Rezidence Sedmikráska

Rezidence Sedmikráska
Adresa Marie Podvalové, Čakovice, Praha 9
K nastěhování od 05/2021
Počet jednotek 24
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 54 - 112 m2
Natland Real Estate, a.s. +420-800-350-111

O projektu:

V Praze 9- Čakovicích v ulici Marie Podvalové roste nový developerský projekt s romantickým názvem Rezidence Sedmikráska. Celý projekt vzniká pod taktovkou developerské společnosti Natland Real Estate. Rezidence má pět nadzemních podlaží, nachází se v ní 24 bytů s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk. Rozlohy bytů se pohybují od 53,8 m2 do 112,1 m2. Obytný soubor zapadne do Čakovického parku. V suterénním podlaží domu se nacházejí garážová stání. Samozřejmě v domě nechybí výtah. Podle plánu by měly být byty pravděpodobně k nastěhování v květnu roku 2021.

Lokalita:

Velkou výhodou developerského projektu Rezidence Sedmikráska je už samotná čtvrť, kde vzniká, tedy Praha 9 – Čakovice (ul. Marie Podvalové). Tuto městskou část hodnotí odborníci jako velmi dobré místo k bydlení. V okolí je totiž dostatek přírody, a i díky ní je zde mnohem zdravější životní styl než v centru města. Navíc, ačkoli jde o část města vzdálenější od centra, místo vyniká výborným dopravním spojením.

Sport, Relax, příroda: Čakovický park, kde se můžete projít a vyčistit si hlavu, je vzdálený pouhých 609 m. Za sportem se můžete vydat do 359 m vzdáleného Skateparku Čakovice. Relax La Fabrique, squashový kurt, je vzdálený 652 m od budovy rezidence. Koupaliště Čakovice se nalézá pouhých 2,4 km od domu.

Nákupy a služby: Jenom 383 m je umístěn Můjobchod-Potraviny Čakovice. Na větší nákupy můžete vyrazit do 1,5 km vzdáleného Obchodního centra Čakovice.

Vzdělávání: Celkem 785 m od rezidenčního komplexu se nalézá MŠ Čakovice III. ZŠ Dr. Eduarda Beneše je daleko 2,3 km.

Kultura: Knihovna Čakovice má své sídlo 1,8 km od developerského projektu. Kdo miluje film, může vyrazit do Cinema City Letňany, které promítá 3,2 km od budovy.

Zdravotnictví: Za praktickými lékaři můžete vyrazit za 6,4 km vzdálenou Polikliniku Prosek.

Doprava: Pouhých 477 m od rezidence se nachází stanice autobusu Sídliště Čakovice. Železniční stanice Praha-Čakovice je vzdálená 1,8 km.

Podobné nabídky

1139x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1289x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array