Viladomy Poštovka

Viladomy Poštovka
Adresa U Poštovky, Košíře, Praha 5
K nastěhování od 11/2019
Počet jednotek 6 ve 3 dvojdomech
Velikost jednotek 4+kk – 5+kk
Lexxus Norton + 420-722-531-019

O projektu:

Má-li být vaším novým domovem luxusní moderní vila v zeleni, nejlépe s přilehlými parky a skálou za domem, která by ještě umocnila pocit přírodního prostředí, věnujte pozornost developerskému projektu Viladomy Poštovka - díky němu vyrostou v pražské čtvrti Košíře celkem tři nové dvojdomy, které vaše představy naplní dokonale. Byty v domě A budou řešeny dispozičně stejně jako 4+kk s terasami. Jejich výměra je 250 m2. V suterénu každé bytové jednotky jsou vstupní prostory, technická místnost, sklep, sklad a garáže pro dvě vozidla. V přízemí se nachází předsíň, WC, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, který má přímý vstup na terasu; v patře jsou tři pokoje, šatna a 2x koupelna + WC. Patra jsou propojena přímým schodištěm (půdorys A1, půdorys A2).

V domě B a C jsou bytové jednotky 5+kk, přičemž v domě B mají plochu 320 m2 (půdorys B1, půdorys B2) a dům C má byty největší, a to 325 m2 (půdorys C1, půdorys C2). Každá ze 6 jednotek má svou vlastní zahradu. Dokončení projektu je naplánováno do 20.11.2019, s nastěhováním nových majitelů viladomů se počítá k 30.11.2019. Prodejcem projektu je Lexxus Norton.

lokalita:

Projekt Viladomy Poštovka se nachází v městském obvodu Praha 5, v katastrální území Košíře (ul. U Poštovky). Novostavby jsou situovány na pozemcích dřívější usedlosti Poštovka, to znamená, že skoro za domy se rozkládají louky a lesy a také lesopark Kotlářka. Prostředí je vhodné pro pěší i cyklisty. A naproti, přes Plzeňskou ulici, se nalézá park Cibulka, takže možností k procházkám či odpočinku v zeleni budete mít v této lokalitě dostatek. Na Smíchově u Anděla je velké obchodně – kulturní centrum Nový Smíchov, kde najdete značkové i jiné obchody a služby; využít můžete i centrum Zlatý Anděl. Ve vzdálenosti 1 km se nachází mateřská a dvě základní školy. V blízké lokalitě Praha 6 jsou provozovány významné mezinárodní školy. Zdravotní péči můžete využít jak ve Fakultní nemocnici v Motole, tak v Nemocnici Na Homolce – 6 minut autem; dvě polikliniky (Poliklinika Anděl a Poliklinika profesora Řeháka) jsou i u Anděla – 7 minut autem.

V pěším dosahu budete mít značné sportovní možnosti – golfové hřiště – autem 5 minut, tenisové kurty, minigolf, motokáry, fotbalové hřiště nebo přírodní koupaliště v Motole – 2 minuty autem, anebo bazén s tobogánem, volejbalovými kurty, stolním tenisem na sportovišti Na Petynce. V okolí je síť cyklostezek. Velkou výhodou Košíř – kromě zeleně a komplexní občanské vybavenosti – je výborná dostupnost do centra Prahy. Autem se během 10 minut dostanete na městský i pražský okruh. Pokud budete chtít využít MHD, zastávka je asi 300 metrů od viladomů a na metru trasy B, stanice Anděl, jste za 10 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1546x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3602x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist