Rezidence Přípotoční

Rezidence Přípotoční
Adresa Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10
K nastěhování od 12/2019
Počet jednotek 20
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
PSN s.r.o. +420-725-753-753

O projektu:

Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk budou připraveny ve standardu shell & core, což znamená, že si je můžete upravit podle svých potřeb. Dům tak vytváří kombinaci genia loci prvorepublikové zástavby s využitím nejmodernějších současných trendů v bydlení. V objektu samozřejmě nebude chybět výtah. Plusem celého projektu je také spojení svou dvorů celého bloku dohromady. Díky tomu bude ve vnitrobloku vytvořen prostor pro relaxaci. Jako developer za ním stoj společnost PSN.

Lokalita:

Optimální poloha, to velký bonus Rezidence Přípotoční, která se rodí v Přípotoční 35 v Praze 10 – Vršovicích. V blízkosti se totiž nacházejí tramvajové i autobusové zastávky, zároveň výjezd na Spořilov směrem na Jižní spojku a dálnici D1 je také nedaleko a stejně tak železniční stanice Nádraží Vršovice. Občanská vybavenost v okolí je vysoce nadstandardní, v okolí jsou školky, školy, sportoviště i obchodní centrum a nechybí ani dostatek zeleně v podobě Parku Grébovka.

Sport, Relax, příroda: Sportovní hala TJ Olymp, kde je možní si zahrát třeba volejbal, stojí 127 m od domu. Fotbalový stadion Slavie v Edenu stojí 1 km od budovy, další fotbalový stadion Bohemians-Dolíček se rozkládá ve vzdálenosti 678 m. Kdo rád plave, nadchne ho blízkost plaveckého stadionu v Edenu, vzdáleného jenom 1,6 km. Zimní stadion Hasa přivítá milovníky zimních sportů 1,4 km od bydliště. Příznivci tenisu se mohou těšit na tenisovou halu 1,4 km od obytného souboru. V okolí je i dost zeleně, na dlouhé procházky můžete vyrazit například do 1,3 km vzdálených Havlíčkových sadů, čili Grébovky. Blízko je i další rozsáhlý park Heroldovy sady – jenom 1,4 km.

Nákupy a služby: Jenom 117 m od domu se nalézá Tesco Expres. Pouhých 692 m se nalézá OC Eden, kde najdete hypermarket Tesco a řadu dalších obchodů. Velmi blízko, 461 m najdete také Úřad městské části Praha 2.

Vzdělávání: MŠ Magnitogorská má pro vaše ratolesti otevřeno 355 m daleko. 1,2 km od rezidence narazíte na ZŠ U Vršovického nádraží. Další ZŠ Vladivostocká má své sídlo 1,3 km od rezidence.

Kultura: Na divadelní představení se můžete vydat do 905 m vzdáleného Vršovického divadla MANA. Filmový svět nabídne Kino Pilotů, které sídlí 1,6 km daleko.

Zdravotnictví: Nejbližším zdravotnických zařízením se servisem praktických lékařů je 1 km vzdálená Poliklinika Vršovice.

Doprava: Téměř za rohem, pouze 103 m se nalézá zastávka autobusu Koh-i-noor, dále 253 m od domu můžete využít k cestování tramvajovou zastávku Koh-i-noor. V dosahu 1,2 km se nachází Nádraží Praha-Vršovice. 541 m je dlouhý výjezd na Vršovickou ulici, odkud můžete zamířit k Edenu a dál na ulici U Slavie, U vršovického hřbitova a ve n z města na Jižní spojku a D1, nebo naopak na Moskevskou a do centra.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

638x
Novostavba Sky Rezidence Bohdalec prodej bytů Praha 10 - Michle

Sky Rezidence Bohdalec

Bohdalecká, Michle, Praha 10

07/2021

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3...

2906x
Novostavba Panna a Baba prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Panna a Baba

Žernovská, Strašnice, Praha 10

09/2020

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde...

10804x
Novostavba Vivus Uhříněves prodej bytů Praha 10 - Uhříněves

Vivus Uhříněves

Fr. Diviše / Ke kříži, Uhříněves, Praha 10

2020

Vivus Uhříněves - III. etapa: Blízko Nového náměstí v centru katastrálního území Uhříněves, roste moderní bytový komplex Vivus Uhříněves, jehož III. etapu tvoří objekty D, E, F a G. Prodej bytových jednotek byl zahájen 11. 9. 2017. Dokončení výstavby je plánováno na 30. 6. 2020. Přízemí objektu E nabízí obchodní...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array