Vitality Rezidence

Vitality Rezidence
Adresa Kobrova, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 2Q/2018
Počet jednotek 50
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 45 - 164 m2
SATPO +420-296-336-900

O projektu:

Bydlení pro seniory - Vitality Rezidence, nenabízí pouze nezávislost a soukromí, ale má v nabídce i služby, poskytující pod jednou střechou všechny výhody z oblasti domácí, zdravotní a společenské komunity. Developerský projekt se nachází na Smíchově, na obvodě Praha 5. Na ulici Kobrova tak vznikne novostavba, nabízející 50 nových bytů, které jsou dispozičně řešeny 1+kk – 3+kk. Ukončení výstavby developerského projektu je naplánováno na druhé čtvrtletí 2018. Hlavním architektem novostavby je mezinárodně uznávaná společnost SCHINDLERSEKOARCHITECTS, financování projektu je zajištěno společností SATPO, stejně jako kompletní manažerské a prodejní aktivity. V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat celou řadu volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Jsou navržené tak, aby obohatily a udržely zdravý životní styl. Energetická náročnost novostavby bude v kategorii B. Nové byty nabízí úplně nový standard bydlení pro aktivní lidi starší generace, kteří chtějí žít kvalitní a důstojný život.

Byty:

Vitality Rezidence nabízí 50 bytů s dispozičním uspořádáním 1+kk - 3+kk s užitnou plochou od 44 m2 až po 164 m2, s balkónem, terasou či předzahrádkou. Ke každému bytu jsou k dispozici garážová stání a sklepy, nacházející se v 1. podzemním podlaží, které je ovšem potřeba si dokoupit. Cena garážového stání je 500.000 Kč, cena skladu je 40.000 Kč/m2. Ceny jsou včetně DPH. V rezidenci jsou vyčleněny komerční prostory určené pro péči o zdraví a krásu. Nachází se zde mimo jiné klubový lounge s knihovnou, kuchyňská a jídelní zóna, herní a počítačový kout, kuřácký salonek, společenský sál a další. V celém objektu je pro bezpečí a pohodlí rezidentů rozmístěný kamerový systém, bezpečnostní čidla a alarmy, nechybí ani fyzická ostraha. Další vynikající službou je bezbariérové prostředí, SOS systémy v případě nesnází a spousta dalších.

Lokalita:

Poklidné centrum Prahy 5 na Smíchově, kde se na ulici Kobrova nachází Vitality Rezidence určená pro bydlení seniorů, je vyhledávanou lokalitou především kvůli vysokému počtu parků a bohaté zeleně. Blízký park Sacre Coeur se sportovním zařízením láká za každého počasí. Zdatnější jedinci mohou vyrazit do Kinského zahrady či Petřínských sadů. Občanská vybavenost je zde na vysoké úrovni. Kromě obchodního centra Smíchov, je v pěší dostupnosti bohatá síť moderních obchodů, zábavních a kulturních středisek, stejně jako blízká fitness centra, knihovny či kryté a venkovní bazény. I dopravní dostupnost lokality je výborná a to hlavně díky Strahovskému tunelu. Letiště Ruzyně je vzdálené autem cca 20 minut, zastávka autobusu či tramvají se nachází jen pár metrů od rezidence.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

546x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

2195x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array