Vivus Kamýk

Vivus Kamýk
Adresa U Kamýku, Kamýk, Praha 4
K nastěhování od červenec 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 126
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 37 - 113 m2

O projektu:

Novostavba Vivus Kamýk je autorské dílo ing. Arch. Ivana Hnízdila a je umístěna do žádané lokality Prahy 4 - Kamýk. Developerský projekt představuje architektonickou kompozici dvou samostatných objektů, mezi kterými tak vzniká veřejný prostor s parkovištěm. Ve dvou etapách vzniknou dva polyfunkční bytové domy, které leží u křižovatky ulic Mariánská a U Kamýku. Lze hovořit o tom, že nové bydlení Vivus Kamýk tvoří dominantu této lokality. Novostavba je proporčně vyvážená a citlivě dotváří celkový ráz a charakter lokality. Součástí projektu a tedy i dvou novostaveb je supermarket Spar, což zvyšuje občanskou vybavenost okolí. Developerský projekt byl zahájen v roce 2011 a v současné době byl úspěšně zkolaudován. Rezidence pak nabízí 119 bytových jednotek a sedm nebytových jednotek, dále pak je k dispozici dostatek garážových míst a úložných prostorů v podobě sklepů. Každý kdo hledá klidné rodinné prostředí, bude s projektu Vivus Kamýk nadšen.

Byty:

Byty v rámci obytného komplexu Vivus Kamýk jsou dispozičně uspořádány od 1+kk po 4+kk. Plocha nových bytových jednotek se tak pohybuje v rozmezí od 37-113m2. V současné době je v objektu A nabízeno 95 bytů, z nichž je už 57 už prodáno, v této novostavbě je i 7 nebytových jednotek, které jsou rovněž prodány. V druhé novostavbě je k dispozici 24 bytů, kde je již 17 prodaných. Cena nabízených bytů je od 2.025.727 Kč do 7.699.758 Kč. Standard bytových jednotek je následující, vnitřní stěny jsou vyzdívané a stejně tak i příčky. Bytová jádra jsou obezděna tvarovkami Porotherm. V pokojích a ložnicích je položena plovoucí podlaha. Dveře, které jsou vstupní, jsou bezpečnostní třídy 3, ty interiérové jsou prosklené či plné. V každém bytě je pak prvotřídní vzduchotechnika.

Lokalita:

Nespornou výhodou této lokality, je její dopravná obslužnost, kdy se dostanete pohodlně za 10 minut autobusem na nejbližší stanici metra Kačerov nebo za 15 minut na metro Pankrác. Praha 4 je pak ceněna pro širokou škálu služeb, kdy najdete v okruhu 700 metrů mateřskou školku, základní školu, zdravotnická zařízení, úřad MČ Praha 12. Novostavba, která je rozložena na dvě etapy, počítá i se supermarketem Spar, který pouze rozšíří občanskou vybavenost lokality. V okolí je dostatečné množství obchodů, supermarketů, restaurací a nákupní středisko OBI. Navíc je zde zeleň na dosah ruky, nelze opomenout přírodní park Modřanská rokle, což je chránění území, dále pak příjemnou atmosféru Zátišského potoka či Borový rybník. Není tedy pochyb o tom, že je zde prostor pro sportovní aktivity, odpočinek a relaxaci. Značené cyklostezky pak umožňují opustit ruch města a vyjet ven z Prahy. A v neposlední řadě lokalita nabízí tenisové dvorce a Squash Arénu.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1465x
Novostavba Vila Hodkovičky prodej bytů Praha 4 - Hodkovičky

Vila Hodkovičky

Na lysinách, Hodkovičky, Praha 4

11/2018

O projektu: Vaše přání může být velmi brzy splněno. V pražských Hodkovičkách, ve svahu nad Vltavou, na okraji vilové čtvrti a jedné z nejklidnějších částí města, vzniká developerský projekt Vila Hodkovičky, což bude elegantní vilový dům s minimalistickým designem. V tomto viladomě bude celkem 13 bytů o dispozicích 1+kk (3x), 2+kk...

2662x
Novostavba Obytný areál Budějovická prodej bytů Praha 4 - Krč

Obytný areál Budějovická

Budějovická, Krč, Praha 4

11/2018

O projektu: Kombinace atraktivního místa, příjemné ceny a moderních interiérů, to je nový developerský projekt Obytný areál Budějovická, který se buduje v Praze 4-Krči na ulici Budějovická. Stojí za ním developerská skupina GARTAL. V tomto případě se budoucí obyvatelé mohou těšit na tři třípodlažní novostavby označované...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array