Šárecký dvůr

Šárecký dvůr
Adresa Ke Dvoru, Vokovice, Praha 6
K nastěhování od léto 2018
Počet jednotek 51
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 64 - 225 m2
Crestyl, s.r.o. +420-222-700-074

O projektu:

Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka, má mimořádně atraktivní polohu i okolí. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší luxusní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra. Celkem zde najdete 51 reprezentativních bytů v nově postavených viladomech a kompletně zrekonstruované barokní budově.

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu se stylem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou panského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů.

Dodnes se zde zachoval genius loci někdejšího panského dvora. Dnes jde o zabezpečený objekt, jehož součástí je recepce. Užijete si zde tedy dostatek soukromí a bezpečí původní kamenné zdi ohraničující objekt dvora. Vstupní brána do areálu a vstupní dveře jsou vybaveny čipovými zámky. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 5+kk. Jejich plošné výměry se pohybují v rozmezí od 64 do 225 m2. V přízemí novostaveb se nacházejí zahradní apartmány, v nejvyšších podlažích exkluzivní penthousy. Všechny nové byty jsou vybaveny minimálně jedním novým balkonem nebo terasou. Vysokou úroveň vykazují také standardy projektu. Především k nim náleží mimořádně kvalitní dvouvrstvé dubové podlahy – bělený dub od firmy BARKOTEX. Dále v koupelnách se pokládá velkoformátová dlažba a obklady. Do místností se osazují dřevěná okna s izolačním trojsklem, která dokážou zabránit únikům tepla. Dodávají se kvalitní bílé lakované interiérové dveře od firmy Hanák, dále koupelnová sanita a zařizovací předměty značky Hüppe, Laufen, Hangrohe. Sprchy se dodávají „walk-in“ s posuvnými bezrámovými dveřmi. Na balkonech a terasách tvoří podlahu dřevoplastové rošty a bezpečnost zde zajišťují skleněná strukturální zábradlí. Zajištěno je venkovní horizontální stínění, hliníkové žaluzie a v každém bytě se nachází klimatizace. Vytápění je zde centrální s plynovým kotlem a s ohřevem užitkové vody. Obvodové stěny jsou zateplené izolací z minerální vaty. Problémy zde nejsou ani s parkováním, protože ke každému z bytů náleží jedno až tři parkovací stání, které je řešeno v podobě podzemních garáží. Jsou uzamykatelná a disponují také přípravou pro dobíjení elektromobilů. Z garáží vede vstup přímo na recepci. Nechybí zde sklepní kóje k bytům. Projekt je dokončený a byty jsou k nastěhování. Developerem je Crestyl.

Lokalita:

Chcete-li žít uprostřed přírody, a přitom zároveň mít na dosah ruky veškerý městský komfort, potom je pro vás bydlení v rezidenci Šárecký dvůr na Praze 6 v ulici Ke Dvoru v Divoké Šárce tou nejvhodnější volbou. Pokud jde o nebližší supermarket, 5 minut jízdy autem se na Evropské třídě nalézá supermarket Billa, 10 minut jízdy vozem se na Evropské třídě nalézá Obchodní centrum Šestka.

Mateřská škola Vokovická se nalézá 2 minuty jízdy autem, 4 minuty jízdy autem se nalézá mateřská a základní škola Červený vrch. Nejbližší zdravotní středisko se nalézá v dojezdové vzdálenosti 11 minut. Obytný soubor obklopuje ze všech stran zeleň, což je optimální k relaxaci. Můžete vyrazit do okolí na pěší i cyklistické výlety. V těsném okolí také můžete provozovat jogging, vyzkoušet si in-line bruslení, jít si zaplavat nebo na golf. Hned za zdí areálu jsou tenisové kurty, Solárium fitness BBC a také golfový klub. Pro aktivní sportovce je tato lokalita vynikající.

Z pohledu dopravy je rezidenční soubor umístěn také velmi dobře, protož ke stanici metra Nádraží Veleslavín je to cca 5 minut pěší chůze. V docházkové vzdálenosti 5-6 minut se nalézají také zastávky městské hromadné dopravy, odkud jezdí tramvaje a autobusy jak do centra města, tak i směrem k letišti. Autem se dostanete za 15 minut k letišti Václava Havla na Ruzyni. Po Evropské třídě dojedete na pražský okruh a tunelem Blanka potom do dalších částí města, jste u tunelu do 15 minut. Na Václavském náměstí v centru města jste za 25 minut.

Podobné nabídky

825x
Novostavba Zátiší Lysolaje prodej bytů Praha 6 - Lysolaje

Zátiší Lysolaje

Dolina, Lysolaje, Praha 6

2021/2022

O projektu: V atraktivní lokalitě na Praze 6 vyroste komplex 26 vilových domků. Nese název Zátiší Lysolaje a je zasazen do romantické krajiny na severozápadním okraji Prahy. V minulosti bylo toto místo zahradnickou kolonií. Největším lákadlem je především těsná blízkost Šáreckého údolí. Oblast je přitom téměř samostatným celkem, kde naleznete...

Doporučujeme
3599x
Novostavba Maison Ořechovka prodej bytů Praha 6 - Střešovice

Maison Ořechovka

Cukrovarnická/Na dračkách, Střešovice, Praha 6

1Q/2021

O projektu: Na developerském projektu Maison Ořechovka, jenž se rodí na Praze 6 ve čtvrti Ořechovka, se podílí společně developerské skupiny bpd development a Penta Real Estate. Vznikne zde celkem osm viladomů. Za projektem stojí tým známého pražského ateliéru QARTA architektura, který vede Jiří Řezák a David Wittasska. V...

7099x
Novostavba Gotthard Yard prodej bytů Praha 6 - Bubeneč

Gotthard Yard

Československé Armády, Bubeneč, Praha 6

4Q/2020

O projektu: Chcete-li bydlet na atraktivní adrese v Praze 6 -Bubenči, věnujte pozornost novému developerskému projektu Gotthard Yard v ulici Č.S. Armády. Kompletně zrekonstruovaný činžovní dům zde nabízí celkem 25 nových bytů od menších 1+kk o rozloze 46 m2 až po luxusní mezonetové townhousy 4+kk rozkládající se na ploše 137 m2 s terasou...

Vyprodáno
13013x
Novostavba Residence La Crone prodej bytů Praha 6 - Břevnov

Residence La Crone

Nad Tejnkou, Břevnov, Praha 6

2017 (vyprodáno)

O projektu: Společnost BM Develop, s.r.o., která je zároveň i prodejcem, představuje svůj developerský projekt pod názvem Rezidence La Crone, zasazené do krásné přírodní scenérie na Praze 6, Břevnov, na ulici Nad Tejnkou. Tato novostavba je naprosto jedinečná a doslova nadčasová. Developer slibuje majitelům nových bytů luxusní...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist