Rezidence Michelangelova

Rezidence Michelangelova
Adresa Mirošovická, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 10/2021
Počet jednotek 27
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
JRD s.r.o. +420-777-889-955

O projektu:

Moderní technologie a renesanční osobnost sochaře Michelangela – tyto dvě zdánlivě neslučitelné věci spojuje nový developerský projekt Rezidence Michelangelova, který vzniká v Praze 10-Strašnicích v Michelangelově ulici. Developerem projektu je zkušená společnost JRD, podle níž nebude mít slavný italský umělec Michelangelo s projektem společnou pouze adresu, ale také hledání dokonalosti. Sám umělec hledal dokonalost ve své tvorbě a také developer touto novostavbou o šesti nadzemních podlažích hledá naprostou dokonalost v bydlení. Půjde o uzavřený oplocený areál, kde bude zajištěna bezpečnost obyvatel. Celkem se v novém domě nachází 27 nových energeticky úsporných bytů v plošných dispozicích od 1+kk, přes 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk. Plošná výměra nových bytů se pohybuje od 34 m2 do 119 m2. Dále jsou k dispozici tři nebytové prostory a celkem 25 parkovacích stání nacházejících se v prostoru společných podzemních garáží. Každý byt má samozřejmě sklepní kóji. Některé byty mají lodžii nebo terasu.

Standardy bytů jsou dimenzovány na vysoké úrovni. Především jde o bytelné vstupní bezpečnostní protipožární dveře odpovídající třídě 3, dále uvnitř bytů o plné interiérové dveře s úpravou CPL, tedy lamino a bílým lakem, do obývacího pokoje jsou dveře prosklené. Do obytných místností se pokládají podlahy lepené dýhované nebo dřevěné dvouvrstvé desky. V předsíni a v komoře bude dlažba. Okna se do bytů osazují masivní dřevěná, jde o Euro profily vybavené izolačním trojsklem. Nechybí zde také příprava, čili kastlíky pro osazení vnějších žaluzií. Do koupelen a na WC se dodávají zařizovací předměty jako závěsné WC, umyvadlo, dále umývátko, akrylátová vana, sprchová vanička z litého mramoru, sprchová zástěna a samozřejmě vodovodní baterie. Nechybí velkoformátová dlažba na podlaze a velkoformátové obklady stěn. V nových bytech je využíváno řízené větrání s rekuperací tepla pocházejícího z odpadního vzduchu. Rozvody větracího vzduchu jsou umístěny v podhledech bytu. Pro několik bytů je na stoupačkách semicentrální jednotka vzduchotechniky. V ložnici je instalován hlídač koncentrace CO2. Zároveň nechybí také příprava pro dodatečné osazení jednotky pro lokální ohřívání vzduchu. Vzduchotechnika se dá navíc ovládat pomocí mobilní aplikace. Vytápění v bytech zajišťuje teplovodní systém s otopnými tělesy včetně termohlavic v obytných místnostech, eventuálně nízká podokenní otopná tělesa a topné lavice v obývacím pokoji. V koupelně se nachází topný žebřík. Každý byt má samostatné měření tepla a jeho vlastní ovládání a nastavení. Zároveň jsou zde regulovatelné a programovatelné termostaty. I vytápění bytu je možné řídit intelignentím systémem pomocí mobilní aplikace. V lodžiích se pokládá betonová dlažba a instalují se zabudované květináče osázené zelení. Na terasách je nášlapná vrstva z exotického dřeva, mrazuvzdorné výtokové armatury s připojením na hadici a také zabudované květináče se zelení. K novému domu náleží také společná relaxační část, jež se nazývá Ateliér, jde o malé hřiště a altán, kde děti rezidentů mohou rozvíjet svoje schopnosti. Výstavba obytného komplexu by měla být podle plánu dokončena 10/2021.

