Rezidence Pergamenka

Rezidence Pergamenka
Adresa U Pergamenky, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od 2022
Počet jednotek 111
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 34 - 118 m2
FINEP

O projektu:

Nový developerský projekt Rezidence Pergamenka vyrůstá v Praze 7 – Holešovicích. Developerem, pod kterým se staví, je společnost FINEP CZ a.s. V rámci první etapy projektu vznikne celkem 111 nových bytů, které budou umístěny v domě s šesti nadzemními podlažími. Celkově se zde postaví několik domů, které budou tvořit celý komplex s vnitroblokem plným zeleně. K dispozici budou byty od 1+kk až po 4+kk, a to v plošných dispozicích od 34 do 118 m2. Do konstrukce domů se zakomponují i ocelové části někdejších skladů, takže v projektu bude zachován i genius loci místa. Nebudou chybět ani vodní prvky a místa k posezení. Celou tuto koncepci projektu má na starosti architektonické studio A69, konkrétně architekti Jan Rosický a Prokop Tomášek.

Lokalita:

Holešovice na Praze 7, kde se v ulici U Pergamenky bude nacházet projet Rezidence Pergamenky, patří v současnosti mezi velmi populární lokality. Těží ze svého dobrého umístění a z toho, že se zde výrazně zlepšila infrastruktura a má zde své sídlo celá řada úřadů, firem, vznikla tu spousta obchodů. Proto není problém odskočit si nakoupit nebo cokoli zařídit, všechno je pohromadě, občanská vybavenost je zde skutečně na vysoké úrovni. Navíc v rámci širšího centra Prahy je sem výborné spojení, ať už metrem, tramvají nebo autobusem. Bonusem je i dostupnost míst určených k relaxaci, ať už jde o nedalekou Zoo, botanickou zahradu nebo Stromovku a kulturních stánků.

Sport, Relax, příroda: Kdo má rád golf, jistě využije 814 m vzdálený Ingolf. Za přírodou můžete vyrazit do 3,3 km vzdálené Botanické zahrady. Také můžete vyrazit do 3,7 km vzdálené Zoologické zahrady. Plavce potěší, že Plavecký bazén na Výstavišti je vzdálený jenom 1,8 km. Ve vzdálenosti 1,7 km se nalézá park Královská obora – Stromovka.

Nákupy a služby: Supermarket Billa se nachází 1,7 km daleko. Další ze supermarketů Billa má otevřeno dokonce 1,2 km daleko.

Vzdělávání: Jenom 251 m je to daleko pro vaše děti k MŠ Ortenovo náměstí. Celkem 310 m se nalézá ZŠ T.G. Masaryka.

Kultura: V okolí můžete navštívit řadu kulturních příležitostí včetně například 725 m vzdáleného kina Loď. Zajímavé kulturní počiny 880 m vzdálené divadlo La Fabrika, či Divadlo Na Maninách, které svůj kulturní program provozuje jenom 932 m daleko od obytného souboru.

Zdravotnictví: Veškerou zdravotní péči vám zajistí Poliklinika Holešovice, jež se nachází ve vzdálenosti 402 m.

Doprava: Zastávka tramvaje Ortenovo náměstí leží pouhých 357 m od rezidenčního komplexu. V blízkosti obytného souboru, 594 m se nalézá zastávka autobusu Jankovcova. Ve vzdálenosti 758 m leží stanice metra Nádraží Holešovice., kde se nachází také významný železniční stanice Nádraží Holešovice, která je například výchozí stanicí pro řadu mezinárodních rychlíků.

Podobné nabídky

9768x
Novostavba Vivus Argentinská prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Vivus Argentinská

Argentinská/U Průhonu, Holešovice, Praha 7

zima 2020/21

O projektu: V atraktivní lokalitě Prahy 7-Holešovic vzniká nový developerský projekt Vivus Argentinská, buduje se přímo v ulici Argentinská. Staví se hned vedle sportovního areálu Loko Vltavín. Jde o sedmipodlažní bytový dům, novostavba má tvar písmene U a navazuje přímo na zástavbu v sousedství na jihu. Nový dům se člení na čtyři části...

15781x
Novostavba Chateau Troja Residence prodej bytů Praha 7 - Troja

Chateau Troja Residence

Pod Havránkou, Troja, Praha 7

léto 2019

O projektu: Rezidenční projekt Chateau Troja Residence se nachází přímo uprostřed městské části Praha 7 - Troja. V blízkosti Trojského zámku ze 17. století tak na více než 8 000 m2 vznikne celkem 13 budov, z nichž šest je původních. Výsledkem proto bude kombinace historických budov s novostavbami uprostřed krásné trojské přírody a...

5975x
Novostavba Rezidence Heřmanka prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Rezidence Heřmanka

Heřmanova, Holešovice, Praha 7

2019 - 2020

O projektu: Developerská společnost Capital for you s.r.o. pro vás připravila a již realizuje projekt Rezidence Heřmanka. Jedná se o rekonstrukci neoklasicistního činžovního domu v Praze 7 tak, aby bydlení odpovídalo požadavkům moderního městského člověka. Dům bude mít novou fasádu, ovšem se zachováním všech architektonických prvků. Původní...

5343x
Novostavba Komunardů 35 prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Komunardů 35

Komunardů, Holešovice, Praha 7

06/2020

O projektu: Komunardů 35 je ikonická polyfunkční stavba s originální architekturou plnou invence. Roh budovy tvoří jakási věž s hodinami, doplněná šplhající zelení. Tato sedmipodlažní novostavba, s plným i proskleným opláštěním a s plochou střechou s extenzivní zelení, nabízí dva nebytové prostory v 1. patře - kanceláře, 38 atraktivních bytů...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array