Sun City

Sun City
Adresa Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od 2020
Počet jednotek 278 + 6 + 10
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk, Penthousy, Vily
VESSAN Reality +420-222-265-888

O projektu:

Chcete-li žít v dobrém dosahu centra hlavního města, mít na dosah všechny služby včetně škol a obchodních center, a přitom být obklopeni přírodou se zdravým prostředím, zaměřte se na developerský projekt rezidenčního bydlení SUN CITY – Sluneční město. Již podle názvu projektu je patrné, že novostavby se budou nacházet v otevřeném a prosluněném prostoru, jenž je v přímém spojení s přírodou pražských Stodůlek. Rezidenční bydlení SUN CITY nabídne 300 luxusních možností bydlení, a to 278 moderních bytů s úspornou technologií, dispozičně řešených jako 1+kk – 4+kk, s podlahovou výměrou 35 – 108 m2, s balkony nebo terasami a k přízemním bytům budou patřit předzahrádky; 6 luxusních penthousů (4+kk, 121 m2), které vzniknou v posledních, pátých patrech jednotlivých bytových domů a 10 dvoupatrových vil, o dispozicích 4+kk, o výměře 182 m2 a s velkým pozemkem. V interiérech si budete – v rámci klientských změn - moci zvolit ze dvou variant standardů podle svého vkusu a nároků. Při výstavbě budou použity nejkvalitnější materiály předních evropských výrobců se zárukou jakosti. Architektura a design SUN CITY jsou inspirovány přírodou, unikátním místem a potřebami člověka. Díky inovačnímu systému „chytrá domácnost“ budou moci obyvatelé SUN CITY ovládat své byty nebo vily přes univerzální ovladač nebo chytrý telefon. Pro rezidenty bude v areálu vybudováno dvouposchoďové Fitness & SPA centrum, s velkým bazénem, saunami a kosmetickým salonem. Výstavba bude zahájena na přelomu roku 2018/2019 a její dokončení je naplánováno průběžně v roce 2020. Výhradním prodejcem je společnost VESSAN REALITY.

Lokalita:

Projekt SUN CITY se realizuje v oblasti mezi novou městskou částí Západní Město Praha 5 – Stodůlky a Řeporyjemi, katastrálním územím jsou Stodůlky. V této lokalitě budete mít všechno, co běžně potřebujete, takřka „po ruce“. Ať už se jedná o školy a školky, lékaře, sportovní a kulturní vyžití, anebo obchodní centrum. Kromě toho se můžete toulat v přírodě třeba v ovocném sadu, procházet se kolem potoka, anebo šlápnout do pedálů a vyjet si po cyklostezce. V bezprostřední blízkosti budete mít středověký Skanzen Řepora. Stejné je to s dopravou – díky blízké stanici metra Stodůlky na trase B (5 minut chůze) se poměrně rychle dostanete kamkoliv po Praze. Budete v přírodě, neboť čtvrť Stodůlky je primárně tvořena zelenou zónou a památkovou přírodou, a přitom ve velkoměstě. V okolí se nevyskytuje žádná industriální výroba, tudíž je lokalita ekologická a vhodná k rezidenčnímu bydlení. Tak tohle by mohl být ten pravý domov!

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

777x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array