Vilky Třebonice

Vilky Třebonice
Adresa K Jinočanům, Třebonice, Praha 5
K nastěhování od 2020 - 2021
Počet jednotek 12
Plocha (od - do) 166 – 225 m2 (zastavěná plocha)
VILKY TŘEBONICE s.r.o. +420-725-260-918

O projektu:

Projekty rodinných domů, až na výjimky, jsou v Praze stavěny nejčastěji jako řadové či dvojdomy na malých pozemcích s minimálními rozestupy. Unikátní koncept Vilky Třebonice se výrazně vymezuje od tohoto trendu posledních let. Připraveno je pro vás 12 moderních vilek s velkými rozestupy zajištující klid a soukromí, vzdušnou výstavbou a originálním designem. Hlavním rysem tohoto výjimečného projektu je nízkopodlažní, bezbariérová výstavba s velkoformátovými okny. Použity budou moderní, nadčasové stavební materiály. Projekt klade velký důraz na zeleň, proto každá vilka bude disponovat vlastní terasou s pergolou. Dále bude na pozemku o velikosti až 1 500 m2 připravena zahrada. Projekt vznikne v pražských Třebonicích. Přestože se nacházejí v Praze, nabízí život v klidné obci s možností opravdového odpočinku. Dýchne zde na vás klid a pohoda v kontrastu s rušnou metropolí.

Investorem projektu je společnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., která v rámci své developerské činnosti představuje již čtvrtý projekt. Každý projekt je něčím výjimečný, o čemž vypovídá i řada získaných ocenění.

Domy:

Projekt Vilky Třebonice zahrnuje kompletně dokončený a zkolaudovaný dům ve vysokém standardu na mimořádně velkém pozemek o velikosti 700–1500 m2, dvě parkovací místa, dlouhou terasu s pergolou a velkou zahradu se vzrostlým stromem a živým plotem. Každý dům disponuje unikátním a šetrným systémem pro nakládání s dešťovou vodou (zelená střecha, retenční nádrž, dešťová zahrada). Cena jednotlivých vilek je závislá především na představách o domu, pozemku, standardech, vybavení a dispozicích. Variant a možností je připraveno více. Stačí si vybrat.

Lokalita:

Praha 13 je lokalitou, která v Praze nejrychleji a nejvýrazněji mění svou tvář. Třebonice se nachází pár minuty cesty autem od oblíbených obchodních center jako Metropole Zličín, Globus Zličín, Ikea a Tesco. Výhodou Třebonic je blízké napojení na Pražský okruh. Dopravu zabezpečuje autobusová linka, která zajišťuje napojení na metro A i B. Předností této lokality je blízkost špičkových zdravotnických zařízení, nemocnice v Motole a nemocnice Na Homolce.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
8033x
Novostavba Rezidence MÉLANGE II. prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Rezidence MÉLANGE II.

Pod Barvířkou, Smíchov, Praha 5

O projektu:Rezidence Mélange v rámci II. etapy nabízí 9 bytů k okamžitému nastěhování. Na rozhraní Radlic a Smíchova, v lokalitě katastrálního území Prahy 5 se v ulici Pod Barvířkou rodí developerský projekt Rezidence Mélange. V novém domě bude celkem 37 nových bytů. Architektura novostavby splyne se svým okolím. V rezidenčním...

1083x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist