Bella Vita

Bella Vita
vyprodáno
Adresa Kukulova, Motol, Praha 6
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 17
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 82 - 235 m2
CHENEN a.s.

O projektu:

V areálu developerského projektu Bella Vita najdete netradiční novostavby, které zahrnují nejen nové byty, ale také řadové domky vzniklé díky rekonstrukcím historické viniční usedlosti ze 17. Století. Takto výjimečné nové byty a domky jsou naprostým fenoménem ze všech doposud provedených developerských projektů. Ačkoliv tento obyvatelný komplex nabízí moderní prostředí s plnohodnotným komfortem, stále si dokázal zachovat historický dojem a vzniká tak neopakovatelná atmosféra, kterou klasické moderní bydlení nedokáže poskytnout. V soukromém bytovém komplexu Bella Vita se dokonce nachází i nadstandardní vybavení v podobě sauny a bazénu. Život v takovém prostředí vám tedy bude připadat jako celoživotní dovolená. Tento dojem podněcuje navíc i soukromý správce, který se stará o úklid a údržbu areálu. Samozřejmostí je také moderní kamerový systém a krytá parkovací místa.

Byty:

V tomto netradičním a bezesporu nadstandardním komplexu najdete celkem 17 nových bytů o rozměrech od 81 do 260 m2. Celý areál má přitom rozlohu 4500 m2. Součástí areálu jsou navíc i nebytové prostory, tudíž lze bydlení zkombinovat efektivně i s podnikáním. Ve spojení s výhodnou lokalitou a faktem, že se nacházíte v hlavním městě, získáte vynikající start pro své podnikání, obchod nebo služby. Komerční prostory nabízejí rozměry od 65 do 120m2. Pro obyvatele komplexu je samozřejmě vstup do nadstandardních prostor areálu naprosto zdarma. Prostředí je tak ideální jak pro aktivní jedince, tak i pro rodiny s dětmi. Různorodé možnosti areálu si přitom můžete užívat bez práce a námahy, kterou byste jinak v případě bydlení v rodinném domku měli s údržbou zahrady nebo odklízením sněhu. Aktivní správce objektu totiž zastane vše sám.

Lokalita:

Výhodná lokalita, Praha 6, Motol rezidence Bella Vita nabízí perfektní dostupnost do centra i okrajových částí Prahy bez zdržujících kolon. Areál novostaveb je totiž situován na Praze 6 – Motol. Samozřejmostí jsou pro vás nejen vlastní garážové prostory, ale i parkovací místa pro vaše přátele, kteří přijedou jen na návštěvu. V blízkosti areálu se nachází nejen obchodní domy a klasická občanská vybavenost, ale také zábavní centra, sportovní a rekreační zařízení nebo kulturní akce. Pokud máte raději klidné prostředí a procházky přírodou, nadchnu vás obory Hvězda a Ladronka, které spadají mezi větší parky s možností procházek i sportu na in-line dráze, která se zde nachází. Nudit se v této lokalitě tedy rozhodně nebudete.

Závěrem:

Tento výjimečný developerský projekt nespadá do klasických bytových komplexů, ale nabízí naprosto ojedinělé bydlení v podobě novostavby, která kromě komfortu a pohodlí nabízí až nečekaný způsob bydlení v přepychu. Rozhodně se služby a vybavení areálu vymykají všem dosavadním standardům. Také po architektonické stránce se jedná o netradiční pojetí kombinace moderní doby a historických náznaků.

Více info: www.bella-vita.cz

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
2416x
Novostavba Maison Ořechovka prodej bytů Praha 6 - Střešovice

Maison Ořechovka

Cukrovarnická/Na dračkách, Střešovice, Praha 6

1Q/2021

O projektu: Na developerském projektu Maison Ořechovka, jenž se rodí na Praze 6 ve čtvrti Ořechovka, se podílí společně developerské skupiny bpd development a Penta Real Estate. Vznikne zde celkem osm viladomů. Za projektem stojí tým známého pražského ateliéru QARTA architektura, který vede Jiří Řezák a David Wittasska. V...

5471x
Novostavba Kratochvíle Stochovská prodej bytů Praha 6 - Ruzyně

Kratochvíle Stochovská

Stochovská, Ruzyně, Praha 6

05/2021

O projektu: Chráněná vesnická rezervace s možností uniknout do přírody kdykoli máte chuť – to není sen, ale realita v podobě nového developerského projektu Kratochvíle Stochovská, který se staví v Praze 6-Ruzyně nedaleko obory Hvězda v ulici Stochovská. Jde o projekt rodinného bydlení, jehož developerem je společnost

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist