U Rajské zahrady 2

U Rajské zahrady 2
Adresa U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2018 (vyprodáno)
Počet jednotek 18
Plocha (od - do) 38 - 162 m2
Lexxus Norton

O projektu:

Stylové bydlení v samém srdci Prahy nabízí developerský projekt U Rajské zahrady, situovaný na rozhraní Vinohrad a Žižkova, do ulice U Rajské zahrady 2 na Praze 3. V tomto případě podobně jako u mnoha jiných budov v centru Prahy nejde o novostavbu, ale historizující dům s kompletní rekonstrukcí. Zájemci v něm najdou 18 nových bytů. Prodej těchto nových bytů již byl zahájen v únoru 2017. Datum dokončení nového domu, respektive rekonstruovaného objektu je plánováno na červenec roku 2018. Prodejcem bytů je společnost Lexxus Norton.

Rezidenční areál U Rajské zahrady sice není novým domem, ale přesto po kompletní rekonstrukci splňuje požadavky na moderní novostavbu a nabízí byty o plošných dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+1. Celková plocha interiérů bytů se pohybuje v rozmezí od 28 m2 do 162 m2. Z toho jsou dva exkluzivní penthousy se střešními terasami, dva byty se soukromými zahradami ve dvoře a tři byty vybavené balkony. K některým bytům lze dokoupit garážové stání. V případě zájmu o ceny kontaktujte prodejce. Platí, že byty jsou k dispozici ve standardu white walls, tedy bílé zdi, ovšem v případě zájmu je možné s developerem za příplatek sjednat jejich dokončení.

Lokalita:

Developerský projekt U Rajské zahrady se rodí na hranicích dvou tradičních pražských čtvrtí – Vinohrad a Žižkova. Vzniká v ulici U Rajské zahrady 2 na Praze 3. Využívá výborné dopravní dostupnosti, protože jenom 7 minut chůze od domu se nachází stanice metra Jiřího z Poděbrad. Celkem 9 minut vám potom bude trvat pěší cesta ke stanici tramvaje Husinecká na Seifertově ulici. Jezdí odsud tramvajové linky číslo 5, 9, 15 a 26. Stejnou dobu, tedy 9 minut chůze trvá i cesta k autobusové zastávce Náměstí Winstona Churchilla, kde staví linka číslo 135. Z významných kulturních památek v blízkosti musíme upozornit hlavně na kostel Nejsvětějšího srdce páně, který najdete na Náměstí Jiřího z Poděbrad 8 minut cesty. Po pětiminutové procházce dojdete do Fibichovy ulice, kde se nachází Židovský hřbitov na Žižkově. Deset minut jízdy metrem na trase A a jste u Divadla na Vinohradech na Náměstí Míru. Dále je z kulturních institucí velmi blízko Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila v Mánesově ulici, což je 12 minut pěšky. 8 minut metrem je nejbližší kino Cinema City na Floře v Paláci Flora. V okolí je velké množství zeleně. Doslova z oken budete koukat směrem k Riegrovým sadům, do nichž si můžete odskočit za minut chůze, o minutu déle vám potrvá cesta k Rajské zahradě. V dosahu 5 minut po svých jsou rovněž Mahlerovy sady, Televizní věž uprostřed těchto sadů vám nabídne výhled na Prahu. Konečně po 6 minutové procházce jste v parčíku na Náměstí Jiřího z Poděbrad, o dvě minuty déle potrvá cesta do sadů Svatopluka Čecha. Sportoviště máte téměř u nosu, jenom 8 minut chůze se v Polské ulici nalézá TJ Sokol Vinohrady, kde najdete i plavecký bazén pro veřejnost. V blízkosti je lahůdka pro fotbalové fanoušky, jenom 9 minut pěší chůze vzdálený fotbalový stadion FK Viktoria Žižkov. Mateřskou školu najdete doslova za rohem, a to ve Vozové ulici. Pěšky se do ní dostanete za 2 minuty. Jenom 6 minut chůze se přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad nalézá základní škola. Výborně dostupná je odsud i poliklinika AGEL v Italské ulici, která nabízí služby praktických lékařů. Pomalou procházkou se k ní dostanete za 9 minut. Pro nákupy můžete zajít do prodejny obchodního řetězce Albert ve Vinohradské tržnici, vzdálené 10 minut pěšky, dále je také k dispozici Obchodní centrum Atrium Flora na Vinohradské ulici ve vzdálenosti 8 minut jízdy metrem.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

3099x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

4471x
Novostavba Řehořova 37 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Řehořova 37

Řehořova, Žižkov, Praha 3

srpen 2017

O projektu: Nový projekt Řehořova 37 v katastrálním území Žižkov v Praze 3, zahrnuje nejen původní byty, umístěné na pěti podlažích historického domu, který pochází z počátku 20. století, ale také nové rezidenční byty tzv. shell&core v podkroví, tedy jen v základní úpravě, aby si mohl nový majitel či nájemce svůj nový byt upravit podle...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array