Vivus Aréna

Vivus Aréna
Adresa Kurta Konráda, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 66
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 57 - 125 m2
Vivus Aréna a.s.

O projektu:

Developerský projekt Vivus Aréna od stejnojmenné společnosti je novostavbou. Dohromady jde o 66 nových bytů. Díky atraktivitě okolí, ale i jiným výhodám je už třetina bytů obsazená a další majitelé těchto bytů přibývají. Nové byty Vivus Aréna jsou nabízené k nastěhování od července 2013. Novostavba vyrostla v oblasti, jež se celkově rozvíjí. Developerský projekt má jednoduchou a žádanou koncepci. Při projektu a stavbě bylo vycházeno z bohatých zkušeností projektanta a díky tomu nové byty, celá novostavba i zasazení odpovídají náročným požadavkům klientů. Dům se nachází podél ulice Kurta Konráda. Novostavba disponuje třemi schodišťovými jádry s výtahem. Tím se dům rozděluje na tři samostatné části s vlastními vchody z ulice Ocelářská. V přízemí novostavby nejsou nové byty, ale atraktivní komerční prostory s prosklenými výlohami. Díky tomu celý projekt působí provzdušněným dojmem. Autorem developerského projektu je Vivus Aréna a.s.

Byty:

Nové byty z developerského projektu Viva Aréna jsou důmyslně řešené. Půdorys novostavby umožňuje maximální využitelnost plochy s důrazem na možnou zařaditelnost. Viva Aréna nabízí byty dispozic od 1+kk do 4+kk s plochou od 57 do 125 m2. Téměř každý byt má svou terasu, balkon či lodžii. Poloha domu umožňuje orientaci většiny bytů východním a západním směrem. Součástí novostavby jsou také garáže nacházející se ve třetím až prvním podzemní podlaží. Garáže mají vjezd z ulice Drahobejlova a výjezd do ulice Ocelářská.

Lokalita:

Novostavba je zasazená do pěkné lokality pražských Vysočan v Praze 9 nedaleko O2 Arény a nového pražského obchodního centra Galerie Harfa. Nejde však o jediné přednosti, které se nachází v dosahu developerského projektu. V těsné blízkosti novostavby je stanice metra Českomoravská a nedaleko také najdete nádrží Libeň. Celkově je lokalita občansky vybavená. Pouhých 600 m od domu je základní škola, cca 400 m mateřská škola a snadno dostupné jsou i další školy. Nejbližší supermarket je 300 m od novostavby. Nedaleko je rovněž zdravotnické zařízení. V okolí nechybí ani příležitosti pro volnočasové aktivity v podobě sportovišť či kulturních center. Ať už svůj volný čas trávíte rádi jakýmkoliv způsobem, Vivus Aréna vám to s velkou pravděpodobností poskytne. Vysočany byly na počátku 20. století samostatným městem. Roku 1922 se stávají součástí Prahy. Nachází se v obvodu Prahy 9 a jejich menší část spadá pod Prahu 3. Vysočany patří mezi dynamické části s průmyslovou oblastí, obytnou oblastí, administrativní zónou, železniční tratí atd. Vysočanami protéká říčka Rokytka. Z kulturních památek Vysočan si uveďme alespoň Sochu Průmysl, Kostel Krista Krále, Komín strojíren Praga, Hainovu vilu, Výklenkovou kapličku na Klíčově atd.

Podobné nabídky

1202x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1354x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array