Rezidence Vinohrad

Rezidence Vinohrad
Adresa Žižkovo náměstí, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 36
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 37 - 104 m2
Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o.

O projektu:

V městské části Žižkov na Praze 3 probíhá realizace developerského projektu Rezidence Vinohrad, který představuje komplexní rekonstrukci historického činžovního domu postaveného na počátku 20. století. Budova dominuje svojí jedinečnou architekturou historických slohů přelomu 19. a 20. století, výraznou fasádou doplněnou o motivy ve stylu art deko a nárožní věží, která je monumentem celkového vzezření rezidence. Věž je inspirována rondo motivem skloubeným s ortogonální hmotou. Nesporným pozitivem prosluněné věže je možnost obývání, neboť je součástí jednoho z nabízených bytů. Jednou z myšlenek rekonstrukce je utlumení výrazné a majestátné architektury historických slohů. Moderní době, ale i historickým architektonickým pokladům sluší minimalismus a krása podtržená tlumenými barvami. Pro zrekonstruovanou fasádu byl tedy zvolen bílý nátěr a art deko motivy jsou pak zvýrazněny nátěrem v jemně šedém odstínu. Rohová budova nacházející se v částech staré Prahy vám poskytuje reprezentativní bydlení, které udržuje původního ducha stavby. Rezidence byla doplněna o nový prosklený výtah, který vás doveze ke všem bytům. Okolí výtahu je doplněno pnoucí se vinnou révou, která zdůrazňuje název bytového domu, který mu dalo jeho umístění na pomezí městských čtvrtí Žižkov a Vinohrady. Činžovní dům je doplněn o garáže poskytující rezidentům krytá parkovací stání. Plánované dokončení rekonstrukce je určeno na podzim 2014. Developerwm je Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

Byty:

Nově zrekonstruovaný činžovní dům Rezidence Vinohrad vám nabídne 36 bytů o dispozicích 1+kk, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1 a 4+kk a také jeden nebytový prostor určený pro komerční využití. Užitná plocha bytů představuje 36,8 m2 až 103,7 m2 a užitná plocha obchodu pak činí 113 m2. Součástí některých bytů jsou prostorné terasy a k bytům č. 63, 65 a 72 si mohou majitelé zakoupit garážová stání v ceně 499 000 Kč včetně DPH. K většině bytových jednotek náležejí sklepní prostory.

Lokalita:

V Praze 3 na Žižkově se nachází nově zrekonstruovaná Rezidence Vinohrad. Do centra se dostanete tramvají ze zastávky Olšanské náměstí a Radhošťská. Využít můžete i stanici metra trasy A – Flora či stanici Jiřího z Poděbrad. Občanská vybavenost je zastoupena mnohými službami, například mateřskými i základními školami, bankami, poštou, lékárnou, restauracemi nabízejícími jídla domácí i delikatesy z celého světa. Za většími nákupy se můžete vydat do obchodního centra Atrium Flora, kde můžete navštívit i kino Cinema City. K procházce či odpočinku lákají Mahlerovy sady s Žižskovou televizní věží a výhledem na celou Prahu. Vyrazit můžete i do nedalekých Riegrových sadů. Přilehlé Žižkovské náměstí s dětským hřištěm poskytuje vyžití malým dětem.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2784x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

4229x
Novostavba Řehořova 37 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Řehořova 37

Řehořova, Žižkov, Praha 3

srpen 2017

O projektu: Nový projekt Řehořova 37 v katastrálním území Žižkov v Praze 3, zahrnuje nejen původní byty, umístěné na pěti podlažích historického domu, který pochází z počátku 20. století, ale také nové rezidenční byty tzv. shell&core v podkroví, tedy jen v základní úpravě, aby si mohl nový majitel či nájemce svůj nový byt upravit podle...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array