U Rajské zahrady 2

U Rajské zahrady 2
Adresa U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2018 (vyprodáno)
Počet jednotek 18
Plocha (od - do) 38 - 162 m2
Lexxus Norton

O projektu:

Stylové bydlení v samém srdci Prahy nabízí developerský projekt U Rajské zahrady, situovaný na rozhraní Vinohrad a Žižkova, do ulice U Rajské zahrady 2 na Praze 3. V tomto případě podobně jako u mnoha jiných budov v centru Prahy nejde o novostavbu, ale historizující dům s kompletní rekonstrukcí. Zájemci v něm najdou 18 nových bytů. Prodej těchto nových bytů již byl zahájen v únoru 2017. Datum dokončení nového domu, respektive rekonstruovaného objektu je plánováno na červenec roku 2018. Prodejcem bytů je společnost Lexxus Norton.

Rezidenční areál U Rajské zahrady sice není novým domem, ale přesto po kompletní rekonstrukci splňuje požadavky na moderní novostavbu a nabízí byty o plošných dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+1. Celková plocha interiérů bytů se pohybuje v rozmezí od 28 m2 do 162 m2. Z toho jsou dva exkluzivní penthousy se střešními terasami, dva byty se soukromými zahradami ve dvoře a tři byty vybavené balkony. K některým bytům lze dokoupit garážové stání. V případě zájmu o ceny kontaktujte prodejce. Platí, že byty jsou k dispozici ve standardu white walls, tedy bílé zdi, ovšem v případě zájmu je možné s developerem za příplatek sjednat jejich dokončení.

Lokalita:

Developerský projekt U Rajské zahrady se rodí na hranicích dvou tradičních pražských čtvrtí – Vinohrad a Žižkova. Vzniká v ulici U Rajské zahrady 2 na Praze 3. Využívá výborné dopravní dostupnosti, protože jenom 7 minut chůze od domu se nachází stanice metra Jiřího z Poděbrad. Celkem 9 minut vám potom bude trvat pěší cesta ke stanici tramvaje Husinecká na Seifertově ulici. Jezdí odsud tramvajové linky číslo 5, 9, 15 a 26. Stejnou dobu, tedy 9 minut chůze trvá i cesta k autobusové zastávce Náměstí Winstona Churchilla, kde staví linka číslo 135. Z významných kulturních památek v blízkosti musíme upozornit hlavně na kostel Nejsvětějšího srdce páně, který najdete na Náměstí Jiřího z Poděbrad 8 minut cesty. Po pětiminutové procházce dojdete do Fibichovy ulice, kde se nachází Židovský hřbitov na Žižkově. Deset minut jízdy metrem na trase A a jste u Divadla na Vinohradech na Náměstí Míru. Dále je z kulturních institucí velmi blízko Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila v Mánesově ulici, což je 12 minut pěšky. 8 minut metrem je nejbližší kino Cinema City na Floře v Paláci Flora. V okolí je velké množství zeleně. Doslova z oken budete koukat směrem k Riegrovým sadům, do nichž si můžete odskočit za minut chůze, o minutu déle vám potrvá cesta k Rajské zahradě. V dosahu 5 minut po svých jsou rovněž Mahlerovy sady, Televizní věž uprostřed těchto sadů vám nabídne výhled na Prahu. Konečně po 6 minutové procházce jste v parčíku na Náměstí Jiřího z Poděbrad, o dvě minuty déle potrvá cesta do sadů Svatopluka Čecha. Sportoviště máte téměř u nosu, jenom 8 minut chůze se v Polské ulici nalézá TJ Sokol Vinohrady, kde najdete i plavecký bazén pro veřejnost. V blízkosti je lahůdka pro fotbalové fanoušky, jenom 9 minut pěší chůze vzdálený fotbalový stadion FK Viktoria Žižkov. Mateřskou školu najdete doslova za rohem, a to ve Vozové ulici. Pěšky se do ní dostanete za 2 minuty. Jenom 6 minut chůze se přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad nalézá základní škola. Výborně dostupná je odsud i poliklinika AGEL v Italské ulici, která nabízí služby praktických lékařů. Pomalou procházkou se k ní dostanete za 9 minut. Pro nákupy můžete zajít do prodejny obchodního řetězce Albert ve Vinohradské tržnici, vzdálené 10 minut pěšky, dále je také k dispozici Obchodní centrum Atrium Flora na Vinohradské ulici ve vzdálenosti 8 minut jízdy metrem.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

3350x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist