Rezidence U Studánky 18

Rezidence U Studánky 18
Adresa U Studánky, Bubeneč, Praha 7
K nastěhování od prosinec 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 51
Velikost jednotek 1+kk - 10+1
Plocha (od - do) 11 - 101 m2
ACORD INVEST S.R.O.

O projektu:

Dlouhé dějiny našeho hlavního města jsou při procházce jeho starobylým centrem patrné téměř na každém rohu. Honosné stavby nelze přehlédnout. Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, v nějaké takové bydlet? Nyní si to můžete vyzkoušet. Jen 50 metrů od Stromovky v Bubenči na Praze 7 totiž vyrostl developerský projekt plný historie a kouzelné atmosféry. Rezidence U Studánky 18 vás uchvátí na první pohled. Novostavba v podobě zrekonstruovaného domu na rohu ulic U Studánky a Kamenická oslňuje novorenesančními štuky a zachovanými uměleckými prvky. Stavba z roku 1893, kdy ji vyprojektovali významní architekti Karel Hübschmann a František Schlaffer, prošla komplexní rekonstrukcí, díky níž vzniklo 51 nových bytů. Jejich prodej zajišťuje realitní kancelář PS Construct s.r.o. Předpokládány termín dokončení je prosinec 2015.

Byty:

Pospojujte si své vlastní prostory - Na výběr jsou bytové jednotky od 1+kk až po 10+1 pro ty nejnáročnější. A pokud si nevystačíte s plochou kolem 20 metrů čtverečních odpovídající dispozici 1+kk(ateliér) s cenou zhruba 950 tisíc Kč s DPH, ani s plochou 80 metrů čtverečních, na níž se rozkládá 4+kk za cenu sedm milionů Kč s DPH? Uzpůsobte si velikost nového bytu přesně podle vašich představ. Developerský projekt totiž umožňuje spojování jednotek až do velikosti 10+1. Limitem jsou jen nosné zdi. A samozřejmě i finance. Historické prvky v objektu byly nahrazeny identickými replikami. Výměnou prošla okna, dveře, podlahy i rozvody. Co se týče zařízení bytu, záleží vždy na samotném klientovi. Buď je prostor předán v základní úpravě, shell and core, nebo si může nový majitel zajistit zařízení dle vlastního vkusu. K dispozici má bytovou architektu, která mu poradí se vším, co potřebuje. Developer navíc disponuje dodavateli, tudíž může nabídnout zákazníkům nižší cenu, než kdyby si byt zařizovali sami. Některé z bytů jsou vybaveny terasou či balkonem, ke každé jednotce náleží sklepní kóje. V domě je umístěna společná automatická myčka kol. Samozřejmostí je i výtah a vchod vybavený zvonkovým tabletem a audiopanelem u vstupních dveří.

Lokalita:

Bydlení pro milovníky staré Prahy, přírody i sportu - Nové byty Rezidence U Studánky v Praze 7, Bubenči uspokojí všechny věkové kategorie, jelikož nabízí veškerou občanskou vybavenost i vyžití. Pouhých 50 metrů je dělí od parku Stromovka, v němž se nachází jezírka, dětská hřiště, Planetárium či restaurace Vozovna. Rozsáhlý areál pražského Výstaviště zahrnuje sportovní TipSport Arénu, slavnou Křižíkovu fontánu, muzikálovou GoJa Music Hall, Incheba Arénu, Lapidárium Národního muzea i Maroldovo panorama. Je zde také plavecký bazén a naučný Mořský svět. Přejdete-li řeku Vltavu, uvítá vás Pražská zoo, Botanická zahrada a rozsáhlý areál Trojského zámku. Stezky, které se klikatí skrz Stromovku či nedaleký park Letenské sady přímo vybízejí k procházkám, cyklistice, in-line bruslení či běhání. Škola, základ života - Postaráno tu je i o vzdělávání od nejmenších až po velké studenty. Přidružená mateřská škola, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy pojme téměř 120 dětí, stejná základní škola poskytuje možnost specializace na cizí jazyky a hudební výchovu. Na středoškoláky čeká Gymnázium Nad Štolou a Akademie výtvarných umění.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

6448x
Novostavba Vivus Argentinská prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Vivus Argentinská

Argentinská/U Průhonu, Holešovice, Praha 7

10/2020

O projektu: V atraktivní lokalitě Prahy 7-Holešovic vzniká nový developerský projekt Vivus Argentinská, buduje se přímo v ulici Argentinská. Staví se hned vedle sportovního areálu Loko Vltavín. Jde o sedmipodlažní bytový dům, novostavba má tvar písmene U a navazuje přímo na zástavbu v sousedství na jihu. Nový dům se člení na čtyři části...

3260x
Novostavba Rezidence Keramická 4 prodej bytů Praha 7 - Bubeneč

Rezidence Keramická 4

Keramická, Bubeneč, Praha 7

červen 2019

O projektu: Rezidence Keramická vznikající v městské části Praha 7 - Bubeneč nabízí veškeré přednosti moderního bydlení a zároveň atraktivitu architektonicky zajímavé budovy z období neoklasicismu. Bytové jednotky a ateliéry jsou totiž situovány v domě vybudovaném již v roce 1898. V současné době zde probíhá rozsáhlá rekonstrukce, při...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist