Velvaria Residence

Velvaria Residence
Adresa Velvarská, Horoměřice, Praha-západ
K nastěhování od 01/2022
Počet jednotek 234
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
VI Group CZ s.r.o. +420-602-625-571

O projektu:

Obytný komplex nabízí celkem tři křídla a pět podlaží, v nich se bude nacházet celkem 234 nových bytů. Předností je orientace bytů na východ nebo západ. Na výběr jsou byty od 1+kk až po 4+kk. Pokud jde o plošné dispozice, rozloha bytových jednotek se pohybuje od 21,9 m2 po 102,1 m2 podlahové plochy. U žádného z nových bytů přitom nebude chybět buď terasa nebo balkon, obyvatelé přízemních bytů si mohou užívat vlastních privátních předzahrádek. Přímo v centrálním křídle budovy se navíc bude nacházet řada služeb občanské vybavenosti. Byty mají k dispozici parkování v podzemních garážových stáních, dále bude kolem objektu rezidence řada exteriérových parkovacích míst. K nastěhování bude první fáze projektu na přelomu roku 2021/2022.

Lokalita:

Na severozápadním okraji Prahy, v příměstské obci Horoměřicích se ve Velvarské ulici staví nový developerský projekt nazvaný Velvaria Rezidence. Největším lákadlem této novostavby je bezesporu krátká vzdálenost do centra města, kam se dostanete za 20 minut, přitom si ale můžete užívat všech výhod venkovského bydlení. Při výstavbě se počítá s parkem přímo v areálu, sportovištěm i odpočinkovou zónou. Plusem je i vzdálenost 8 km od letiště Václava Havla a také snadný výjezd směrem do centra Prahy i na druhou stranu. Po pražském okruhu se také odsud velice snadno dostanete i na dálnici D1.

Sport, relax, příroda: Můžete využít servisu 1,2 km vzdáleného relax parku Modrá stodola. Vlastní sportovní areál včetně například tenisových kurtů vznikne v areálu obytného komplexu, stejně tak park v okolí. 7,6 km daleko je koupaliště Údolní nádrž Džbán, 5,8 km Koupaliště Divoká Šárka.

Nákupy a služby: K hypermarketu Lidl dojedete po pouhých 1,5 km cesty.

Vzdělávání: MŠ a ZŠ Velvarská najdete jenom 1 km od rezidence. Kultura: Z kulturních institucí se tu nachází ve vzdálenosti 1,4 km Obecní knihovna Horoměřice. 956 m od obytného souboru stojí zámek Horoměřice. Jinak ovšem za kulturou musíte do centra Prahy.

Zdravotnictví: Zdravotnické služby se budou nacházet přímo v objektu rezidence. Další zdravotní středisko s praktickými lékaři je 1,2 km daleko.

Doprava: Nejbližší zastávka autobusu Horoměřice, V lipkách je vzdálena 569 m. Výjezd ať už směrem od Prahy nebo do centra je jenom 73 m.

Podobné nabídky

3154x
Novostavba Tuchoměřické zahrady prodej bytů Praha-západ - Tuchoměřice

Tuchoměřické zahrady

V Kněžívce, Tuchoměřice, Praha-západ

2021

O projektu: Na severním okraji Prahy, v obci Tuchoměřice, začala realizace bytového komplexu Tuchoměřické zahrady. Developerský projekt počítá s více než stovkou atraktivních bytů. V první etapě budou vystavěny dvě čtyřpodlažní budovy. Dispozice bytů jsou 1+kk – 4+kk, podlahová výměra od 24 – 93 m2. K přízemním bytům – jak už je u novostaveb...

9101x
Novostavba Vysoký Újezd u Prahy prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Vysoký Újezd u Prahy

Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj

jaro 2020

O projektu: Vysoký Újezd u Prahy je starobylá obec, kterou projekt developerské skupiny Crestyl rozvíjí a modernizuje. Vzniká tak obec s historickým středem, na který navazuje moderní styl bydlení s novodobými technologiemi a kvalitní infrastrukturou. To vše na pokraji chráněné oblasti Český kras a 15 minut od Prahy. Vysoký...

4448x
Novostavba Berounská brána prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Berounská brána

Talichova, Beroun, Středočeský kraj

03/2020

O projektu: Projekt Berounská brána od skupiny Crestyl nabízí bydlení na pomezí historického centra a nádherné krajiny, která začíná 5 minut chůze od domů a pokračuje dál až do Křivoklátských lesů. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká v 10 nízkopodlažních bytových domech 146 bytů, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních...

7308x
Novostavba Byty Amadet Jesenice prodej bytů Praha-západ - Jesenice

Byty Amadet Jesenice

Nákupní, Jesenice, Praha-západ

říjen 2017

O projektu: V Jesenici těsně za hranicí Prahy s výbornou dopravní dostupností vzniká developerský projekt Byty Amadet Jesenice v Nákupní ulici. Zde na okrese Praha-západ se staví vícefunkční komplex, jehož novostavby mají městský charakter. Díky tomu nejde jenom o nové domy bez zázemí v podobě služeb a občanské vybavenosti, ale o funkční...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist