Rezidence Stodůlky

Rezidence Stodůlky
Adresa Nárožní, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od jaro 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 117
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 34 - 85 m2
feelHOME

O projektu:

Novostavba Rezidence Stodůlky nabízí 117 nových bytů o rozloze od 34 až 85 m2. Rezidenční projekt je situován v ulici Nárožní nedaleko vilové čtvrti starých Stodůlek a v těsné blízkosti vysoké školy. Lokalita nabízí širokou občanskou vybavenost - mateřská i základní škola vzdálena 200 m, dětská hřiště, sportoviště, zdravotnická zařízení, lékárny, poštu. K aktivní relaxaci vybízí především Centrální park. Pasivní odpočinek nabídne Metropole Zličín, Avion Shopping park, či vzdálenější Galerie Nové Butovice s mnoha nákupními příležitostmi. Dostupnost centra během 15 minut zajišťuje ze stanice Hůrka metro linky B. Zastávky autobusu jsou vzdáleny pouhé 3 minuty od domu. Rezidenční komplex Stodůlky se skládá z třinácti- a čtyřpodlažní budovy nabízející celkem 117 bytů řešených v dispozicích 1kk až 3kk a o výměře od 36 – do 86 m2. Jednotlivé byty disponují balkonem, lodžií či terasou, součástí je vždy 1 garážové parkovací stání a sklep. Standard zahrnuje plovoucí podlahy, dlažbu, zařízenou koupelnu s otopným žebříkem, deskové radiátory, přípravu pro kuchyňskou linku, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, telefonní připojení.

Lokalita:

Dopravní dostupnost: 500 m od domu sjezd na Rozvadovskou spojku, ve vzdálenosti 5 kilometrů centrum Smíchova, propojení s dálnicí D5 a Pražský okruh. Občanská vybavenost: v přímém sousedství jsou obchodní centra Kaufland, XXXLutz a Möebelix, do 200 m školy a sportoviště, 290 m od domu zastávka autobusu Kodymova, 660 m stanice metra Hůrka, 800 m Sluneční náměstí s úřady a institucemi Prahy 13 a v docházkové vzdálenosti je rovněž mateřská školka, základní škola, městská knihovna, lékárna, pošta a restaurace. Volnočasové aktivity: velkým plus projektu Rezidence Stodůlky je nedaleký Centrální park Stodůlky - oáza uprostřed bytové zástavby využívaná všemi generacemi pro sport a relaxaci. Před dvěma lety zde byla otevřena sportovní zóna se dvěma hřišti a venkovními posilovacími trenažery, vybudováno je i hřiště na minigolf s půjčovnou holí. Pro děti je v parku výborně vybavené dětské hřiště. Náruživější milovníci přírody najdou o několik kilometrů dál přírodní rezervaci Prokopské údolí.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2592x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array