Rezidence Sedmikráska

Rezidence Sedmikráska
Adresa Marie Podvalové, Čakovice, Praha 9
K nastěhování od 05/2021
Počet jednotek 24
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 54 - 112 m2
Natland Real Estate, a.s. +420-800-350-111

O projektu:

V Praze 9- Čakovicích v ulici Marie Podvalové roste nový developerský projekt s romantickým názvem Rezidence Sedmikráska. Celý projekt vzniká pod taktovkou developerské společnosti Natland Real Estate. Rezidence má pět nadzemních podlaží, nachází se v ní 24 bytů s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk. Rozlohy bytů se pohybují od 53,8 m2 do 112,1 m2. Obytný soubor zapadne do Čakovického parku. V suterénním podlaží domu se nacházejí garážová stání. Samozřejmě v domě nechybí výtah. Podle plánu by měly být byty pravděpodobně k nastěhování v květnu roku 2021.

Lokalita:

Velkou výhodou developerského projektu Rezidence Sedmikráska je už samotná čtvrť, kde vzniká, tedy Praha 9 – Čakovice (ul. Marie Podvalové). Tuto městskou část hodnotí odborníci jako velmi dobré místo k bydlení. V okolí je totiž dostatek přírody, a i díky ní je zde mnohem zdravější životní styl než v centru města. Navíc, ačkoli jde o část města vzdálenější od centra, místo vyniká výborným dopravním spojením.

Sport, Relax, příroda: Čakovický park, kde se můžete projít a vyčistit si hlavu, je vzdálený pouhých 609 m. Za sportem se můžete vydat do 359 m vzdáleného Skateparku Čakovice. Relax La Fabrique, squashový kurt, je vzdálený 652 m od budovy rezidence. Koupaliště Čakovice se nalézá pouhých 2,4 km od domu.

Nákupy a služby: Jenom 383 m je umístěn Můjobchod-Potraviny Čakovice. Na větší nákupy můžete vyrazit do 1,5 km vzdáleného Obchodního centra Čakovice.

Vzdělávání: Celkem 785 m od rezidenčního komplexu se nalézá MŠ Čakovice III. ZŠ Dr. Eduarda Beneše je daleko 2,3 km.

Kultura: Knihovna Čakovice má své sídlo 1,8 km od developerského projektu. Kdo miluje film, může vyrazit do Cinema City Letňany, které promítá 3,2 km od budovy.

Zdravotnictví: Za praktickými lékaři můžete vyrazit za 6,4 km vzdálenou Polikliniku Prosek.

Doprava: Pouhých 477 m od rezidence se nachází stanice autobusu Sídliště Čakovice. Železniční stanice Praha-Čakovice je vzdálená 1,8 km.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

5561x
Novostavba Vivus Kolbenova prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Vivus Kolbenova

Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

2022

O projektu: V Praze 9-Vysočanech vznikne na místě bývalých továrních hal ČKD nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání hal někdejšího strojírenského gigantu se bude stavět v prostoru mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Projekt, který bude dílem společnosti Pankrác, a.s., vznikne v příštích letech...

532x
Novostavba Nová Elektra prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Nová Elektra

Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

bude stanoveno

O projektu: Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array