Výhledy Barrandov

Výhledy Barrandov
Adresa Werichova, Barrandov, Praha 5
K nastěhování od léto 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 281
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 35 - 124m2

O projektu:

Novostavba situována v Praze 5 na Barrandově je koncipována s cílem poskytnout svým budoucím obyvatelům skutečně prvotřídní bydlení splňující přání i těch nejnáročnějších. Mezi nabídkou developerského projektu sestávajícího z 281 nových bytů situovaných ve dvou moderních devítipodlažních bytových domech si každý přijde na své. Novostavba disponuje jak balkony, tak terasami popř. obojím. Architektura horních podlaží domu byla vyřešena kaskádovitým postupným stylem, přičemž byty v horních patrech disponují unikátními terasami s výhledem do až tří světových stran. Pýchou developerského projektu je také velmi praktické řešení parkování. K dispozici je až 264 garážových stání a k tomu také dostatek parkovacích míst na povrchu. Komfort bydlení je dále umocněn skrze sklípky situované v prostorách podzemních garáží. Developerem je EKOSPOL.

Byty:

Nové byty Výhledy Barrandov jsou k dispozici jako 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a rozloze 35 až 124 metrů čtverečních. Byty by měly být připraveny k nastěhování na léto 2017. Novostavba je navržena s balkony a terasami. V základní ceně je obsažen vysoký standard vybavení ve všech bytech. Byty se pyšní především vynikajícími výhledy na okolní krajinu, čehož je dosaženo díky originálnímu architektonickému řešení.

Lokalita:

developerský projekt Výhledy Barrandov se nachází v městské části Barrandov, Praha 5, ul. Werichova. Novostavba je situována na prosluněných stráních jižně od Prokopského a Dalejského údolí, což nabízí unikátní výhled na panorama hlavního města. Díky bezprostřední blízkosti dvou chráněných přírodních parků jsou Výhledy Barrandov ideální lokalitou pro procházky nebo sportovní vyžití v přírodě. Nové byty také disponují kompletní občanskou vybaveností s množstvím obchodů nebo aqvaparkem v docházkové vzdálenosti. Kromě toho se může tento developerský projekt pyšnit i vynikající dopravní dostupností, díky které je možné být do dvaceti minut v samém centru Prahy. 3 minuty chůze je vzdálená nejbližší zastávka tramvaje. Cesta tramvají na metro B Smíchovské nádraží zabere necelých 13 minut a cesta autem na Pražský okruh 5 minut.

Podobné nabídky

2201x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

5662x
Novostavba NEUGRAF prodej bytů Praha 5 - Smíchov

NEUGRAF

Grafická, Smíchov, Praha 5

na vyžádání

O projektu: Moderní bydlení na Andělu pouhých 10 minut do nejužšího centra Prahy. To je projekt Neugraf, který se buduje v ulici Grafická na Praze 5-Smíchově. Chcete útulný nový byt, loft, nebo penthouse s velkorysou terasou? To vše budete mít. Desetipatrová budova nabízí celkem 177 nových bytů. Jde o byty o plošných dispozicích od...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array