Rezidence Písková

Rezidence Písková
Adresa Písková, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 55
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 28 - 116 m2
Crescon, a.s. +420-725-723-276

O projektu:

Na nároží ulic Písková a Československého exilu v Modřanech, v městské části Praha 12, vyroste v rámci developerského projektu Rezidence Písková bytový dům o šesti nadzemních podlažích. Bude zde k dispozici 55 bytových jednotek v různých velikostech – od 1+kk až po 4+kk. Pod projektem je podepsán investor s českým kapitálem Crescon, generálním projektantem je společnost Artprojekt Jihlava.

Třída Československého exilu je jednou z modřanských páteřních komunikací. Umožňuje hladké silniční spojení s centrem Prahy – odtud se dá do 7 minut dostat na Jižní spojku.

Vedle vynikajícího spojení s centrem Prahy odtud není daleko ani do přírody. Rezidence Písková se totiž bude nacházet takřka přesně na nejzápadnějším cípu přírodní památky Modřanská rokle. Asi 120 hektarů rozlehlá oblast je protkaná mnoha potoky. Jsou zde četné cyklostezky a také naučná stezka.

Nedaleké centrum Modřan nabízí veškerou občanskou vybavenost. Do deseti minut chůze od nároží ulic Písková a Československého exilu, kde bude dům postaven, fungují hned dva hypermarkety – Billa a Albert. Jsou zde také řady škol a školek. Nejblíže jsou Mateřská škola Pastelka, Základní škola a mateřská škola Angel a Klasické gymnázium Modřany – všechny se nachází do 1,5 km od projektu.

Velmi blízko stojí Úřad městské části Praha 12. Z kulturních institucí si zmínku zaslouží blízký Modřanský biograf a oceňované polyfunkční kulturní centrum „12“.

Ze stanice Písková, která je umístěna několik kroků od plánované rezidence, jezdí autobusy 150 (směr Želivského), 157 (směr Kačerov) a 190 (směr Smíchovské nádraží). Vlaková stanice Praha-Modřany je vzdálena asi 15 minut chůze.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1621x
Novostavba Vila Hodkovičky prodej bytů Praha 4 - Hodkovičky

Vila Hodkovičky

Na lysinách, Hodkovičky, Praha 4

11/2018

O projektu: Vaše přání může být velmi brzy splněno. V pražských Hodkovičkách, ve svahu nad Vltavou, na okraji vilové čtvrti a jedné z nejklidnějších částí města, vzniká developerský projekt Vila Hodkovičky, což bude elegantní vilový dům s minimalistickým designem. V tomto viladomě bude celkem 13 bytů o dispozicích 1+kk (3x), 2+kk...

2824x
Novostavba Obytný areál Budějovická prodej bytů Praha 4 - Krč

Obytný areál Budějovická

Budějovická, Krč, Praha 4

11/2018

O projektu: Kombinace atraktivního místa, příjemné ceny a moderních interiérů, to je nový developerský projekt Obytný areál Budějovická, který se buduje v Praze 4-Krči na ulici Budějovická. Stojí za ním developerská skupina GARTAL. V tomto případě se budoucí obyvatelé mohou těšit na tři třípodlažní novostavby označované...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array