Rezidence Na Obrátce 4

Rezidence Na Obrátce 4
Adresa Na Obrátce, Hloubětín, Praha 9
K nastěhování od 04/2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 32
Velikost jednotek 1+kk - 2+kk
Plocha (od - do) 28,80 - 31,5 m2
PRAŽSKÉ REZIDENCE s.r.o.

O projektu:

Projekt zahrnuje rekonstrukci bytového domu v Houbětíně. Původní dům Na Obrátce pochází z 2. poloviny 20. století a má valbovou střechu s pálenými taškami. Měl jedno podzemní a tři obytná podlaží a půdu, později v roce 2003 došlo k přebudování půdy na 2 nové byty a proběhlo několik rekonstrukcí domu zahrnujících například výměnu oken za plastová, zateplení fasády, na chodbách byly vybudovány nové komory k bytům, pro dům byla postavena nová výměníková stanice, proběhla také výměna elektroinstalace, dále i rekonstrukce chodeb.

V nabídce se nyní nachází celkem 32 nových bytů s plošnými dispozicemi 2+kk a 1+kk s rozlohou od 28,80 m2 do 31,5 m2. Plánované dokončení rekonstrukcí by mělo být na konci dubna 2019. Developerskou část projektu má na starosti společnost Pražské Rezidence, prodejcem je realitní kancelář Chládková & Klimo.

Lokalita:

Hlavní předností Rezidence Na Obrátce, která vzniká v Praze 9-Hloubětíně v ulici Na Obrátce 4, je především spousta klidových zón v okolí, protože kdysi šlo o vesnici a dosud zde zůstaly zbytky lesů a travnatých ploch. V dnešní době má tato lokalita už velmi dobré dopravní spojení do centra Prahy i dostatečnou občanskou vybavenost.

Sport, Relax, příroda: Po 679 m je možné dojet k Plaveckému a sportovnímu areálu Hloubětín, kde najdete nejenom bazén, ale také tělocvičny, fitness a saunu. Navíc developerský projekt se nachází na okraji parku Smetanka, který leží jenom 278 m od domu. Můžete se vydat 589 m procházkou ke Kejřovu mlýnu i dál 1,3 km až k Hořejšímu rybníku. Jenom 569 m od domu je vzdálena také venkovní posilovna. 487 m se rozkládá přírodní památka Pražský zlom a sousední Hloubětínský zámeček.

Nákupy a služby: Nejbližší nákupní možnosti nabízí 1,3 km Lidl na Kolbenově ulici a také 1,2 km vzdálený Penny Market na Soustružnické ulici.

Vzdělávání: Děti přijme MŠ Nehvizdská v Nehvizdské ulici, 1,3 km je vzdálena ZŠ Hloubětínská, kterou najdete na rohu Hloubětínské a Kyjské ulice.

Kultura: Různé programy nabízí Kulturní dům Kyje v Šimanovské ulici 4,5 km od rezidence a rovněž divadlo Gong, které se nalézá 4,1 km od domu. Kdo rád čte, může využít služeb pobočky Městské knihovny (1,1 km).

Zdravotnictví: Lékařskou péči zajišťuje Poliklinika Hloubětín v Kolbenově ulici, která je 2,7 km od projektu.

Doprava: Kousek od domu, pouze 184 m, se nachází zastávka tramvaje Starý Hloubětín. Velmi blízko, jenom 782 m najdete stanici metra Hloubětín. Velice jednoduše po pouhých 180 m se můžete dostat autem na Poděbradskou ulici a z ní pak na Průmyslovou, Kbelskou a následně do dalších pražských čtvrtí nebo ven z Prahy, do centra prahy dojedete za 25 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

4967x
Novostavba Vivus Kolbenova prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Vivus Kolbenova

Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

2022

O projektu: V Praze 9-Vysočanech vznikne na místě bývalých továrních hal ČKD nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání hal někdejšího strojírenského gigantu se bude stavět v prostoru mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Projekt, který bude dílem společnosti Pankrác, a.s., vznikne v příštích letech...

218x
Novostavba Nová Elektra prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Nová Elektra

Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

bude stanoveno

O projektu: Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array