Rezidence Stromovka

Rezidence Stromovka
Adresa U Studánky, Letná, Praha 7
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 21
Velikost jednotek 1+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 32 - 189m2

O projektu:

Developerský projekt Rezidence Stromovka se nachází v Praze 7 - Letná, ulice U Studánky 13. Jedná se o kompletní rekonstrukci dvou činžovních domů, které byly postaveny na konci 19. století. Bytový komplex zahrnuje 21 nových bytů. Bydlení v Rezidenci Stromovka v sobě skloubí výhody městského života (dopravní dostupnost, občanská vybavenost) a výhody klidného života v oblasti plné zeleně. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování originálních a historických původních architektonických a designových prvků, např. fasáda, foyer, dveře a okna. Majestátným prvkem je velké vstupní foyer provedené ve francouzském stylu. Historické bytové domy přirozeně navazují na původní zástavbu historické čtvrti širšího centra města. Městský dům disponuje vlastními garážemi a hydraulickými výtahy sloužící rezidentům. Developerem projektu je developerská společnost Stalona, a. s.

Byty:

Nové bydlení Rezidence Stromovka nabízí 21 nových bytů o dispozicích 1+kk až 6+kk. Užitná plocha bytů činí 32 m2 až 189 m2. Jedná se o nabídku, která zahrnuje širokou škálu začínající studiovými malometrážními byty a konče jedním mezonetovým bytem. K bytům patří terasy nebo balkony. Byty disponují nadstandardním vybavením, např. krbem na dřevo, dubovými parketami, italskou dlažbou, úložnými prostory či kuchyňskou linkou se spotřebiči Siemens. Místnosti jsou vzdušné a světlé díky velkým francouzským oknům. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 7 290 000 Kč do 20 900 000 Kč. Rezidenti mají k dispozici parkovací místa. U některých bytů jsou parkovací místa zahrnuta již v základní ceně bytu, k některým si je zájemce může zakoupit.

Lokalita:

Bytový dům Rezidence Stromovka je situován na Letné v Praze 7 v ulici U Studánky 13. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází bulvární třídy s obchody, školami a také kulturním centrem. Praha 7 se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava (tramvajové i autobusové linky). Ve volném čase můžete sportovat či odpočívat v lesoparku Stromovka nebo parku Letná. Nedaleko se nachází pražské výstaviště, kde se konají veletrhy, koncerty, festivaly a výstavy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

183x
Novostavba Rezidence Pergamenka prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Rezidence Pergamenka

U Pergamenky, Holešovice, Praha 7

bude stanoveno

O projektu: Nový developerský projekt Rezidence Pergamenka vyrůstá v Praze 7 – Holešovicích. Developerem, pod kterým se staví, je společnost FINEP CZ a.s. V rámci první etapy projektu vznikne celkem 111 nových bytů, které budou umístěny v domě s šesti nadzemními podlažími. Celkově se zde postaví několik domů, které budou tvořit celý...

8307x
Novostavba Vivus Argentinská prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Vivus Argentinská

Argentinská/U Průhonu, Holešovice, Praha 7

zima 2020/21

O projektu: V atraktivní lokalitě Prahy 7-Holešovic vzniká nový developerský projekt Vivus Argentinská, buduje se přímo v ulici Argentinská. Staví se hned vedle sportovního areálu Loko Vltavín. Jde o sedmipodlažní bytový dům, novostavba má tvar písmene U a navazuje přímo na zástavbu v sousedství na jihu. Nový dům se člení na čtyři části...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist