Vilky Třebonice

Vilky Třebonice
Adresa K Jinočanům, Třebonice, Praha 5
K nastěhování od 2020 - 2021
Počet jednotek 12
Plocha (od - do) 166 – 225 m2 (zastavěná plocha)
VILKY TŘEBONICE s.r.o. +420-725-260-918

O projektu:

Vilky Třebonice představují 12 moderních vilek s velkými rozestupy zajištující klid a soukromí, vzdušnou výstavbou a originálním designem. Hlavním rysem tohoto výjimečného projektu je nízkopodlažní, bezbariérová výstavba s velkoformátovými okny. Použity budou moderní, nadčasové stavební materiály. Projekt klade velký důraz na zeleň, proto každá vilka bude disponovat vlastní dlouhou terasou s pergolou. Dále bude na pozemku o velikosti 700 - 1 500 m2 připravena zahrada. Jedná se o unikátní koncept, který v Praze nikdo jiný nenabízí. Projekty rodinných domů, až na výjimky, jsou v Praze stavěny nejčastěji jako řadové či dvojdomy na malých pozemcích s minimálními rozestupy. Unikátní koncept Vilky Třebonice se výrazně vymezuje od tohoto trendu posledních let. Projekt vznikne v pražských Třebonicích. Přestože se nacházejí v Praze, nabízí život v klidné obci s možností opravdového odpočinku. Dýchne zde na vás klid a pohoda v kontrastu s rušnou metropolí.

Domy:

V nabídce je 12 moderních vilek s originálním designem, vzdušnou výstavbou a velkými rozestupy zajištující klid a soukromí. Projekt Vilky Třebonice zahrnuje kompletně dokončený a zkolaudovaný dům ve vysokém standardu, mimořádně velký pozemek o velikosti 700 – 1 500 m2, 2 parkovací místa, dlouhou terasu s vlastní pergolou, velkou zahradu se vzrostlým stromem a živým plotem. V rámci dodávky se nemusíte řídit předloženými půdorysy, rádi přizpůsobí projekt potřebám zákazníkům.

Lokalita:

Praha 13 je lokalitou, která v Praze nejrychleji a nejvýrazněji mění svou tvář. Třebonice se nachází pár minuty cesty autem od oblíbených obchodních center jako Metropole Zličín, Globus Zličín, Ikea a Tesco. Výhodou Třebonic je blízké napojení na Pražský okruh. Dopravu zabezpečuje autobusová linka, která zajišťuje napojení na metro A i B. Předností této lokality je blízkost špičkových zdravotnických zařízení, nemocnice v Motole a nemocnice Na Homolce.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

556x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

2205x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array