Rodinné domy Stodůlky

Rodinné domy Stodůlky
Adresa Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od 03/2020
Počet jednotek 36 dvojdomů a 18 řadových domů
Velikost jednotek 5+kk
Plocha (od - do) 142 - 173 m2
ED Group, a.s. +420-775-692-919

O projektu:

V pražských Stodůlkách vzniká báječný projekt Rodinné domy Stodůlky. Při jeho tvorbě byly zohledněny i požadavky klientů, kteří hledají komfortní prostorné bydlení, obklopené zelení a s dostatečným soukromím. Výstavba již byla zahájena a bude probíhat ve dvou etapách, v nichž bude postaveno 56 rodinných domů – 38 dvojdomů a 18 „řadovek“. V první etapě se staví 7 dvojdomů s užitnou plochou 170 m2 a 13 domů řadových, jejichž užitná plocha činí 140 m2. Druhá etapa – výstavba zbývajících RD bude zahájena v říjnu 2018. Domy jsou cihlové, s plochou střechou; vybaveny budou klimatizací a rekuperací. Okna budou dřevěná, velkoformátová. Všechny rodinné domy mají dvě nadzemní podlaží, byty jsou dispozičně řešeny jako 5+kk. V přízemí se nachází kuchyňský kout s obývacím pokojem a technické zázemí. V patře jsou pokoje a koupelny. Ke každému domu patří vlastní zahrádka, garáž i venkovní parkovací místo. S dokončením I. etapy počítá developer, jímž je společnost Ed Group, v červenci 2019, II. etapa by měla být připravena pro nové majitele v lednu 2020.

Lokalita:

Výstavba luxusního bydlení Rodinné domy Stodůlky probíhá v blízkosti Jeremiášovy ulice, v městském obvodu Praha 5, katastrální území Stodůlky, ve velmi atraktivní lokalitě. Kombinace dvojdomů a řadových domů umožňuje zachovat vzdušnost celého území a dopřeje soukromí (které je ze strany klientů často požadováno) jednotlivým domům. Okolí je plné zeleně, za zmínku stojí hlavně biocentrum s chráněnou florou i faunou a středověký Skanzen Řepora, anebo blízké přírodní parky Prokopské a Dalejské údolí. Tato lokalita byla pro výstavbu rodinných domů vybrána investorem záměrně, aby vše, co si člověk přeje a potřebuje, bylo v dobrém dosahu. A tento záměr se zdařil.

K základním nákupům můžete využít supermarkety Makro a Billa (též Moutfield), které stojí „pár kroků“ od vašeho nového bydliště. Obchodně – zábavní centrum Zličín, který nabízí širokou síť obchodů a služeb, se nachází také poměrně blízko – 6 minut autem. Ve stejné vzdálenosti se nalézá i Hypermarket Globus. Nákupní centrum Metropole Zličín - rovněž s obchody, restauracemi, bary, některými sportovními aktivitami, fitness, anebo třeba multikinem s deseti sály, je ve vzdálenosti 8 minut autem. Navíc jsou k dispozici OC Luka a OC Lužiny. Za tři minuty dojedete ke sportovní hale, čtyři MŠ a základní škola jsou vzdáleny 15 minut pěšky nebo 4 minuty autem. Ty jsou ze všech stran obklopeny nejméně osmi dětskými hřišti. Někdy se hodí mít po ruce lékaře – na Poliklinice Stodůlky jste za dvě minuty autem. Pokud byste chtěli využít MHD, tak několik autobusových zastávek je nedaleko, anebo můžete zvolit za tří stanic metra trasy B, a to Luka, Zličín, anebo Stodůlky. V blízkosti je i železniční stanice Praha – Řeporyje. Kdo rád jezdí na kole, může využívat jak pražské, tak středočeské cyklostezky.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
8086x
Novostavba Rezidence MÉLANGE II. prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Rezidence MÉLANGE II.

Pod Barvířkou, Smíchov, Praha 5

09/2019

O projektu:Rezidence Mélange v rámci II. etapy nabízí 9 bytů k okamžitému nastěhování. Na rozhraní Radlic a Smíchova, v lokalitě katastrálního území Prahy 5 se v ulici Pod Barvířkou rodí developerský projekt Rezidence Mélange. V novém domě bude celkem 37 nových bytů. Architektura novostavby splyne se svým okolím. V rezidenčním...

1129x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist