Sun City

Sun City
Adresa Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od v přípravě
Počet jednotek 278 + 6 + 10
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk, Penthousy, Vily
Projekt byl prodán jinému developerovi

O projektu:

Chcete-li žít v dobrém dosahu centra hlavního města, mít na dosah všechny služby včetně škol a obchodních center, a přitom být obklopeni přírodou se zdravým prostředím, zaměřte se na developerský projekt rezidenčního bydlení SUN CITY – Sluneční město. Již podle názvu projektu je patrné, že novostavby se budou nacházet v otevřeném a prosluněném prostoru, jenž je v přímém spojení s přírodou pražských Stodůlek. Rezidenční bydlení nabídne 300 luxusních možností bydlení, a to 278 moderních bytů s úspornou technologií, dispozičně řešených jako 1+kk – 4+kk, s podlahovou výměrou 35 – 108 m2, s balkony nebo terasami a k přízemním bytům budou patřit předzahrádky; 6 luxusních penthousů (4+kk, 121 m2), které vzniknou v posledních, pátých patrech jednotlivých bytových domů a 10 dvoupatrových vil, o dispozicích 4+kk, o výměře 182 m2 a s velkým pozemkem. V interiérech si budete – v rámci klientských změn - moci zvolit ze dvou variant standardů podle svého vkusu a nároků.

Při výstavbě budou použity nejkvalitnější materiály předních evropských výrobců se zárukou jakosti. Architektura a design jsou inspirovány přírodou, unikátním místem a potřebami člověka. Díky inovačnímu systému „chytrá domácnost“ budou moci obyvatelé SUN CITY ovládat své byty nebo vily přes univerzální ovladač nebo chytrý telefon. Pro rezidenty bude v areálu vybudováno dvouposchoďové Fitness & SPA centrum, s velkým bazénem, saunami a kosmetickým salonem.

Projekt byl prodán jinému developerovi

Lokalita:

Projekt se realizuje v oblasti mezi novou městskou částí Západní Město Praha 5 – Stodůlky a Řeporyjemi, katastrálním územím jsou Stodůlky. V této lokalitě budete mít všechno, co běžně potřebujete, takřka „po ruce“. Ať už se jedná o školy a školky, lékaře, sportovní a kulturní vyžití, anebo obchodní centrum. Kromě toho se můžete toulat v přírodě třeba v ovocném sadu, procházet se kolem potoka, anebo šlápnout do pedálů a vyjet si po cyklostezce. V bezprostřední blízkosti budete mít středověký Skanzen Řepora. Stejné je to s dopravou – díky blízké stanici metra Stodůlky na trase B (5 minut chůze) se poměrně rychle dostanete kamkoliv po Praze. Budete v přírodě, neboť čtvrť Stodůlky je primárně tvořena zelenou zónou a památkovou přírodou, a přitom ve velkoměstě. V okolí se nevyskytuje žádná industriální výroba, tudíž je lokalita ekologická a vhodná k rezidenčnímu bydlení. Tak tohle by mohl být ten pravý domov!

Podobné nabídky

315x
Novostavba Domy Na Hutmance prodej bytů Praha 5 - Jinonice

Domy Na Hutmance

Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

2021

O projektu: V Jinonicích plánuje Red Group postavit na místě bývalého průmyslového areálu 8 rodinných řadových domů. Jedná se o slepou ulici v rezidenční čtvrti a v blízkosti zastávky metra Jinonice. Toto umístění zaručuje dobrou dostupnost a zároveň i klidné prostředí a soukromí. Domy uprostřed řady budou mít menší předzahrádku a 2 krajní...

9890x
Novostavba Smíchov City prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Smíchov City

Nákladové nádraží Žižkov, Smíchov, Praha 5

2022+

O projektu: Projekt Smíchov City je zaměřen na kompletní revitalizaci celé lokality smíchovského nákladového nádraží. Projekt bude stát na území o rozloze 210 000 m2 a bude vystaveno množství moderních kancelářských, obchodních a rezidenčních novostaveb. Vznikne tak moderní, designové a komfortní administrativní a rezidenční centrum Prahy 5 –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array