Victoria Košíře

Victoria Košíře
Adresa Musílkova/Slávy Horníka, Košíře, Praha 5
K nastěhování od 4Q/2019
Počet jednotek 76
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 30 - 120 m2
Real-Treuhand Reality s.r.o. +420-224-816-891

O projektu:

Úplně nový developerský projekt Rezidence Palata se rodí v Holečkově ulici 161/48 na Praze 5. Lokalita pražského Smíchova, kde roste novostavba v místě někdejší usedlosti Dolní Palata, leží prakticky v centru města. Rezidenční komplex s celkem 8 nadzemními podlažími obsáhne 25 nových bytů a 6 ateliérů. Novostavba maximálně využívá plochy pozemku, rezidentům nového domu poslouží k relaxaci zahrada vybudovaná v místě nezastavěné plochy. Předpokládaný termín dokončení je stanoven na 4.Q.2018. Developerem a prodejcem obytného souboru je společnost Real-Treuhand Reality s.r.o. se sídlem v Dlouhé ulici.

Velmi atraktivní novostavba Rezidence Palata nabízí zájemcům menší nové byty o plošných dispozicích 1+kk - 4+kk s rozlohou od 24 do 173 m2. V 1. a 2. nadzemním podlaží se nacházejí sklepy a garážová stání, jsou zde pro všechny byty z celého domu. Součástí bytů jsou rovněž lodžie, které zajišťují přirozené stínění před slunečními paprsky a fungují jako minibalkon. Dům je tvořen nosnou monolitickou železobetonovou konstrukcí, stejně tak mezibytové příčky. Vnitřní příčky se skládají z keramického zdiva, lodžie a terasy mají dřevěný rošt. Fasáda je opatřena zateplením. Podhledy v bytech jsou sádrokartonové. Podlahy se pokládají z přírodního lakovaného dubu, je možná světlená i tmavená varianta. V koupelně, předsíni a chodbě jsou velkoformátové dlažby od firem Villeroy & Boch, Naxos a případně také Refin, od stejných firem jsou také obklady koupelny a WC. Okna se osazují dřevěné typu EURO. Dveře bytů se dodávají plné, protipožární, bezpečnostní třídy 3 s ocelovými zárubněmi. Sanitární předměty do koupelen a na WC pocházejí z designové řady Laufer Pro S, umyvadla a WC, dále bidetové baterie se sprchou Tricolore od italského výrobce Cristina, vodovodní baterie New Day od italského výrobce Cristina. Umisťuje se akrylátová vana VITRACONCEPT New. Dálkové vytápění se ovládá nástěnným termostatem, z elektriky – silnoproudu se dodávají vypínače a zásuvky Schneider Electric, do koupelen a WC bodová světla v podhledech. Slaboproud tvoří telefonní rozvody, příjem TV signálu, internetový příjem a domácí videotelefon.

Lokalita:

Spousta zeleně a plná občanská vybavenost plně charakterizuje okolí developerského projektu Rezidence Palata, který se rodí na Praze 5-Smíchově v Holečkově ulici 161/48. Za pouhé dvě minuty pěší chůze od domu dojdete k tramvajové zastávce U Zvonu. Jezdí odtud tramvaje číslo 9, 10, 15 a 16. Kulturních příležitostí je v okolí spousta, 11 minut jízdy tramvají číslo 9 či 15 a jste u Smíchovského Švandova divadla, strávíte-li pouhých šest minut jízdy linkami 9, 10, 15 nebo 16, dostanete se do kina Cinema City Nový Smíchov. Za 12 minut dojdete pěšky do Kinského sadů, které tvoří součást Petřínského vrchu. Najdete zde oázu klidu k relaxaci. V dosahu jsou i sportoviště, za 16 minut se dostanete ke Strahovskému stadionu. Šest minut cesty některou ze jmenovaných čtyř tramvají a vystupujete u supermarketu Albert u stanice metra Anděl, sedm minut stejnými tramvajovými linkami je to k Tesku Nový Smíchov, taktéž ležícímu u stanice metra Anděl. Devět minut jízdy tramvajemi číslo 9, 10, 15 a 16 a ocitnete se u polikliniky Medifin v Kartouzské ulici, kde najdete ordinace praktických lékařů. Za stejnou dobu vystupujete u lékárny ve Stroupežnického ulici. Základní škola v ulici Kořenského je vzdálená 12 minut jízdy tramvají číslo 9 nebo 15, celkem 15 minut tramvajemi 9, 10, 15 či 16 a jste v mateřské škole v ulici Nad Palatou. 8 minut tramvají se na Plzeňsku ulici nachází pobočka České pošty.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

272x
Novostavba Domy Malvazinky prodej bytů Praha 5 - Košíře

Domy Malvazinky

Hillebrantova, Košíře, Praha 5

projekt v přípravě

O projektu: Domy Malvazinky, to je nový developerský projekt, který se rodí v Praze 5 na Malvazinkách, a to na samém okraji lesa v Košířích. Budují se zde celkem čtyři řadové domy, každý z nich má plošné dispozice 4+kk, jde tedy o bydlení určené pro rodiny s dětmi. Zároveň ke každému z domů náleží také dvě parkovací stání. Důraz je v...

2890x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist