V Zahrádkách

V Zahrádkách
Adresa V Zahrádkách, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od léto 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 107
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 31 - 105 m2
Skanska Reality a.s.

O projektu:

V Zahrádkách je nový developerský projekt, který řeší výstavbu moderního pětipodlažního bytového domu v příjemné lokalitě Prahy 3 na Žižkově. Projekt V Zahrádkách je koncipován s maximální pečlivostí tak, aby poskytl bezpečné zázemí novým majitelům. Klienti mohou vybírat z celkových 107 nových bytů. Novostavby se budou nacházet v oblíbeném Jarově, kde se nabízí široké možnosti využití volného času. Novostavba, která patří k unikátním projektům nabídne lidem nové bydlení v moderních bytech ve vysokém standardu. Nové bydlení bude situováno do architektonicky originální budovy, která tvoří vkusný a moderní celek, který ani postupem času neztratí na své atraktivitě. Celkový unikátní vzhled budovy bude podtržen fasádou s precizním zateplením a kvalitními okny, díky kterým se budova řadí mezi nízkoenergetické budovy. Vysoká funkčnost a kvalitní bydlení jsou předností bytového domu V Zahrádkách, a proto jsou novým majitelům budou nabídnuty nejen nadstandardní byty, ale rovněž také nadstandardní parkovací místa nebo například sprchu pro mytí kol, kočárků nebo psích mazlíčků, která se bude nacházet v suterénu budovy. Nové byty budou připraveny k nastěhování v létě 2016, nicméně prodej bytů je již zahájen. Developerem projektu je společnost Skanska Home Center, která klade vysoký důraz na požadavky zákazníků a čerpá z více než 120 -ti letých zkušeností.

Byty:

Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu budou 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, přičemž plochy bytů jsou stanoveny v rozmezí od 31 m2 do 105 m2. V novostavbě se rovněž budou nacházet parkovací místa ve dvou podzemních podlažích, sklepní prostory, terasy, lodžie, balkóny a předzahrádky. Ceny bytů se odvíjejí od dispozice bytu, celkové rozlohy a příslušenství. V ceně bytu jsou zahrnuty položky jako terasa, předzahrádka, sklep, parkovací místo si může klient v případě zájmu dokoupit. Nové byty budou prodávány ve vysokém standardu a s důrazem na potřeby klientů, které budou zahrnovat bezpečnostní protipožární vchodové dveře, interiérové dveře Sapeli, laminátové plovoucí podlahy, keramické glazované obklady, slinuté dlaždice, akrylátovou vanu, umyvadlo, umývátko, závěsné WC, sprchový kout se skleněnými zástěnami a topná tělesa. Nové bydlení na Praze 3 je originálním developerským projektem, který umožní bydlení v žádané lokalitě a domě plném propracovaných prvků a detailů. Dokonalá práce a použití kvalitních materiálů jsou důležitým základem pro kvalitní život a pohodlí. Výjimečná koncepce a precizní práce uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Prodej bytů právě probíhá a klienti tak mají možnost získat domov plný komfortu, klidu a moderního designu.

Lokalita:

Žižkov je prestižní část Prahy s dostatkem zeleně a velice jednoduchým dostupem do centra. Nové bydlení se bude nacházet na stejnojmenné ulici V Zahrádkách, která je obklopena zahrádkami starších domů. Novostavba bude vybudována v pěší vzdálenosti od autobusových a tramvajových zastávek. V lokalitě této části Prahy 3 je občanská vybavenost na vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské školy, základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna, banky, nákupní centra, restaurace a také kosmetická, relaxační a sportovní centra. Žižkov a konkrétně Jarov se nachází v blízkosti Malešického parku, který je úžasným místem pro procházky s rodinou, ale také pro aktivní odpočinek.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2784x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

4229x
Novostavba Řehořova 37 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Řehořova 37

Řehořova, Žižkov, Praha 3

srpen 2017

O projektu: Nový projekt Řehořova 37 v katastrálním území Žižkov v Praze 3, zahrnuje nejen původní byty, umístěné na pěti podlažích historického domu, který pochází z počátku 20. století, ale také nové rezidenční byty tzv. shell&core v podkroví, tedy jen v základní úpravě, aby si mohl nový majitel či nájemce svůj nový byt upravit podle...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array