Rezidence U Náplavky

Rezidence U Náplavky
Adresa Pivovarská, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 06/2019
Velikost jednotek 1+1 - 2+1
Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. +420-602-138-080

O projektu:

Na pražském Smíchově vzniká interesantní developerský projekt Rezidence U Náplavky. A v čem že je tak zajímavý? Zdejší byty či nebytové prostory budou zákazníkovi nejprve představeny ve formě shell&core, což znamená, že developer připraví hrubé konstrukce – bez vnitřních dispozic a rozvodů, bez povrchových úprav a podlahové skladby. Vznikne tak tedy vlastně hrubá stavba a klient si může vnitřek vybraného bytu navrhnout sám tak, jak mu to bude nejlépe vyhovovat – stejně jako by se rozhodoval třeba při stavbě rodinného domu. A jedině takto můžete žít v bytě, který bude upraven přesně podle vašich představ a invence; z „pouhé bytové jednotky“ vznikne váš nový domov. Můžete ale využít, anebo se nechat inspirovat vizualizacemi některých, již navržených, typů interiérů.

Rezidence U Náplavky má jedno podzemní podlaží a tři nadzemní. V 1. PP se nachází tři ateliéry, v 1. NP jsou čtyři bytové jednotky 1+1 a jeden byt 2+1; pak je tu dvoupodlažní objekt o celkové rozloze 209 m2, takzvaná jednotka mezonetová. 2. NP může nabídnout jeden byt 2+1 s balkonem a pět bytů 1+1 a ve 3. NP je to stejné, avšak dvoupokojový byt nemá balkon. Ke všem jednotkám náleží sklepní kóje. Prodejcem je Pražská správa nemovitostí; nemovitosti jsou vhodné i pro zahraniční klientelu.

Lokalita:

Nově rekonstruovaná Rezidence U Náplavky vzniká v Pivovarské ulici č. 7, městský obvod Praha 5, katastrální území Praha – Smíchov. A co, kromě bydlení, vám může tato část Smíchova přinést? Vynikající dopravní obslužnost: metro trasy B, stanice Anděl (vzdálenost 5 minut chůze); zastávka tramvají Na Knížecí – linky 5, 12, 20 a noční 94 a 98 (vzdálenost 2 minuty chůze); budete-li chtít někam zajet autobusem, tak autobusové nádraží Na Knížecí, které je od domu vzdáleno 7 minut pěšky, vám umožní dopravit se jak po Praze, tak i do dalších měst. Jestliže se budete chtít dostat na druhý břeh Vltavy, využijte přívoz; na druhé straně (Výtoň) se ocitnete za 10 minut – 7 minut pěšky k přívozu a 3 minuty přes řeku.

Jak už bylo mnohokrát řečeno, skoro veškeré dění, denní i noční, se na Smíchově odehrává u Anděla. Obchody, lékaři, služby, kultura – to vše tam najdete; buď v OC Nový Smíchov, nebo Zlatý Anděl. To, co nenajdete u Anděla, naleznete v přilehlých lokalitách, ale vždy v dobré pěší dostupnosti – do 20 minut chůze, anebo několika minut MHD či autem. Odpočinout či zasportovat si můžete v nejbližším parku na Náplavce – venkovní posilovna, skatepark, dětské hřiště. Jinak k těmto činnostem můžete využít nesčetné množství parků a sadů na Smíchově i Praze 6. Rovněž na druhé straně řeky se nalézají zelené lokality, které vám nabídnou odpočinek, možnost sportovních i kulturních aktivit. A nezapomínejte na pražské cyklostezky, máte jich v okolí dostatek.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1898x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3991x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist