Rezidence Neklanka

Rezidence Neklanka
Adresa Na Neklance, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 03/2021
Počet jednotek 31
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 116 m2
Geosan Development +420-731-012-012

O projektu:

Místo, které bylo vybráno k realizaci developerského projektu Rezidence Neklanka, je svým způsobem unikátní. Přírodní krajinné prostředí převažuje, rezidenci obklopuje zeleň, pronikající z lesa až k městským blokům. Nepravidelné tvary domů v přírodních světlých šedobéžových barvách kamene, velká okna, balkony, terasy, a předzahrádky propojí byty s okolní - a ve městě výjimečnou - přírodou. Jedná se o novostavbu dvou samostatných domů čtvercového půdorysu, majících čtyři nadzemní podlaží; byty jsou orientované převážně jižním směrem. Budovy jsou projektovány jako nízkoenergetické (B). Projekt bude realizován ve vysokém standardu, jenž odpovídá exkluzivní vilové zástavbě v této lokalitě.

Rezidence Neklanka nabídne celkem 31 bytových jednotek, jejichž dispozice jsou 1+kk – 4+kk, a jejich podlahové výměry se pohybují od 30 - 117 m2. V suterénu těchto bytových domů najdou noví majitelé pěkné zděné sklepy, které jsou již započteny v ceně nemovitosti, a bude zde dostatek parkovacích míst, jež lze k bytu přikoupit. Ve společných prostorách se nachází kočárkárny, kolárny a dobíjecí stanice pro elektromobily. Celý areál bude oplocený. Na žádost klientů je v současné době možné provádět některé dispoziční i jiné změny tak, aby byt vyhovoval jejich požadavkům na moderní bydlení a stal se jejich opravdovým novým domovem. Výstavba bude zahájena 6/2019, kolaudaci předpokládá developer Geosan Development (BRG Kappa) 12/2020, nastěhování nových majitelů je naplánováno na 3/2021.

Lokalita:

Rezidence Neklanka bude vystavěna v ulici Na Neklance, v městském obvodu Praha 5 a katastru Praha – Smíchov. V této jedinečné lokalitě má příroda opravdu zelenou! A k tomu ještě navíc vynikající dosah centra a dalších důležitých lokalit hlavního města. V této smíchovské oblasti se skvělou občanskou vybaveností jistě oceníte možnosti sportovních a dalších volnočasových aktivit, ale přitom všem s dostatkem klidu a soukromí.

Nákupy a služby, zdravotnictví, kultura: vše převážně u Anděla – autem 3 minuty, MHD 10 minut, pěšky 20 minut, (ale i jinde na Praze 5 a 6). Vzdělávání: ZŠ a MŠ Radlická, MŠ Kroupova, soukromá Mateřská škola Lipka, soukromá ZŠ Parentes, Gymnázium Na Zatlance.

Sport: plavecký bazén a fitness zařízení Fitness Station, sportovní centrum s tenisovými a badmintonovými kurty, hřištěm pro florbal, futsal a házenou; zimní stadion Nikolajka s bruslením pro veřejnost i krasobruslařskými a hokejovými oddíly; golfové hřiště v Motole; fotbalový klub Motorlet Praha. Paví vrch a Prokopské údolí – pěší turistika, cyklistika, geocaching.

Doprava: tramvajová zastávka Laurová s linkou č. 7; metro trasa B, stanice Smíchovské nádraží (pěšky nebo MHD 15 minut, autem 5 minut), anebo Radlická. U Smíchovského nádraží jsou, kromě železniční dopravy, také stanice několika linek tramvají a autobusový terminál PID.zko

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1813x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3915x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist