Slunečné Terasy

Slunečné Terasy
Adresa Jáchymovská, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 135
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 34 - 173 m2
Ekospol a.s. +420-233-372-021

O projektu:

Slunečné terasy se nachází v městské části Praha 5 – Řeporyje, mezi ulicemi Jáchymovská a Smíchovská. Developerský projekt představují obytný komplex čtyř bytových viladomů zahrnujících 135 nových bytů. Novostavby se pyšní originální architekturou, která oživuje stávající zástavbu a zároveň poskytuje i nadstandardní výhody pro rezidenty. Důvodem jsou ustupující patra umožňující realizaci prostorných střešních teras, které daly projektu jeho jméno a ze kterých je krásný výhled na Dalejské údolí. Bytový komplex skloubí veškeré výhody městského života a bydlení v klidné lokalitě v blízkosti přírody. Bytové domy zahrnují uzamykatelní garážové boxy, podzemní kryté garážové stání i samostatné venkovní garáže. Rezidenti mají k dispozici i venkovní parkovací stání. Obvodové stěny viladomů jsou zatepleny kvalitní tepelnou izolací, díky které rezidenti ušetří až 20 % nákladů určených na vytápění. Dokončení výstavby je plánováno na (bude upřesněno). Developerem projektu je developerská společnost Ekospol a.s.

Byty:

Nové bydlení Slunečné terasy nabízí celkem 135 nových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Byty jsou situovány ve čtyřech moderních viladomech o šesti podlažích. Užitná plocha bytů činí 34 až 173 m2. K jednotlivým bytům patří balkony či terasy. Většina bytů v přízemí disponuje předzahrádkou. Garážové stání není zahrnuto v ceně bytu, můžete si jej však přikoupit.

Lokalita:

Obytný areál Slunečné terasy je situován v městské části Praha 5, Řeporyje, ul. Jáchymovská. Novostavby sousedí s městskou částí Stodůlky, ve které se nachází trasa metra i veškerá občanská vybavenost (nákupní centra a obchody, mateřské a základní školy, lékaři, restaurace atd.). Novostavby leží v oblasti s plnou občanskou vybaveností a se skvělou dopravní dostupností. Z místa se dostanete městskou hromadnou dopravou. Ke stanici metra B – Luka dojedete za 4 minuty autobusem ze zastávky Slatinová, popřípadě se k ní za pouhých 13 minut dostanete i pěšky. Cesta metrem do centra trvá 15 minut. Ve volném čase se můžete vydat na procházku či za sportem do Dalajského údolí.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1558x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3620x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist