ Prahy 12 vydáno stavební povolení na první dvě etapy rezidenčního projektu Neoriviera F, který na trh uvádíme právě pod jménem Rezidence Modřanka. Zahájení výstavby první etapy, etapy B, plánujeme na duben tohoto roku. Dále budeme pokračovat zahájením výstavby fáze C na podzim tohoto roku.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

393x
Novostavba Rezidence U Jezerky II prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence U Jezerky II

Horní, Nusle, Praha 4

bude stanoveno

O projektu: Bydlení v klidné části města a přitom na dosah centra poskytuje developerský projekt Rezidence U Jezerky II, která se nalézá na Praze 4 v Nuslích v ulici Horní 8. Jako řada obdobných staveb v centrálních čtvrtích, i zde nejde o novostavbu, nebuduje se tu nový dům, ale rekonstruuje stávající budova. Výhodou je, že se zachovává genius...

8757x
Novostavba Bydlení Na Beránku prodej bytů Praha 4 - Modřany

Bydlení Na Beránku

Československého exilu, Modřany, Praha 4

prosinec 2016

O projektu: 18.11.2016 - Prodej 2. etapy zahájen. V klidné části Prahy 4 v Modřanech zahájila 1. června 2015 společnost LEXXUS a.s. prodej 27 nových bytů a to v ulici Hornocholupická a Československého exilu, kde vzniká díky developerskému projektu bytový komplex viladomů, nazvaný Bydlení na Beránku. V nabídce je řešení bytové situace...

1770x
Novostavba Rezidence Rostislavova prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence Rostislavova

Rostislavova, Nusle, Praha 4

březen 2018

O projektu: Příjemné prostředí Nuslí, městské čtvrti nacházející se v katastru Prahy 4, nabízí bydlení v novém developerském projektu Rezidence Rostislavova 3. Rodí se zde zcela nový dům vybudovaný podle současných architektonických trendů, od stávající zástavby se liší proskleným interiérem kombinovaným s omítkou, skleněným zábradlím a...

2235x
Novostavba Rezidence Kateřinky prodej bytů Praha 4 - Újezd u Průhonic

Rezidence Kateřinky

Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

únor 2018

O projektu: Praha 4, hranice mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině (Ujezd u Průhonic), je místem, kde se v současnosti staví developerský projekt Rezidence Kateřinky. Nový dům nabídne celkem 19 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Jedná se o velmi moderní a účelné minimalistické bydlení, fasáda je maximálně jednoduchá, místy porostlá...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

O projektu: Jedním z nekrásnějších developerských projektů v celé Praze je novostavba rezidenčního komplexu Modřanský háj, který nabízí jedinečnou kombinaci moderního velkoměstského života s krásnou a nedotknutou přírodou. Ideálním místem pro rodinné bydlení se lokalita na Praze 4 - Komořany stává díky umístění vedle rozsáhlého lesa Modřanské rokle. Moderní byty s kvalitním technickým zázemím vlastní garáže, terasy, balkóny či zahrady. To je jen několik detailů, které developerský projekt Modřanský háj nabízí.

Byty: Nové bydlení Modřanský háj nabízí byty s dispozicemi od 1 + kk do 4 + kk s obytnou plochou od 39 až do 118 metrů čtverečných. V jednotlivých bytech nalezneme jádrovou štukovou omítku a bílou otěruvzdornou výmalbu. Podlahy jsou v rámci obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, chodby a šatny řešeny pokládkou plovoucí laminátovou podlahou včetně obvodové lišty. Na WC, v koupelně a komorách je položena italská keramická dlažba. Standardně je do koupelny dodávána vana, v případě dispozice 4kk se dvěma koupelnami, je druhá koupelna osazena sprchovým koutem. Centrální vytápění je řešeno samostatnou plynovou kotelnou, regulace teploty v bytech probíhá pomocí termostatických hlavic na každém topném tělese. Každý byt má samostatné měřiče spotřeby tepla, teplé a studené vody. Okna a balkónové dveře jsou dřevěná s izolačními dvojskly. Lodžie, terasy a předzahrádky jsou osvětleny nástěnnými osvětlovacími tělesy. Předzahrádky jsou vybaveny nezamrzajícími vodovodními kohouty.

Lokalita: Modřanský háj se nachází v přírodní lokalitě městské části Praha 12, Komořany, pouhých patnáct minut od centra města. Novostavba je obklopena zelení, je zde dětské hřiště a lokalita nabízí služby polyfunkčního domu se službami a obchody v přízemí objektu. Praha 12 je jednou z nejvyhledávanějších pražských částí. Je to díky skvělé poloze v blízkosti golfového hřiště, tenisového areálu, kolečkové a cyklistické stezky v těsné blízkosti Vltavy. Tato lokalita je také velmi dobře občansky a dopravně vybavena. Do centra Prahy se autem pohodlně přepravíte za necelých 15 minut, v MHD za 30 minut ze zastávky Komořany. Občanská vybavenost je zde zajištěna základními službami, jako jsou školy a mateřské školy, poliklinikou s kompletními lékařskými službami. Je zde také několik velkých supermarketů a další nákupní možnosti, kavárny i restaurace. Dále se zde nacházejí dvě mezinárodní školy a další vybavenost pro rodiny s dětmi.

Historie: Obecní kronikář určil dobu pravěkého osídlení této oblasti kolem roku 400 před naším letopočtem. Nebyl daleko od pravdy, protože archeologové potvrdili období osídlení do první poloviny šestého století před naším letopočtem. Tehdy se na středním toku Vltavy usadily nejprve keltské, pak germánské a nakonec slovanské kmeny. Z čeho vznikl název této městské části, není zcela jasné. Možná je to kvůli modřínovému porostu anebo také souvisí se sochou Morany, která stávala na pohřebištích.