Viladomy Hvězdárna

Viladomy Hvězdárna
Adresa Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5
K nastěhování od bude stanoveno
Počet jednotek 10
Velikost jednotek 2+kk, 4+kk, 8+kk, 9+kk
ED Development & Engineering s.r.o. +420-603-157-032

O projektu:

Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse disponovaný jako 8+kk. Velký 320 m2 s terasou 155 m2. V bytovém domě se nalézají i garážová stání, prostor pro kočárky, kola, úklidová místnost a sklepní kóje. Dále jsou součástí projektu také dvě exkluzivní vily, jimž nechybí prostorné zahrady. Vily jsou třípodlažní. V prvním nadzemním podlaží se nachází technické zázemí pro kotel, garáž pro automobil, prádelna, WC a komora a spíž a samozřejmě kuchyňská a obývací část. Ve vyšším podlaží potom ložnice s šatnou a koupelnou, následně třetí nejvyšší podlaží obsahuje dvě místnosti a rodinnou koupelnu. Standardy bydlení zahrnují řadu velmi specifických prvků. Například se sem řadí zelená fasáda, kterou tvoří systém Cabletech, tedy pnoucí zeleň upevněná na nerezové síti, díky tomu, působí domy přírodním dojmem. Povrchy teras jednotlivých bytů tvoří exotická dřevina Massaranduba včetně nerezové sítě vypnuté v nerezovém rámu. Součást bytů tvoří velkoformátová hliníková okna s trojsklem, která jsou stíněna venkovními screeny fungujícími na elektrický pohon, vybavené také posuvnými slunolamy. Rovněž byty zahrnují přípravu pro tzv. smart home. K nastěhování budou vily a byty již na počátku září 2019.

Lokalita:

Hlavní devizou projektu Viladomy Hvězdárna v Praze 5 – Velké Chuchli v ulici Na Hvězdárně je skloubení všech vymožeností velkoměsta, které jsou zde na dosah, a přitom zároveň téměř venkovský klid. Jedná se o místo s velkým výskytem okolní zeleně, možností k turistice i dalším sportovním aktivitám, přitom velká obchodní centra jako Nový Smíchov jsou ve vzdálenosti 10 minut cesty vozem, autobusová zastávka s přímým napojením na metro.

Sport, relax, příroda: Na výlet můžete vyrazit třeba do Přírodní rezervace Homolka, vzdálené 1,9 km. Pouhých 3,4 km se nalézá Zookoutek Velká Chuchle, což je mimořádně atraktivní míst především pro rodiny s dětmi. Dospělé zase nadchnout dlouhé procházky 1,9 km vzdáleným Chuchelským hájem, který nabízí řadu vyhlídkových míst a přístřešků k odpočinku. Oblíbeným výletním cílem je také 3,4 km vzdálené Slavičí údolí, případné i 2,3 vzdálená Přírodní památka nad závodištěm. Fanoušky dostihů pochopitelně neodolatelně přitahuje závodiště Velká Chuchle, které se rozkládá jenom 1,7 km od rezidenčního komplexu. Park zdraví Velká Chuchle nabízí své služby 2,9 km daleko. Je ideální pro ty, kteří rádi běhají, jezdí na kole, nebo třeba v zimě na běžkách.

Nákupy a služby: Celkem 1,2 km od obytného souboru je vzdálena prodejna potravin Eso potraviny. 8,6 km daleko je obchodní centrum Zlatý Anděl, potom ještě 9,1 km obchodní centrum Nový Smíchov.

Vzdělávání: Pouhý 1 km přijme vaše ratolesti MŠ Na Cihelně, starší děti pak najdou vzdělávací zázemí v 1,1 km vzdálené ZŠ Charlotty Masarykové.

Kultura: Za filmovými novinkami můžete vyrazit do 8,4 km vzdáleného kina Cinestar Anděl. Čtenáři uvítají 908 m vzdálenou pobočku Městské knihovny.

Zdravotnictví: 1, 2 km se nalézá ordinace praktického lékaře a také Úřad městské části Velká Chuchle.

Doprava: Pouhých 603 m se nalézá stanice autobusu Mrkosova, přičemž autobusem se dostanete k metru na Smíchovské nádraží. Celkem 1,7 km se nachází železniční stanice Velká Chuchle, vlakem jste v centru Prahy za zhruba 20 minut. Velice rychlý a pohodlný je pro automobilisty také výjezd na 2,8 km vzdálenou Strakonickou výpadovku, po které mohou buď vyjet ven z Prahy, nebo se naopak za cca 10 minut dostat do širšího centra na Smíchov.

Podobné nabídky

6026x
Novostavba NEUGRAF prodej bytů Praha 5 - Smíchov

NEUGRAF

Grafická, Smíchov, Praha 5

na vyžádání

O projektu: Moderní bydlení na Andělu pouhých 10 minut do nejužšího centra Prahy. To je projekt Neugraf, který se buduje v ulici Grafická na Praze 5-Smíchově. Chcete útulný nový byt, loft, nebo penthouse s velkorysou terasou? To vše budete mít. Desetipatrová budova nabízí celkem 177 nových bytů. Jde o byty o plošných dispozicích od...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array