Rezidence Radlické výhledy

Rezidence Radlické výhledy
Adresa Lučištníků, Radlice, Praha 5
K nastěhování od 02/2023
Počet jednotek 110
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
CENTRAL GROUP a.s. +420-226-222-222

O projektu:

V těsné blízkosti metra i přírody plánuje Central Group výstavbu nového rezidenčního projektu. Radlické výhledy nabídnou 6 viladomů jen 500 m od zastávky metra Radlická na Praze 5. Díky umístění na dosud nezastavěném pozemku přímo pod návrším Dívčí Hrady a naproti lesnatému úbočí hory Brabenec poskytnou atraktivní výhledy do zeleně a na město.

Domy jsou čtyřpodlažní celkem se 110 byty ve vysokém standardu. Ten zahrnuje podzemní parkování s možností napojení nabíječek pro elektromobily doplněné parkovacími místy i před domem. Velikosti dispozic se pohybují od 1kk po 4kk a jsou rozšířeny o balkony, lodžie a terasy. Interiéry jsou propojeny s okolním prostředím díky velkoplošným posuvným eurooknům a nechybí jim proto vzdušnost ani dostatek světla. Domy jsou energeticky úsporně a pro zajištění tepelného komfortu využívají klimatizaci, předokenní žaluzie a podlahové vytápění. Fasády jsou provedeny v kombinaci skla, neutrálních tónů, dřevěných panelů a kamenného obložení a výrazově tak ladí s okolní přírodou.

Central Group je jedním z největších českých rezidenčních developerů, aktuálně nabízí i několik dalších podobných projektů včetně Harfa Design Residence, Zahrad Bohdalec nebo Park Zličín. K nastěhování budou Radlické výhledy k dispozici v únoru 2023. Byty jsou již nabízeny k prodeji a výstavba bude zahájena v dubnu 2021.

Lokalita:

Projekt Rezidence Radlické výhledy je umístěn v Praze 5Radlice na pozemek ohraničený ulicí Lučištníků, Výmolova a Nad Konvářkou, na jižní straně sousedí se stávající vilovou zástavbou.

Metro B - Radlická je vzdáleno pouze 500 m, přibližně 5 minut chůze. Centrum města je tak dostupné za 10 minut. Přímo u domů je navíc autobusová zastávka. V okolí Radlické, tedy v pěší dostupnosti, je k dispozici široká nabídka občanské vybavenosti. Nechybí základní a mateřské školy včetně mezinárodních, sportovní komplex s plaveckým bazénem, tenisovými kurty, fitness a wellness, pošta, dětská hřiště nebo zdravotnická zařízení.

Poloha přímo pod Dívčími hrady, které jsou součástí přírodního komplexu parku Prokopské a Dalejské údolí, je ideální z hlediska dostupnosti přírody. K dispozici je zde mnoho pěších a cyklistických tras v přírodním prostředí a výhledy přes Vltavu na město.

Podobné nabídky

210x
Novostavba Domy Na Hutmance prodej bytů Praha 5 - Jinonice

Domy Na Hutmance

Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

2021

O projektu: V Jinonicích plánuje Red Group postavit na místě bývalého průmyslového areálu 8 rodinných řadových domů. Jedná se o slepou ulici v rezidenční čtvrti a v blízkosti zastávky metra Jinonice. Toto umístění zaručuje dobrou dostupnost a zároveň i klidné prostředí a soukromí. Domy uprostřed řady budou mít menší předzahrádku a 2 krajní...

9814x
Novostavba Smíchov City prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Smíchov City

Nákladové nádraží Žižkov, Smíchov, Praha 5

2022+

O projektu: Projekt Smíchov City je zaměřen na kompletní revitalizaci celé lokality smíchovského nákladového nádraží. Projekt bude stát na území o rozloze 210 000 m2 a bude vystaveno množství moderních kancelářských, obchodních a rezidenčních novostaveb. Vznikne tak moderní, designové a komfortní administrativní a rezidenční centrum Prahy 5 –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array