Byty Sedmikráska

Byty Sedmikráska
Adresa Kurta Konráda, Balabenka, Praha 9
K nastěhování od 05/2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 155
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 36 - 147 m2

O projektu:

Developerský projekt novostavby Byty Sedmikráska vznikl se záměrem vytvořit komfortní bydlení v prostředí, které bude na dosah přírody (lokalita Balabenka na Praze 9) a z druhé strany jen krok do moderního neustále pulzujícího města. Nové byty v tomto bytovém komplexu byly vytvořeny podle těch nejnovějších architektonických trendů a mají na naše poměry nadstandardní výbavu. Vzhled rezidence koresponduje s přilehlým parkem. V nově vybudovaném domě naleznete bytové jednotky o velikosti 1+kk až 4+kk. Společnost Daramis Group je developerem projektu. Součástí většiny bytů jsou prostorné balkony. Park plný zeleně o rozloze 4500 m2 naleznete ve dvoře tohoto nového bytového komplexu. Byty patří do energetické skupiny C. Součástí projektu Byty SEDMIKRÁSKA jsou rovněž komerční prostory, které mohou posloužit k prezentaci vaší firmy.

Lokalita:

Novostavbu naleznete na ulici Kurta Konráda v Praze 9, mezi ulicemi Ocelářská a Drahobejlova. V oblasti s plnou občanskou vybaveností jen kousek od rozsáhlého parku s cyklistickou stezkou u říčky Rokytky. Novostavba se nachází v místě, odkud je dobrá dostupnost metrem trasy B do centra Prahy. Byty Sedmikráska byli vybudovány v Praze 9 ve Vysočanech přímo u stanice metra Českomoravská, co by kamenem dohodil od O2 Arény a Galerie Harfa. Jezdí tu i tramvaje (na ulici Sokolovská a Českomoravská), které jedou na Palmovku přes Florenc až do centra Prahy a naopak pak jede na Vysočanskou a Černý Most. V docházkové vzdálenosti novostavby jsou nejen obchody, ale i úřady, zdravotní zařízení, bankovní instituce, školy, sportoviště, hřiště i příroda. Nedaleko odtud je pak na náměstí OSN naleznete další obchodní Galerii Fénix a všude okolo naleznete velké množství menších obchůdků s potravinami a jiným zajímavým zboží. Jen několik minut chůze od domu se nachází poliklinika Vysočany i městský úřad. Do základní školy Špitálská to máte jen tři zastávky tramvají. Obdobně na tom jsou i střední školy a gymnázia. Zábavu, sport i kulturu naleznete v nedaleké O2 aréně.

Více info: vyprodáno

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

782x
Novostavba Rezidence Na Obrátce 4 prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Rezidence Na Obrátce 4

Na Obrátce, Hloubětín, Praha 9

04/2019

O projektu: Projekt zahrnuje rekonstrukci bytového domu v Houbětíně. Původní dům Na Obrátce pochází z 2. poloviny 20. století a má valbovou střechu s pálenými taškami. Měl jedno podzemní a tři obytná podlaží a půdu, později v roce 2003 došlo k přebudování půdy na 2 nové byty a proběhlo několik rekonstrukcí domu zahrnujících například výměnu...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array