Lokalita:

Mezi noblesní vilovou zástavbou pocházející převážně z období 1. republiky se na Praze 10-Strašnicích rodí nový developerský projekt Rezidence Michelangelova, který je situován do stejnojmenné ulice, tedy Michelangelovy. Vytváří se zde působivá atmosféra jako z doby starých prvorepublikových filmů, to ovšem nic nemění na tom, že jde o naprosto moderní novostavbu využívající veškeré vymoženosti bydlení 21. století. Navíc je zde vynikající infrastruktura.

Za pouhých 7 minut pěší chůze se ocitnete v nejbližším supermarketu Tesco Skalka, autem to k němu zvládnete ještě rychleji, a sice za cca 3 minuty jízdy. K základní škole to budou mít vaši potomci pouhý kousek cesty, protož nejbližší ZŠ V rybníčkách najdete v docházkové vzdálenosti 6 minut. Jenom o málo delší bude vaše cesta do mateřské školy s těmi nejmenšími, protože MŠ Nedvězská najdete ve vzdálenosti 10 minut pěší chůze, nebo také 5 minut jízdy autem.

Lékárna se nachází v docházkové vzdálenosti 7 minut. Sportovce potěší, že 3 minuty jízdy autem od domu se nachází badmintonová aréna, kde si můžete zahrát. Dále v 5 minutové vzdálenosti narazíte na Jóga ateliér. Tenisové kurty Primaska a TJ Sokol Strašnice se svým sportovním zázemím najdete v dojezdové vzdálenosti 7 minut od nového domu. 6 minut autem je Skatepark Gutovka, což nadchne příznivce skateboardingu. V létě určitě využijete toho, že k Hostivařské nádrži, největšímu pražskému koupališti, to svým vozem zvládnete za 12 minut, což je velice příznivé. Navíc je v širokém okolí k dispozici spousta zeleně. Třeba Jiráskova alej nebo Park Na Solidaritě je vzdálený cca 5 minut jízdy autem. Přibližně v dojezdové vzdálenosti 7 minut se nalézá údolí potoka Botič v Hostivaři. Malešický park leží ve vzdálenosti 10 minut autem.

Daleko to nebudete mít ani za kulturou, například Strašnické divadlo sídlí 5 minut jízdy autem od rezidence, 7 minut od domu se nalézá Kulturní dům Barikádníků. Půjdete-li jenom 2 minuty, dostanete se k nejbližší zastávce městské hromadné dopravy. Stanice metra Skalka se nalézá cca 500 metrů od domu, tedy cca 8 minut pěší chůze. Za stejnou vzdálenost, tedy jenom 8 minut, dojedete autem na Pražský okruh, Jižní spojka se nachází velmi blízko vašeho bydliště. Pokud byste se vydali do centra, pak na Václavském náměstí budete vozem zhruba za 24 minut.

Fórum: Rezidence Michelangelova dizkuse

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

269x
Novostavba Rezidence U Vinohradu prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence U Vinohradu

Rostovská / Petrohradská, Vršovice, Praha 10

léto 2020

O projektu: V Praze 10-Vršovicích se rodí nový developerský projekt Rezidence U Vinohradu. Novostavba zahrnuje dva domy, přičemž každý má celkem šest podlaží, nechybí zde výtahy. Nabídne celkem 37 bytů v dispozičním řešení od 1+kk až po 4+kk o rozměrech od 30 m2 do 100 m2. Naprostá většina z nich má i balkon nebo terasu a také sklepní kóji. V...

4527x
Novostavba Green Port Strašnice prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Green Port Strašnice

Počernická, Strašnice, Praha 10

05/2022

O projektu: Green Port Strašnice se rodí v Praze 10-Strašnicích na Hagiboru v budově bývalé Československé námořní plavby, která se nachází mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem. Developerem a prodejcem je společnost JRD. Ve dvou nových osmipodlažních domech obklopených zelení zde vznikne celkem 112 nových bytů o dispozicích od 1+kk až 4+kk. ...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist