Smíchov City

Smíchov City
Adresa Nákladové nádraží Žižkov, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 2022+
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Sekyra Group, a.s. 800-411-111

O projektu:

Projekt Smíchov City je zaměřen na kompletní revitalizaci celé lokality smíchovského nákladového nádraží. Projekt bude stát na území o rozloze 210 000 m2 a bude vystaveno množství moderních kancelářských, obchodních a rezidenčních novostaveb. Vznikne tak moderní, designové a komfortní administrativní a rezidenční centrum Prahy 5 – Smíchov. Je plánováno vybudování městské infrastruktury, která bude odpovídat celému projektu a možného přetížení dosavadní dopravní sítě. V souvislosti s projektem se také jedná o odlehčení a hlavně odklonění dopravy a množství aut, které sem bude přijíždět. Řeší se výstavba nového tzv. Dvoreckého mostu, který tento problém vyřeší. V rámci infrastruktury bude nova čtvrť propojena s Braníkem a Podolím na druhém břehu Vltavy. Perlou celého projektu bude nákupní centrum, které bude ležet na průsečíku všech pěších i dopravních proudů. Nákupní centrum se tak stane důležitým dopravním uzlem a místem setkávání. Developerem je Sekyra Group. Pravděpodobné zahájení výstavby spadá na začátek roku 2020.

Lokalita:

Ppolyfunkční areál je situováno v Praze 5 – Smíchov. Developerský projekt v sobě kombinuje všechny výhody, např. dopravní dostupnost, občanská vybavenost a blízkost přírody. Smíchov se vždy pyšnil skvělou dopravní dostupností, a tak se stal vhodným místem pro vytvoření důležitého dopravního uzlu. I v rámci realizace projektu bude dopravní dostupnost rozšířena o další možnosti, které budou řešit propojení Smíchov City s druhým břehem Vltavy. Dojde tak k propojení s vlakovým a novým autobusovým nádražím, dále parkovištěm P+R, zastávkami metra i tramvají. Veškerá občanská vybavenost bude buď vybudována v rámci projektu (škola, nákupní centrum, kanceláře), nebo ji najdete v docházkové vzdálenosti (obchody s potravinami, lékařská zařízení, restaurace atd.). V blízkosti se také nachází zelený pěší bulvár se stromořadím, podél kterého budou postaveny prostory pro posezení s přáteli.

Podobné nabídky

210x
Novostavba Domy Na Hutmance prodej bytů Praha 5 - Jinonice

Domy Na Hutmance

Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

2021

O projektu: V Jinonicích plánuje Red Group postavit na místě bývalého průmyslového areálu 8 rodinných řadových domů. Jedná se o slepou ulici v rezidenční čtvrti a v blízkosti zastávky metra Jinonice. Toto umístění zaručuje dobrou dostupnost a zároveň i klidné prostředí a soukromí. Domy uprostřed řady budou mít menší předzahrádku a 2 krajní...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array