Rezidenční komplex Zlatý lihovar

Rezidenční komplex Zlatý lihovar
Adresa Nádražní / Strakonická, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od projekt v přípravě (2025)
Počet jednotek 500
investiční záměr

O projektu:

Ve fázi investiční záměr se ocitá nový developerský projekt Zlatý lihovar umístěný na Praze 5-Smíchově v prostoru mezi ulicemi Nádražní a Strakonická. Jde o objekt bývalého smíchovského lihovaru, kde nový developer, společnost Trigema, zajistí regeneraci jižní části areálu. V rámci obnovy se zde na ploše 2,2 hektaru vybuduje více než 500 nových bytů.

Příprava projektu Zlatý lihovar se odhaduje na tři roky, výstavba zhruba na pět let. Součástí novostavby budou nejenom nové byty, ale také občanská vybavenost, tedy obchody, kavárny a restaurace. Z původní budovy lihovaru bude v rámci nové rezidence zachováno několik historických prvků, například padesátimetrový komín a bývalá varna. Navrženo je zde i celkem 682 parkovacích stání, takže budoucí obyvatelé nebudou mít žádný problém se zaparkováním svého vozu.

Velkým lákadlem, proč si vybrat bydlení právě zde, bude výhled na Vltavu, ale také Pražský hrad. Už nyní je občanská vybavenost v okolí vynikající, protože 7 minut jízdy autem se nachází velký hypermarket Tesco u Anděla a Obchodní centrum Nový Smíchov v témže místě. Dá se sem vyrazit i za kulturou, protože je zde multikino. Potíže nebudete mít ani s umístěním dětí do mateřské školy, jedna v Kroupově ulici se nachází 9 minut jízdy autem od budoucí novostavby, základní škola se nalézá v Grafické ulici 10 minut jízdy autem.

Přírodu v okolí zastupuje nedaleké Prokopské údolí, kam se autem dostanete za 5 minut. Strádat tu nebudou ani sportovci, kteří mohou využít například nedaleké Lezecké centrum Smíchoff vzdálené 4 minuty autem, TJ Sokol Zlíchov v dojezdové vzdálenosti 2 minuty, ale i další sportoviště v okolí. Zároveň budou obyvatelé těžit i z výhodné polohy rezidence vzhledem k dopravní situaci ve městě, protože v docházkové vzdálenosti pouhé 3 minuty je zastávka městské hromadné dopravy. Výborný je výjezd z Prahy, na Strakonické ulici jste za 2 minuty, stejně tak můžete odsud jet zpátky do centra. U Anděla, kde je významný dopravní uzel včetně stanice metra linky B, jste za 7 minut, na Václavské náměstí do centra se dostanete za 15 minut.

Fórum: Rezidenční komplex Zlatý lihovar dizkuse

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1073x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3153x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist