Terasa Lavande

Terasa Lavande
Adresa Záhřebská, Vinohrady, Praha 2
K nastěhování od 07/2019
Počet jednotek 17
Velikost jednotek 1+kk
ACORD INVEST s.r.o. +420 737 333 331

O projektu:

Na pražských Královských Vinohradech se začne realizovat nový projekt developerské a investiční společnosti Acord Invest, pod názvem Terasa Lavande. Realizace se uskuteční v Záhřebské ulici. Jedná se o bytový dům s novorenesanční fasádou, vystavěný ve II. polovině 19. století. Dům projde kompletní rekonstrukcí, včetně nové střechy, nových rozvodů elektřiny, vody a vzduchotechniky, při zachování všech historických a uměleckých prvků. Napomůžeme-li si indicií Lavande (levandule) a Záhřeb, zjistíme, že rekonstrukce v uvedeném domě je inspirována Chorvatskem a jednou z nejkrásnějších bylin Středomoří. V tomto duchu tepla a mořského vánku, jižních kultur a vůní budou upraveny všechny nové, luxusní byty i společné prostory. Stavba je cihlová, má jedno podzemní a šest nadzemních podlaží. K dispozici zde bude 17 malometrážních, nadstandardně provedených bytů pro náročné klienty a 2x nebytové prostory, a to v 1. PP a v 1. NP, přičemž jeden z komerčních prostorů má vlastní vchod z ulice.

Byty mají podlahovou plochu od 16 – 33 m2 a jejich dispozice je 1+kk. Ve 2. NP se nachází čtyři bytové jednotky, ve 3. NP je pět bytů, ve 4. a 5. NP je po třech bytech a v posledním, šestém NP budou byty dva. Některé budou mít balkon. U domu je možnost vlastního parkovacího místa. Byty se kromě běžného bydlení dají využít třeba jako ateliér, anebo jako vhodná investice na unikátním místě. S dokončením se počítá v červenci 2019 a nemovitosti jsou již v prodeji.

Lokalita:

Bytový dům Terasa Lavande se nachází v Záhřebské ulici 562/41, v městském obvodu Praha 2, katastrální území Vinohrady. Jedná se o jednu z nejžádanějších a nejprestižnějších adres v Praze vůbec. Vinohrady samy o sobě jsou lokalitou plnou života, avšak s blízkým dosahem mnohých parků a další zeleně pro odpočinek či sport. Kupříkladu Havlíčkovy sady neboli Grébovka - tato zelená perla Královských Vinohrad vám nabízí možnost sportovních aktivit, procházek či relaxace (dětská hřiště, venkovní posilovna, pétanque). Park můžete navštěvovat třeba každý den, neboť je v dobré pěší dostupnosti. Hned za ním se nachází zimní stadion a tenisové kurty. Na Perucké stráni je i psí louka, kam můžete vodit své čtyřnohé miláčky. Další parky v dostupnosti několika minut chůze jsou Bezručovy sady, Sady Bratří Čapků, anebo dětské hřiště Slezská. Městský park Riegrovy sady také není daleko – autem 4 minuty, MHD 12 minut, na kole 5 minut a pěšky 19 minut. Tam na vás čeká, kromě pěkných procházek v zeleni, venkovní posilovna, bazén, sokolovna, dětské hřiště, vyhlídková věž a dokonce i restaurace. Další krásný park je na náměstí Míru – pěšky jste tam za osm minut. Dominantou náměstí je novogotický kostel svaté Ludmily – a navíc je zde stanice metra, trasa A. Pokud vám nebude vyhovovat metro, máte přímo u domu zastávky tramvají i autobusů, čili doprava z této lokalit kamkoli není žádný problém.

V blízkosti domu (do pěti minut pěšky) jsou čtyři obchody s potravinami a smíšeným zboží. Na velké nákupy, či za službami můžete do Obchodního domu Pavilon (Vinohradská tržnice) na Vinohradské třídě. Autem tam dojedete za dvě minuty, „po svých“ vám to bude trvat devět minut. Supermarket Albert na náměstí Míru je vzdálen minutu autem, 8 minut MHD a 7 minut pěšky; do supermarketu Lidl dorazíte za 5 minut autem, za 19 minut MHD a za 18 minut pěšky. Jestliže se vám zachce kultury, nejblíže máte Divadlo na Vinohradech, k němuž dojdete za necelých deset minut. Anebo si dopřejte repertoár komornějšího divadelního souboru Divadlo 21 – 3 minuty od domu. Bydlení v této lokalitě je vhodný pro každého, komu vyhovuje čilý, pulsující život velkoměsta s veškerou občanskou vybaveností, včetně luxusních a stylových restaurací, divadel, galerií, a přitom s možností rychlého přesunu do přírody, k nabrání dalších sil pro každodenní život.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
4816x
Novostavba Rezidence Churchill prodej bytů Praha 2 - Vinohrady

Rezidence Churchill

Italská, Vinohrady, Praha 2

05/2020

O projektu: Luxusní bydlení na Královských Vinohradech nabízí developerský projekt Rezidence Churchill v Praze 2 v Italské ulici. V obytném komplexu, který čítá celkem 6 nadzemních podlaží, narazíte na celkem 8 nových zahradních bytů. Proč zahradních? Protože předzahrádka, balkon, lodžie či terasa je zde samozřejmostí. Budete bydlet ve...

7197x
Novostavba Rezidence U Muzea prodej bytů Praha 2 - Vinohrady

Rezidence U Muzea

Rubešova, Vinohrady, Praha 2

ihned

O projektu: Hledáte-li nové byty v samém centru Prahy na vysoce ceněné adrese, určitě vás nadchne developerský projekt Rezidence U Muzea. Novostavba se nachází na Praze 2 ve čtvrti Vinohrady na rohu ulic Rubešova a Římská, přičemž adresa zní na Rubešovu ulici. I když jste v samém srdci Prahy, kde je to na Václavské náměstí co by...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array