Riviéra Modřany

Riviéra Modřany
Adresa Vorařská, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 12/2021
Počet jednotek 279
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Sekyra Group, a.s. +420-736-510-296

O projektu:

Ve Vorařské ulici na Praze 12-Modřanech se rodí developerský projekt Riviéra Modřany. Staví se pod záštitou developerské společnosti Sekyra Group. Novostavby navazují na 1. etapu rezidenčního komplexu (BelariePark) a buduje se zde pět kompaktních nízkoenergetických pětipodlažních domů. Ve čtyřech domech se nachází 50 bytů, v jednom 79, celkem jich je 279. Jednotlivé byty nabízejí plošné dispozice od 1+kk až 4+kk a rozlohu od 36 do 112 m2, u žádného nechybí prostorná lodžie. Ke každému bytu náleží také kryté parkovací stání. Rodiny s malými dětmi využijí i prostory společné kočárkárny.

Lokalita:

Klidné místo s vynikajícími možnostmi relaxace, tak můžeme charakterizovat Prahu 12- Modřany (ul.Vorařská), kde obytný komplex Riviéra Modřany vzniká. Nachází se v těsné blízkosti přírody, doslova coby kamenem dohodil je například Modřanská rokle nebo údolí Berounky.

Sport, Relax, příroda: Řadu možností ke sportování nabízí 1,5 km vzdálený Freestyle Park Modřany, nalézá se zde například minigolf, fotbalgolf. 2,8 km daleko narazíte na Golf a Country klub Hodkovičky. K procházkám, ale i delším výletům jak pěšky, tak na kole je jako stvořená Modřanské rokle.

Nákupy a služby: Nákupní možnosti zastupuje supermarket Albert nacházející se 2,1 km daleko.

Vzdělávání: S potomky můžete využít služeb MŠ Nad Belarií, ke které vede cesta dlouhá 1,7 km. ZŠ T.G. Masaryka se nalézá 1,3 km do domu.

Kultura: Do kina můžete vyrazit do 2,2 km vzdáleného Modřanského biografu. Husova knihovna v Modřanech je daleko 1,7 km. Branické divadlo s širokým repertoárem inscenací má své sídlo 5 km od rezidence.

Zdravotnictví: Služby praktických lékařů zajišťuje Medicínské centrum Praha. Vzdálené jenom 182 od rezidence.

Doprava: Velice krátká, jenom 275 m je cesta na stanici tramvaje Belárie. Po 823 m se dostanete na Modřanskou ulici, která je hlavní zdejší dopravní tepnou a můžete se s ní vracet zpět do centra Prahy, nebo naopak vyjet ven z města.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

4316x
Novostavba Zelené Modřany prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zelené Modřany

Provázkova, Modřany, Praha 4

11/2019

O projektu: Na zelené louce se v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici staví nový developerský projekt nazvaný Zelené Modřany (Bydlení Na Beránku). Zahrnuje celkem devatenáct nových řadových domů s plošnými dispozicemi 4+kk a zahradou. Užitná plocha je 110,5 - 112,8. Na výběr jsou dvě různé varianty domů. Každý dům má vlastní garáž....

5257x
Novostavba Rezidence Písková prodej bytů Praha 4 - Modřany

Rezidence Písková

Písková, Modřany, Praha 4

2021

O projektu: V ulici Písková v Praze 12-Modřanech vzniká nový developerský projekt Rezidence Písková. Projekt vytvořil Ing. arch. Petr Holub z ateliéru ARTPROJEKT JIHLAVA, developerem je společnost Crescon. K nastěhování bude rezidence připravena v roce 2021. Nový dům tvoří budova skládající se ze čtyř sekcí, má pět nebo šest...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array